Megjelenésének várható időpontja: 2018. augusztus 15.

Kísértő ​vész (A Dresden-akták 3.) 0 csillagozás

Jim Butcher: Kísértő vész

Harry Dresden már szembenézett néhány igen rémisztő ellenféllel a pályafutása során. Hatalmas skorpiókkal, szexuálisan túlfűtött vámpírokkal, elmebeteg vérfarkasokkal…hogy csak néhányat említsünk. Ez a munkával jár, ha az ember az egyetlen profi mágus Chicago területén, aki ráadásul még a telefonkönyvben is szerepel.

A mostanihoz hasonlóval azonban Harry még nem találkozott természetfeletti nyomozóként eltöltött évei alatt. A szellemvilág bekattant. A holtak lelkei egész Chicagóban gondot okoznak… és nem csak az ajtócsapkodó, hátunk mögé lopakodó fajták, akik azt kiáltják: búúú! Ezeket a szellemeket megkínozták. Erőszakosak és halálosak. Valaki – vagy épp valami – szándékosan felkavarja őket, hogy földöntúli zűrzavart keltsen.

Vajon mi állhat a háttérben? És miért vezetnek a szálak a legtöbb áldozattól Harryhez? Ha nem fejti meg gyorsan a titkot, hősünk maga is szellemként végezheti…

Eredeti mű: Jim Butcher: Grave Peril

Eredeti megjelenés éve: 2001

Delta Vision, Budapest, 2018
512 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633952672 · Fordította: Tüzér Judit · Megjelenés időpontja: 2018. augusztus 15.