Jó ​éjszakát! (Rövid mesék) 1 csillagozás

Jenny Woods: Jó éjszakát!

Igazi kalandokra hívnak a Rövid mesék-sorozat kötetei. A sorozatban a lányok és a fiúk is megtalálják az érdeklődésüknek megfelelő meséket, míg a Jó éjszakát! kötetében altatómesékkel találkozhatnak a gyerekek. Minden kötetben öt mese található. A történetek tele vannak kalanddal, játékkal, izgalmas pillanatokat vagy éppen szép álmokat ígérnek a meséket olvasó vagy hallgató gyerekeknek.

Napraforgó, Budapest, 2014
48 oldal · ISBN: 9789634454649 · Fordította: Pataki Andrea · Illusztrálta: Mike Garton

k_annamaria P
Jenny Woods: Jó éjszakát!

Nálunk még a mesélés nincs szoros összefüggésbe az altatással. Valamiért az altatás az összebújással egyenlő és a picur még egyáltalán nem igényli a mesélést. Remélem ez később változni fog. Ennek ellenére tetszett a mese könyv. Igaz azért kedvenc nem lett.

Bővebben: http://k-annamari.blogspot.hu/2016/11/jenny-woods-jo-ej…

hogica

A marslakók és a szundik olyan lelkesen próbálták meg legyőzni egymást, hogy teljesen elfeledkeztek arról, hogy a Szundi bolygó lenne a verseny célja. Már réges-rég elszáguldottak mellette, megkerülték a Szaturnuszt, elhagyták a Neptunuszt. Elhúztak a Merkúr előtt, és majdnem belecsapódtak a Plútóba. Olyan gyorsan száguldottak, hogy a bolygók az ellenkező irányba kezdtek forogni tőlük!