Titkos ​uralom 4 csillagozás

Jim Marrs: Titkos uralom

A trilaterális bizottságot, a szabadkőműveseketm és a nagy piramisokat összekötő rejtett történelmi szálak. Évszázadok óta léteznek olyan társaságok, melyek számszerint nem sok ember kezébe összpontosítják a hatalmat a világon. Kihalásukra nem kell számítani.

506 oldal · ISBN: 963210465X · Fordította: Barabás Judit, Béres Ede, Farkasvölgyi Szabolcs

PappDóra I>!
Jim Marrs: Titkos uralom

Jim Marrs: Titkos uralom A Trilaterális Bizottságot, a szabadkőműveseket és a nagy piramisokat összekötő rejtett történelmi szálak

Megdöbbentő dolgokat lehet olvasni ebben a sűrű esszéfolyamban.

Zero_equal_Two >!
Jim Marrs: Titkos uralom

Érdekes könyv. A fordítás is jó. Gondolom, az is sokat tesz.

Delonix>!

Előre figyelmeztetem az olvasót: ha tökéletesen elégedett az emberiségről, a vallásról, a történelemről és a világról kialakult nézeteivel, akkor ne olvasson tovább.