A ​kelletlen Rómeó 15 csillagozás

Jim Davis: A kelletlen Rómeó

Válogatás 17 év legjobb képsoraiból, fekete-fehérben.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Zseb-Garfield

Semic Interprint, Budapest, 1996
126 oldal · ISBN: 9637465499 · Fordította: Bayer Antal · Illusztrálta: Jim Davis

FLauraM>!
Jim Davis: A kelletlen Rómeó

Igazán humoros volt, mikor Garfield különböződolgokat „mutatott” be, mikor Jon szegényt Liz kikosarazta és mikor a postás levelei maradtak csak hátra

vorakmarika P>!
Jim Davis: A kelletlen Rómeó

Sok mindent nem tudok erről a könyvről írni. Sok rövid képsorozat van benne. Vannak, amik tényleg nagyon viccesek voltak, vannak, amik kevésbe. Ettől függetlenül Garfield örök kedvenc marad. Az kifejezetten tetszett, hogy egy-egy téma sokszor nem csak három képkockában volt megjelenítve, hanem akár oldalakon keresztül is. A fogyókúrás témák voltak a kedvenceim.

Mesii>!
Jim Davis: A kelletlen Rómeó

Most találtam meg ezt a kis zsebkönyvet, és végig kacagtam az egészet. Régen is imádtam ezt a morcos macskát, a szerelem azóta is tart. Kár, hogy csak két ilyen könyvecském van, de vigyázok rájuk, ígérem!

Dav Pilkey: Alsógatyás Kapitány és Pukisgatyó professzor veszedelmes terve
Jeffrey Brown: A padavan visszatér
Geronimo Stilton: Amerika felfedezése
Delilah S. Dawson: Marvel-akcióhősök: Pókember 1. – Új kezdet
Hervé Benedetti – Nicolas Robin – Michel Coulon – Simon Lecocq: Ideafix és a rebellisek 2. – Kutyakínálat római tálkán
Noelle Stevenson – Grace Ellis – Shannon Watters – Brooklyn Allen: Cserkeszterek 1. – Rettegjetek a szent nyávogótól!
Megan McDonald: Büdi és a fantasztikus töpörödés
Jeffrey Brown: Jó éjt, Darth Vader!
René Goscinny: Asterix 6. – Asterix és Kleopátra
Aaron Blabey: Csirkefogó-küldetés