Útmutató ​a finomságok kamrájának fosztogatóihoz 14 csillagozás

Jim Davis: Útmutató a finomságok kamrájának fosztogatóihoz

Mit gondolsz, hogyan képes Garfield megőrizni gömbölyded idomait? Mi sem egyszerűbb ennél!
A siker titka Garfield sajátos fogyókúrájában rejlik. A narancssárga dundi macska néhány megszívlelendő tanáccsal szolgál: ha soványnak akarod érezni magad, járj kövérek közé, a mérleget állítsd vissza 1-2 kilóval, de ami a legfontosabb: második fogás nem létezik, mindent elsőre tömj magadba!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Zseb-Garfield

Semic Interprint, Budapest, 2002
100 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639233331 · Fordította: Boronyák Rita · Illusztrálta: Jim Davis

Garfield · Jon Arbuckle

Jim Davis: Útmutató a finomságok kamrájának fosztogatóihoz

Az igazi macska igenis kövér, mert azokat lehet dögönyözni, ők a legcukibbak, és lehet nyugodtan gúnyolni őket, mert legalább jogosan néz „hányni tudnék tőled” nézéssel. Nem úgy mint a sovány. A girnyó macskákat nem tudom értékelni.
Ami meg a legfontosabb: „Amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra!”

Beriniki>!
Jim Davis: Útmutató a finomságok kamrájának fosztogatóihoz

Kedvenc macska karakterem mindig is Garfield volt. Kortól, nemtől függetlenül mindenki szereti ezt a kövér, hétfő utáló, lasagne zabáló macskát. :)

Zakkant_Tudós>!

[Jon] – Tegnap teleraktam sütivel, és mára csak egy maradt benne! Mit hozol fel mentségedül, Garfiield?
[Garfield] – Semmit. Ezt az egyet nem vettem észre. Ennyi.

Morn>!

[Jon:] Állítom, széltében nagyobb vagy, mint hosszában!
[Garfield:] Hohó! Engem okol, hogy kicsi vagyok!

(Semic, 2002)

Morn>!

[Jon:] Fogyókúrára foglak, Garfield. Ha még több hájat szedsz fel, bolygónk letér pályájáról és a napba zuhan. Ehhez mit szólsz?
[Garfield:] Adj egy fánkot, és indítsd a légkondit!

(Semic, 2002)

emmyaist>!

14 napja fogyózom, s mindössze két hetem fogyott el.

Kapcsolódó szócikkek: Garfield

Dav Pilkey: Alsógatyás Kapitány és Pukisgatyó professzor veszedelmes terve
Jeffrey Brown: A padavan visszatér
Geronimo Stilton: Amerika felfedezése
Delilah S. Dawson: Marvel-akcióhősök: Pókember 1. – Új kezdet
Hervé Benedetti – Nicolas Robin – Michel Coulon – Simon Lecocq: Ideafix és a rebellisek 2. – Kutyakínálat római tálkán
Noelle Stevenson – Grace Ellis – Shannon Watters – Brooklyn Allen: Cserkeszterek 1. – Rettegjetek a szent nyávogótól!
Megan McDonald: Büdi és a fantasztikus töpörödés
Jeffrey Brown: Jó éjt, Darth Vader!
René Goscinny: Asterix 6. – Asterix és Kleopátra
Aaron Blabey: Csirkefogó-küldetés