A ​böjt 5 csillagozás

Mert lehet másként is!
Jentezen Franklin: A böjt

Tapasztald meg a böjt igazi erejét, ami valódi változásokat hoz az életedbe!
Amikor böjtölsz, a szellemed megtisztul e világ dolgaitól és ezzel együtt bámulatosan fogékony lesz Isten dolgai iránt. Ha csak egy pillanatra is megtapasztalod ezt, valamint a számtalan áldást és jutalmat, amit ez magával hoz, akkor az egész hozzáállásod meg fog változni!
– Milyen böjtfajták vannak a Bibliában?
– Milyen kapcsolat van az ima és a böjt között?
– Mi a sikeres böjt nélkülözhetetlen összetevői?
– Mire számíthatsz testi, lelki és szellemi síkon?

Immanuel Alapítvány, Szombathely, 2009

ritusss P>!

Jentezen Franklin: A böjt Mert lehet másként is!

Sok benne az ismétlés, néhány jó gondolat van benne, de túl sarkított.

Friar92>!

Jentezen Franklin: A böjt Mert lehet másként is!

Az első könyv, amit a böjtöléssel kapcsolatban olvastam és lenyűgöz. :) Olyan könnyen olvasható, érthető és annyira jó, hogy a középpontba az Istennel való mély kapcsolatot helyezi. Megtanít helyesen böjtölni. :) Csodálatos! Gyakorló, hívő római katolikus vagyok és mivel protestáns Lelkipásztor a szerző, így bármely keresztény Testvéremnek jó szívvel ajánlom, sőt.. kötelezőnek mondható. :)

ritusss P>!

Képes vagy lemondani a délutáni Snickers szeletről annak érdekében, hogy megszabadulj egy állandóan visszatérő bűntől? Képes vagy negyven napon keresztül vizet inni a cukrozott, koffeintartalmú italok helyett annak érdekében, hogy mélyebben átélhesd Jézus jelenlétét az életedben? Akarsz-e többet tenni annál, mint hogy csak csapkodod a kétely és zűrzavar legyeit, amelyek elárasztják gondolataidat?

Kapcsolódó szócikkek: Snickers