Te ​és én, mindörökre 71 csillagozás

Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Lily Harper élete örökre megváltozik a 25. születésnapján. A lány első tennivalója aznap reggel, hogy felbontsa az imádott, elhunyt édesanyjától kapott levelet. Évek óta mindig várja őt egy előre megírt szülinapi levél, de ez most az utolsó. A boríték egy különleges ajándékot rejt: azt a karkötőt, amelyet Lily édesanyja még az első szerelmétől kapott. Vajon ki a férfi? És miért fontos, hogy Lily megörökölje ezt a látszólag egyszerű ékszert?

A nap egy másik bombameglepetéssel folytatódik. Lily megismerkedik Eddie Tesslerrel, az elképesztően sármos és híres színésszel. Vigyázat, a hapsi életben még szexibb, mint a filmvásznon! És a nap még nem ér véget…

Eredeti megjelenés éve: 2016

Lettero, Budapest, 2017
340 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155685033 · Fordította: Béresi Csilla
Lettero, Budapest, 2017
340 oldal · ISBN: 9786155685040 · Fordította: Béresi Csilla

Bea_Könyvutca P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Ha lenne olyan listám, amire nyári olvasmányokat ajánlanék, a könnyedségük, a témájuk, a szórakoztatófaktoruk miatt, akkor Jill Mansell könyve előkelő helyet foglalna el ezen a listán.

Annyira jólesett ez a könyv most nekem, mint hőségben egy hideg, hűsítő limonádé. Engem ritkán fog meg a borító csak úgy önmagában, ennél a könyvnél viszont ez a ritka eset állt fenn. Nagyon bájos, vidám, egyszerű, de mégis nagyszerű borítója van, és elmondhatom, hogy ez a borító teljesen összhangban van a könyv tartalmával.
Bővebben: http://konyvutca.blogspot.hu/2017/07/jill-mansell-te-es…

cicus61 P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Ó, ez egy nagyon aranyos könyv volt! Sokat nevettem, voltak jó kis beszólások :) Én nem hiszek benne, de itt létezik az, hogy mindenkinek megvan a maga párja és hiába próbálkozik addig, nem sikerül, csak ha a neki szánt emberrel próbálja :) Az írónő szokás szerint belecsempészett pár félreértést, jó pár idióta szereplőt is, de így szeretem :) A vége is nagyon tetszett.

Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Izgalmasan kezdődött, közben egy kicsit lelassúlt és a végére ismét felpörögtek az események. A szereplők mozgalmas életet élnek, néha csak néztem most ki kivel van. Megvan benne mindig a szükséges csavar, hogy lehessen közben kombinálni, meg meglepődni, ha valami nem teljesen úgy alakulna mint elterveznénk. Azoknak ajánlom akik szeretik a romantikus regényeket vagy Jill Mansell irásait. Még nem olvastam eddig tőle de még fogok, már beszereztem a következőt is.

fuszi P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Eddig csak egy könyvét olvastam az írónőnek és hogy teljesen őszinte legyek az nem igazán tetszett. Ezért nagyon sokat gondolkodtam mielőtt neki mertem volna kezdeni ennek a történetnek, de szerencsére nem bántam meg, hogy belevágtam.
Könnyed romantika, ami 3 szálon keresztül fut, azaz 3 pár szerelmi életét követhettük végig tele bizonytalan és megható pillanatokkal, kalandokkal, ráébredésekkel. Mindezt gördülékeny stílusban, szerethetően tálalva.
Ami számomra a legerősebb mondanivalója volt a könyvnek, hogy ragadd meg a jelent és ha biztos vagy az érzéseidben a másik iránt, akkor ne habozz tenni is valamit mert lehet, hogy mire felébredsz már késő lesz. Ezen kívül szól még a második edélyről, a megbocsátásról, a párkeresés útvesztőiről és az igaz szerelemről.
Pont megfelelő azoknak, akik szeretnének kikapcsolódni és csak élvezni az estét egy jó könyv társaságában.

Evika82>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Erre a könyvre egyszerűen nem tudok kevesebbet adni. Cuki-muki könnyed limonádé. Az írónő hozza a megszokott formáját és én imádtam a könyv minden sorát. Nagyon izgultam az összes párosért, szorítottam, hogy mindenkinek az a pár jusson, akiket magamban én is nekik szántam. Szerencsére nem kellett csalódnom, az írónővel egy keréken forgott az agyunk. ;)
Úgyhogy elégedett voltam, mikor végeztem a könyv olvasásával. :)

nypiro P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Hozta a megszokott stílust, könnyedsége az írónő részéről. Igazi chick lit regény, a nők kapcsolatairól van szó. Az erotika nem hangsúlyos benne. Szimpatikusak a szereplők, Patsy is, szerencsére a végére ő is révbe került. Még a Lilly, Dán páros sem volt elcsépelt (gyerekkori barátok) mivel csak a végére kerültek kapcsolatba, bár akkor meg azonnal. Csak néztem közbe, hogy nem gálán Eddyvel jut révbe. Meg Coralon is csodálkoztam, hogy a döntő pillanatban elsőre nem Dceclannek kedvezett. De szerencsére minden kibogozódott. Kiváncsi lennék, hogy Patsy volt férjének sikeül-e szintén a babaprojekt.
Amit hiányoltam, ez nem volt elég humoros nekem,

Trice29>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Ez egy igazi rózsaszín habos torta, fincsi töltelékkel, amit egyszerűen jól esik elfogyasztani. Nem szeretném túlragozni, igazi pihentető, megnevettető olvasmány volt.

mokus33>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Most pont jól esett egy ilyen könnyed, kevés gondolkodást igényló könyv, még akkor is, ha dögmeleg nyárban játszódott, én pedig a karácsonyi szabadságom elején olvastam:)) Könnyen olvasható regény, telis-tele a szokásos klisékkel, és nagyon jól tudom, hogy egy év múlva már nem emlékszem semmire az egészből, de most jól szórakoztam rajta, kikapcsolt. Kicsit sok volt benne a spoiler kapcsolat, szerintem ebből egy is elég lett volna, de hát ez van… Ez már csak ilyen szőrszálhasogatás a részemről, mert végül is a lényeg az, hogy jól éreztem magam olvasás közben, nem igaz?

Málnika P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

A Te és én, mindörökre a többi Jill Mansell regényhez képest nekem csalódást okozott. A történet kezdettől kiszámítható volt, tele olyan klisékkel, mint az egymás után vágyodó gyerekkori barátok, egy filmsztár feltűnése, rosszul időzített vallomások vagy a bénábbnál bénább randihelyzetek. Vártam, hogy megjöjjön a megszokott Jill-es báj, de sajnos hiába. Az egyetlen rész, ami igazán tetszett, Patsy utolsó randija, az legalább nem volt sejthető az első pár fejezet elolvasása után.

Paulina_Sándorné P>!
Jill Mansell: Te és én, mindörökre

Élveztem a történetet, aranyosak voltak a szereplők. Lily-t nagyon bírtam, aranyos lány. Tetszett, ahogy Dan-nel viselkedtek egymással. Annyi éven át! Nem semmi. Coral és Patsy is aranyosak voltak. Szegény Patsy fura pasasokat talált magának. Legviccesebb a bringás volt. Declan jópofa volt, jó, hogy szétmentek Gail-lel. Nem volt egy szimpatikus nő, de tetszett, hogy megmondta Declan-nek, hogy Coral mit érez. Tetszett, ahogy alakult a három nő, Lily, Coral és Patsy sorsa.

nypiro P>!

Néha egy váratlan fordulatra adott reakciónk nagyban függ attól, milyen napunk volt.

konyvolvaso>!

Olyan vagyok, mint egy kivert kutya -tette hozzá Dan sötéten.

konyvolvaso>!

Aztán visszamentünk a hotelbe Mira Knowlesszal, pizzát ettünk a lakosztályában, és Szókirakóst játszottunk.

konyvolvaso>!

Nem tudja meg senki más. Csak te és én mindörökre.

konyvolvaso>!

Az ember azt hinné, alig néhány árucikkre van szüksége, ám ha elég sokáig tológatja a bevásárlókocsiját egy nagy szupermarket polcai között, egyhamar csurig tölti azt.
Végül is ezért jött ide, nem igaz?

konyvolvaso>!

És miért bámulsz úgy, mint borjú az új kapura?
Azon agyalok, nem tudnám-e visszacsábítani az ágyba?