Egy ​ellenállhatatlan agglegény (Egy felejthetetlen hölgy 2.) 270 csillagozás

Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

A restaurátor Callie Burke új megbízatása, hogy hozzon helyre egy műtárgyat, amely a könyörtelen, gazdag és szexi politikus, Jack Walker tulajdonában van. Amikor Callie-t rábeszélik, hogy a munka elvégzéséhez költözzön Jack hatalmas birtokára, az egyszerű üzleti ajánlat valami sokkal bonyolultabb és szenvedélyesebb dologgá válik.

Eredeti megjelenés éve: 2004

Ulpius-ház, Budapest, 2014
396 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633832295 · Fordította: Varga Zsófia
Ulpius-ház, Budapest, 2014

Calla Lily 'Callie' Burke · Jackson Walker

zuna19>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Nagyon egyhangúnak érzetem most ezt a könyvet.
Nem volt rossz, de nem is volt jó sem.
Szerintem ez a rész nem volt annyira izgalmas mint az Egy felejthetetlen hölgy. Ott volt egy pici krimi szál, ami megdobta az egészet. Hangulatos volt.
Itt viszont lapos volt a sztori nagyon. Igaz nem sokat vártam, de azért nem gondoltam, hogy egy helyben fognak majd toporogni a karakterek és a cselekmény.
A történetben talán Callie volt a legkedvelhetőbb. Mást annyira nem tudok kiemelni.

Zsuzsanna_Makai>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Egészen véletlenül pont két hete olvastam a másik iker, Nate történetét, az Égbôl pottyant szakácsot. Nyilván fordított sorrendben…
Ez nem volt az igazi. Az jobb volt!
Valami hiányzott. Mondjuk annak a történetnek a humora, és a bája. Bár Nate hozta a tôle elvárhatót, mivel csak mellékszereplô, nem vihette a vállán a sztorit.
Más; három hete laksz Bostonban, a fônököd, aki egy kb második Donald Trump, és aki egyébként kb három hete a fônököd autóbalesetet szenved, felhív TÉGED, h menj érte a kórházba a Jaguárral, és elmondja, h hol találod a kulcsot… Persze.
Egyébként a festményrestaurálós leírások tetszettek.

Pepe0810>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Az előző rész jobban tetszett, több izgalom volt benne, de ezt a részt sem mondanám rossznak! :) Callie és Jack nagyon jó kis páros szerintem! :) Tetszett, hogy feltűnt benne Grace is. Olvasnék még róluk szívesen!Kellemes kikapcsolódás volt! :)

Ács_Milán>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Nem egy tipikus erotikus, de romantikusként teljesen megállta a helyét.
Nem volt rossz a történet, ugyan, akár sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle.
A főszereplők nem voltak túl nagy hatással rám. Inkább a szimpatikus kategóriába tenném őket, viszont a múltjukról nem kaptam kellő mennyiségű információt. Én szívesen olvastam volna egy-két szaftos részletet Jack Walker múltjából.
Callie restaurálási munkájának részletes leírása helyett megelégedtem volna egy rövidebb változattal is, ugyanis ezek a részek számomra inkább unalmasak voltak, mint szórakoztatóak.
Összességében egyszeri olvasásnak megfelelt, újraolvasáshoz viszont kevés volt.

Hópárduc P>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Igazából nem volt különösebben baj a könyvvel.
Ez is inkább romantikus, mint erotikus könyv. Titkokkal, románccal fűszerezve a történet.
A fordítás néhol csapongó volt és szélsőséges, kapkodó.
A hősök szimpatikusak voltak. Callie kissé visszahúzódó, Jack pedig erőteljes személyiség.

Fufukaaa>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Most sem csalódtam Ward-ban.:) Ez a nő úgy látszik minden témában remekel, lehet szó paranormális vagy romantikus regényekről.
Jacket és Calliet már az első részben megismerhettük. és mind tudtuk, hogy Jack-nek menyasszonya van, Callie-nak meg olyan múltja, amit nem teregethet ki csak úgy…
És ha ez a pár akadály nem lenne elég, akkor az írónő még fokozza a helyzetet.
Jack– Ismét bővült a könyves álompasik listája. Céltudatos, tudja mit akar, hangot ad a véleményének, és valójában hatalmas szíve van. Ugyanakkor jobban teszi az ember, ha nem ül be mellé az autóba!:D
Callie– Hát ez a lány annyira lenyűgöző. Én nagyon kedveltem a karakterét. Már akkor tudtam, hogy jól ki fogunk jönni, mikor Jack kutyájával összehaverkodott.:D Én teljes mértékben megértettem a gondolatmenetét, mert tényleg nem csak róla volt szó, hanem Grace-ről is.
Jó volt, hogy Grace és Ross kaptak egy kis szerepet ebben a részben, bár több is járhatott volna nekik:D
Jack anyját ki nem állhattam. Én már a könyv elején elküldtem volna melegebb éghajlatra.. Nem értettem milyen alapon állítja azt, hogy Callie nem Jack-nek való, amikor ő sem egy gazdag családból származik.. Na mindegy, csak ezt ki kellett adnom magamból.:D
Szóval ez egy nagyszerű könyv, és akinek tetszett az előző rész az olvassa el ezt is, mert muszáj megismernie Jack és Callie történetét, Grayt, Thomast és a többi mellékszereplőt is.
Szóval köszönöm Ward kisasszony.♥

Szami81>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Valojaban eredetileg csak azert kezdtem bele, mert tobbet szerettem volna Grace es Ross kapcsolatarol olvasni. (Hogyan birkoznak meg a nyilvanossaggal, utoleri-e Ross-t a multja…) Jack es Callie nem nagyon hozott lazba az elso kotetben, de megis sikerult az irononek megszerettetnie oket.
Ugyanaz a humor, szocsatak, szenvedely, romantika megvan, mint az elso resznel bar az nekem kicsit jobban tetszett.
Pont azt adja, amit iger – nehany kellemesen eltoltott orat.

turanett P>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Hát, ettől a résztől nem voltam elájulva. Jack karaktere most nem jött be. Nekem ő túl követelőző volt. Vagy mindent, vagy semmit elvet követett. Szegény Callie élte az egyszerű kis életét, erre mindent is követeltek tőle. Annyira visszahúzódó és tapasztalatlan. Jack mind ezzel tisztába is volt, de Jack az Jack. Valahogy az ő kémiájukat sem nagyon éreztem. Az viszont kifejezetten tetszett a könyvben, ahogy Callie munkája be lett mutatva. Nagyon érdekesnek találom a restaurálást. A képről meg mik ki nem derültek. Ez a vonal tetszett. Grace is feltünt Ross-al. Csak keveset szerepeltek. Azt sajnáltam.

loveQhuay>!

Újból egy Ward remekmű.
Imádom a Jessica Bird néven írt könyveit is. Ugyanolyan kibebaszottul jó könyvek mint a FTT sorozat :) A szereplők jellege, a történet vezetése, és a szerelmi szál, Ward csak remekművet tud írni :) És azért tegyük hozzá, hogy ezt már 10 éve írta!
Könnyen tudtam Callie-val azonosulni, és igen, Jack is tökéletes pasi, főleg úgy, hogy nem csinált szerelmi három/négy-szöget! Jó volt olvasni végre pasi szemszögből is, hogy mennyire kívánja az adott nőt (bár ez Ward írásainál alap♥).
Már az elején tudtam sejtettem, hogy ez lesz a vége, de azért imádtam. Érdekes volt a kép restaurálási folyamata, meg tetszett az is, hogy Callie szűz volt (az első alkalom érdekesre sikeredett, de a helyében én is így tettem volna :$)
Jack anyját utáltam, de ki nem?! Gray-t megkedveltem (remélem fordítják az ő könyvét is ;) )
+ imádtam Jack kutyáját, már azért is, mert az én kutyám is Artúr :)))) csak hát nem ír farkas, hanem kis tacskó féle keverék :D
Az epilógusért meg oda vagyok, meg vissza.
Én hiányoltam egy eljegyzést és/vagy esküvőt :( De attól még tökéletes :)
5*♥

meteoritastar>!
Jessica Bird: Egy ellenállhatatlan agglegény

Ha úgy nézem ezt a könyvet, hogy nem egy sorozat része, aminek az első részét nagyon szeretem, hanem csak egy különálló romantikus történet, akkor nem sok mindent tudok felhozni ellene. Jó kis könyv volt.
Igaz, hogy az ilyen megcsalós történeteket nem szeretem, de jól volt tálalva. Nem voltak benne az ilyenkor adodó hatalamas, idegestő, szivettépő drámák. Nem tüntek hibának Jack döntései. Meg becsületesen küzdöttek is Callievel a vágyuk ellen. Így azt se lehet mondani, hogy nyugodt szívvel bántották Jack menyasszonyát.
Megkedveltem a két főszereplőt.
Jack anyját viszont NEM. Örülök, hogy Jack a sarkára állt.
Jack testvérével se volt bajom. Csak olyan kis szerepet kapott, hogy nem is értem, miért is jelent meg. Azt hittem okoz majd valami bonyodalmat. Azért sok mindent kilehetett volna hozni ebből a szálból. spoiler
A történet kiszámítható volt, de tetszett.
Csak sajnos nem tudok elfelejtkezni arról, hogy ez az egyik kedvenc könyvem 2. része. Egyáltalán nem méltó a második részének.
Örültem, hogy régi kedvenceim is felbukkantak egy rövid időre. De a történetet nézve nagyon különbözött tőle. Itt semmi izgalom sem volt. :((:(( Ez az érzelmekről és a bizalomról szolt. Lassú cselekményű volt.
De, abban nem csalódtam Wardban, hogy nagyon érzéki, vágyakozó pillanatokban lehetett részem Jack és Callie által.

Szelén>!

Jack a lány nyakának legérzékenyebb pontjánál szimatolt.
– Úristen, milyen finom illatod van! Milyen parfümöt használsz?
– Eau de isopropanolt.
Jack hátrébb húzódott.
– Az meg mi az ördög?
– A hígító, amelyet a damárgyantás lakk eltávolítására használok a festményednél.

loveQhuay>!

Úgy! Szóval jóképűnek látja Gray-t.
Az a rohadék!
Úristen, legszívesebben pofon ütötte volna magát, amiért megismertette őket egymással. Most, amikor úgy tűnt, beválhat a terve, és esetleg sikerül összehoznia a lányt valakivel, a gondolatát is gyűlölte, hogy Callie egy másik férfit tart jóképűnek. Értelmesnek. És még minek is? Ja, szimpatikusnak.
Szimpatikus. Az meg mi a francot jelentsen?

Szami81>!

– Sosem okozott gondot magának, hogy ezzel a hatalmas egójával együtt is elférjen a házban?
Jack lassan megrázta a fejét.
– Egy ekkora épületben, mint a Buona Fortuna, nem. De lehet, hogy egy ranchon vagy egy kisebb
családi házban problémáim adódnának.

Szelén>!

[…] Ahogy a nő sarkon fordult, Jack látta, hogy minél gyorsabban szeretne tőle megszabadulni.Türelmetlenségét érzékelve legszívesebben előkapott volna egy karosszéket, és elüldögélt volna benne egy darabig.

[…]-Mikor érkezel?
-Holnap este.A Four Seasonsben szállok meg.
-Hölgytársaságot is hozol magaddal?-Amikor a készülékben egy harsogó nem hangzott fel válaszul,Jack elnevette magát.-Nincs meg már…hogy is hívták?Sarah?
-Sophia?Nem,nincs. Kezdett egyre gyakrabban gyűrűkről beszélni,és,tudod,allergiás vagyok a gyémántra[…]

Kapcsolódó szócikkek: Four Seasons Hotel
Szelén>!

Jack anyja elindult, de az ajtónyílásban visszafordult, hogy még egyszer végigmérje Callie-t.
– Hol bukkant magára Jack?
Az éhező restaurátoroknak kialakított helyi sintértelepen-szeretett volna visszavágni a lány. Ha újabb egy hétig nem kapok munkát, elaltatnak. Jack megmentette az életemet!

KATARYNA>!

– Úristen, milyen finom illatod van! Milyen parfümöt használsz?
– Eau de isopropanolt.
Jack hátrébb húzódott.
– Az meg mi az ördög?
– Ó, hát persze! Tudtam, hogy ismerős valahonnan!

KATARYNA>!

De az élet annyira átkozottul rövid ahhoz, hogy árnyékban éljünk.

Szelén>!

Jack nyersen felnevetett, azt gondolva, igazán befoghatná végre azt a kibaszott pofáját. Túl sokat ivott már egy ilyen csavaros beszélgetéshez. Csak a jóisten tudja, mit bök ki végül. Biztos, hogy a lány nem venné komolyan, ha például azt mondaná neki, szerelmes belé.
Márpedig ezek a szavak voltak most a nyelve hegyén.