Szeretlek, ​papa 11 csillagozás

Jillian Harker – Kristina Stephenson: Szeretlek, papa

Kismackó immáron készen áll néhány felnőtt kalandra – legalábbis Mackópapa így gondolja. De azért Kismackónak még szüksége van tanácsokra, egy segítő kézre – és ki segíthetne neki jobban, mint Mackópapa?

Eredeti cím: I love you, Daddy

Eredeti megjelenés éve: 2006

26 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789638709158 · Illusztrálta: Kristina Stephenson

Aurora_Michaelis P>!
Jillian Harker – Kristina Stephenson: Szeretlek, papa

Nagyon cukik a rajzok, és a mese is az. Mackópapa nagyon jól terelgeti kisbocsát. :)

FreeBird>!
Jillian Harker – Kristina Stephenson: Szeretlek, papa

Tegnap kapta a kisfiam, gondoltam akkor ez lesz az esti mesénk. Kb. a feléig jutottunk, mikor elvette lapozgatni. Láthatóan tetszett neki, főleg, hogy macikás. A történet a feléig nagyon szép és aranyos, remélem a végében sem csalódunk.
Update: nem csalódtunk, ez egy nagyon édes kis mese.

Amethyst >!
Jillian Harker – Kristina Stephenson: Szeretlek, papa

Egy igazán aranyos és szívmelengető olvasmány csodaszép illusztrációkkal. Bizony, ahogy nő a csemeténk, egyre többet kell bíztatnunk és dícsérnünk, hogy venni tudja az élet akadályait – ezt nagyon szépen példázza ez a csöpp kis mesekönyv. Semmi túlbonyolítás, semmi felesleges szó… csakis a színtiszta szeretet!

Papp_Edina>!
Jillian Harker – Kristina Stephenson: Szeretlek, papa

A 2 és fél éves kisfiam egyik kedvence, a párjával (Szeretlek, mama) együtt. Egy időben minden este fel kellett olvasni. Aranyos, önbizalomnövelő, bátorító és szeretetteljes történet. Nekem is nagyon tetszik.

Amethyst >!

Mackópapa tolta Kismackót…
Mackópapa húzta Kismackót…
– Sikerülnie kell! – bíztatta.