Öltözködés 4 csillagozás

Jill Martin – Pierre A. Lehu: Öltözködés

Az öltözködés olyan téma, amihez nagyon sok nőnek segítségre lenne szüksége, de nem tudja, kihez forduljon. Sok nő úgy érzi, nehezen igazodik el a divat világában. A pénztárcánk, a testalkatunk és a személyiségünk mind-mind fontos szerepet játszik a reggelente meghozandó döntéseinkben: „És ma mit vegyek fel?”
Ha végigolvasod ezt a könyvet, megérted majd, hogy nem mindig az a lényeg, mit viselsz, hanem sokszor az, hogyan.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tantusz

Panem, Budapest, 2011
332 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635455263 · Fordította: Kallai Nóra

reanadett>!
Jill Martin – Pierre A. Lehu: Öltözködés

Nagyon hasznos tippeket és tanácsokat kaphatunk belőle spórolással, ésszerű ruhavásárlással, alkalmi ruhákkal és a leggyakoribb testalkatokra való megfelelő öltözködéssel kapcsolatban – a könyv 30%-ában. A többi részét olyan alap dolgok építik fel, amiket már akkor is észrevehet az ember, ha megnéz pár kirakatot. Sajnos nekem nem sok újat mutatott, másnak talán hasznos lehet.

Cstimea>!
Jill Martin – Pierre A. Lehu: Öltözködés

Rengeteg infó, magyarázatok, könnyen érthető, sok-sok ábra. Tételezni is kiváló könyv, női szabóknak, stílustervezőknek, öltözködési tanácsadóknak stb.
Nagyon szeretem ezt a könyvet, de már feldolgoztam, nincs szükségem rá. A fiatalabb (20-as) korosztálynak ajánlom, akik még nem alakították ki stílusukat.