Nyugi 16 csillagozás

Használható szorongásoldó technikák a teljesebb életért
Jill P. Weber: Nyugi

Szorongással ​küszködsz? Nem vagy egyedül. Több millió embertársadhoz hasonlóan valószínűleg te is tudod, hogy a tünetek bárhol és bármikor lecsaphatnak. De itt a megoldás. Ez a könyv forradalmi módszerekkel segít azonnal enyhíteni a szorongás tüneteit, amint felbukkannak.

A Nyugi! nemcsak hasznos útmutató a stresszkezeléshez, de betekintést nyújt a szorongás okai mögé is. Dr. Weber útmutatásainak köszönhetően elsajátíthatod azokat a technikákat, amelyekkel kezelésbe veheted a legzavaróbb tüneteket, így nem számít majd épp hol vagy és mit csinálsz, mindig felkészült leszel, és gyorsan enyhítheted a szorongást.

oEgyedi és hatékony módszerekkel, bizonyított stratégiákkal segít a szorongás legzavaróbb tüneteinek azonnali kezelésében. Az interaktív részek pedig elmélyítik a tudásod.
oA tudomány legjavát tárja eléd, forradalmi stratégiái a legújabb pszichológiai kutatásokat tükrözik, a kognitív viselkedésterápia (CBT), az elfogadás- és elköteleződésterápia (ACT),… (tovább)

Édesvíz, 2023
258 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635074471 · Fordította: Hadarics Piroska
Édesvíz, Budapest, 2020
258 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635071159 · Fordította: Hadarics Piroska

Lilko01>!

Jill P. Weber: Nyugi Használható szorongásoldó technikák a teljesebb életért

Nem teljesen erre számítottam mikor megvettem ezt a könyvet. Ez nem feltétlenül rossz, de picit megnehezítette az olvasást, hogy nagyon sok szakszó volt benne. Illetve többségében gyakorlati feladatokat tartalmazott és nem információkat a témáról.

Zaphira0228>!

Jill P. Weber: Nyugi Használható szorongásoldó technikák a teljesebb életért

Szerettem volna, ha hasznosnak bizonyul a könyv, de ennyi szakszóval nehéz volt a lényegre koncentrálni. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Könyvvel_mentem_világgá>!

Jill P. Weber: Nyugi Használható szorongásoldó technikák a teljesebb életért

Összességében ez egy nagyon praktikus, szorongásoldó technikákat felvonultató, rendkívül gyakorlatorientált kötet. Szívből ajánlom azoknak, akik elmélet helyett, a megvalósításra koncentrálnának.

Bővebben blogomon: https://kmvilagga.hu/dr-jill-p-weber-nyugi/

Mesii>!

Attól, hogy tudatában vagy a haragodnak, még nem muszáj reagálnod is rá.