Keresd ​mindörökké (Keresd... 4.) 205 csillagozás

Szerelmi gyakorlatok pároknak
Jennifer Probst: Keresd mindörökké Jennifer Probst: Keresd mindörökké

Arilyn Meadows az a lány, aki szinte mindenhez ért: jógaoktató, önkéntes állatmentő, stresszkezelési terapeuta, szabadidejében pedig imádott nagyapját gondozza. E számtalan elfoglaltság mellett nem marad ideje, hogy megtalálja álmai pasiját. Egy nap igencsak félreérthető pózban rajtakapja jógi barátját egy csinos tanítványával, ekkor úgy dönt, a jövőben nem teszi ki a szívét ilyen megrázkódatásnak, és nem keresi tovább a Tökéletest. Önkéntes száműzetésbe vonul, és elvállalja, hogy vigyáz Kate kutyájára, amíg a barátnője nászúton van. Eközben új páciens jelentkezik nála: Stone Petty rendőrt indulatkezelési terápiára küldték a felettesei. Stone-ból sugárzik a férfiasság és a rosszfiús vonzerő, de Arilyn keményen ellenáll: őt aztán nem veszi le a lábáról egy tüzes pillantás vagy egy szexi vigyor.

Mi van, ha az Igazi akkor csönget nálunk, amikor szabadságra küldtük a szívünket?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Libri Insomnia

Libri, Budapest, 2016
440 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633108918 · Fordította: Babits Péter
Libri, Budapest, 2016
444 oldal · ISBN: 9789634331148 · Fordította: Babits Péter

Kate Seymour · Arilyn Meadows · Nate Dunkle · Slade Montgomery · Stone Petty · Wolfe

Mrs_Curran_Lennart P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Nagy reményekkel vágtam bele a történetbe. Stone Petty és Arilyn remek szócsatákat vívtak az előző részben. Bárcsak hasonlóan folytatódott volna, de A. engem egy idő után már nagyon idegesített. Az a fajta egészségmániás, aki vallási buzgalommal próbálja ráerőltetni másokra a szokásait. ( Az igazi vegák nem is szóját zabálnak éjjel-nappal.) Szerencsére Stone megmaradt kemény fiúnak és nem adta be (mindenben) a derekát. A történet legaranyosabb résztvevője mégis egy csúf kutyus, Pinky, a csivava. Ő meg Stone nagyon cuki párost alkottak. Ha izgalmakat akarsz, túl kell jutni az első 200 oldalon, aztán már tényleg történik is valami. (És jönnek a +18-as jelenetek is.)
Jöhet az írónő következő sorozata! :)

Sippancs P

Kedves írónő!
Az előző levelemet szeretném kiegészíteni: nemcsak pókűzésben vagyok verhetetlen, hanem – mily meglepő – kutyaőrzésben is! Termettől függetlenül imádom ezeket a szőrös gyerkőcöket, hisz csecsemőkortól kezdve úgy nevelkedtem, hogy mindig rohangált minimum egy kutya körülöttem. Mondjuk a csivavák pont nem tartoznak a kedvenc fajtáim közé, pláne, ha cuki, rózsaszín, flitterekkel kirakott nyakörv egészíti ki az amúgy sem átlagos megjelenésüket, de jelen esetben – gondolok itt elsősorban a rendőrségi háttérre és Stone meggyőzőképességére – azt hiszem, hogy tehetek kivételt Pinkyvel.
Kérlek, hogy amennyiben bármiféle elérhetőséggel tudsz szolgálni Stone Petty-t illetően, ne habozz velem megosztani! Nagyon szívesen felajánlanám neki (is) a szolgálataimat…
Üdvözlettel:
Kata

Tökéletes befejezése volt a sorozatnak, jobbat, humorosabbat és meghatóbbat el sem tudtam volna képzelni.
Ritka az olyan sorozat, amelynek minden része egy kisebb csoda, és ezért muszáj 5 csillaggal jutalmazni, de a Keresd… ezen ritkaságok egyike.

Tóth_Orsolya_3 P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Már az előző rész végén sejtettem, hogy szeretni fogom Stone és Arilyn párosát. És naná, hogy így lett. ;) Tökéletesen kiegészítették egymást.
Rengeteget nevettem. spoiler Pinky pedig örök kedvenc lett. *-* spoiler
JP rajongóknak kötelező olvasmány! ;)
Jó lenne, ha Devine sztoriját is elhozná nekünk a Kiadó.

Nikyy18

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Ez a rész is nagyon tetszett. Stone és Arilyn furcsa de aranyos párt alkottak. Rájuk igaz a mondás hogy az ellentétek vonzzák egymást.Sokat nevettem a szócsatáikon. Stone-t hamar megkedveltem először csak a humora miatt utána meg ahogy Pinkyvel viselkedett.

Diana_L I

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Ez már a negyedik könyv a regénysorozatban és kicsit aggódva kezdtem bele. Arilynt nem igazán tudtam megkedvelni az előző részekben. Nem is ismertem igazán. Mindig olyan távolságtartó volt. Mégis azt kell mondjam, hogy az első pár oldal után megkedveltem és éreztem, hogy ez a rész sem fog csalódást okozni. Nem is tette. Igazi kikapcsolódást nyújtott esténként. Megmosolyogtatott, néha majdnem sikerült megríkatnia is. Nem Arilyn a kedvenc női főszereplőm, ha összehasonlítom az előző kötet szereplőivel, de Stone nálam magasan veri az összes eddigi férfi főszereplőt. Most gondoljatok csak bele, ahogy megjelenik az ajtóban ez a férfinem szemrevaló példánya, hóna alatt egy strasszokkal kirakott rózsaszínű nyakörvet viselő „patkánymajommal”… Nálam bármikor nyert ügye van . :-) Remélem, hogy még jó pát Jennifer Probst regényt olvashatok majd a jövőben. Kikapcsol, megnevettet és igazi kellemes szórakozást nyújt.

V_Ili P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Szerettem az egész sorozatot úgy, ahogy van.
Mindegyik sztori más volt, de nagyjából lehetett tudni a végét.
Itt jókat mosolyogtam a kemény, macsó Stone és Pinky „kapcsolatán”. :D
Nagypapát nagyon bírtam, hogy hogy az ujja köré csavarta a szomszédasszonyt. ;)
Arilyn az előző részekben tényleg egy hippi benyomását keltette, de ez itt valahogy teljesen eltűnt.
Kicsit, csak a borítók zavarnak, mert egész más karaktereket képzeltem el.

Pepe0810 P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Nagyon megszerettem ezt a sorozatot, az összes része a szívemhez nőtt! :) Már a 3. részben sejtettem, hogy lesz valami Arilyn és Stone között. Szerintem nagyon jó párost alkotnak.Tetszettek a civakodások, szeretem, amikor ilyen kapcsolatból alakul ki szerelem. Pinky ♥ És hát Papi ♥ Imádtam, ő volt az egyik kedvenc szereplőm. Én is szeretnék egy ilyet Papit!! ♥ Összességében kellemes kikapcsolódást nyújtott, és jót nevettem olvasás közben! :)

anikho P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Végre teljesen nyugodt szívvel adhatok öt csillagot! A sorozat eme könyvének sikerült elérnie, hogy teljesen belevesszek.

Arilyn és Stone az előző könyvben ismerkedtek meg egymással, és már ott sejthető volt, hogy az ő kapcsolatuk, az ő könyvük igen csak ízletes lesz. :)
Ahogy a fülszöveg tálalja, útjaik az indulatkezelési tréningen találkoznak újra. A férfi nem könnyíti meg Arilyn helyzetét, az összes feladatot, javaslatot gúnyos vigyorával és nemtörődömségével le is tudja. Olyannyira felhúzza ezzel a lányt, hogy elhatározza, ő lesz az, aki kikészíti a férfi idegeit. Megkezdődik a csata. Aztán ahogy múlik az idő, úgy válnak ezek a csipkelődések mindennapossá, a két hősünk alig várja, hogy szívhassa a másik vérét. Később pedig ez az egész szerelemmé, őszinte ragaszkodássá alakul.

Ami nagyon édesen van tálalva. Több metaforikus utalás is van a könyvben, ami főleg Pinkynek köszönhető.

Ebben a könyvben éreztem eddig a legtöbb feszültséget, (mind szexuális, mind érzelmi szinten). A kapcsolat elmélyülése és szárnyalása a legjobb ütemben történik, az olvasónak is van ideje ráhangolódni a történésekre. Olyannyira, hogy mikor bizonyos ominózus esetekhez értem, szabályosan liftezett a gyomrom és/vagy úgy éreztem gyomorszájba vágtak. Vagy elpirultam.. igen, ilyen is volt.

Ne halogassátok, azon nyomban olvassátok! Tényleg a legjobb könyv a sorozatban. :)

kocybaba P

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Nem feltételeztem erről a részről, hogy ennyire fog tetszeni, mert tartottam Arilyntől és az ő spirituális, átszellemült, egészségmániás beütésétől. De aztán ebből nem volt gond, mert remekül kiegyensúlyozták egymást az indulatkezelésre szoruló zsaruval, Stone Pettyvel. Nem is tudom, min feküdtem ki jobban vele kapcsolatban, a szórakoztató szenvedésén, az epés humorán, a lánybúcsús jelenetén még most is hessegetem magam, vagy ahogy Pinkyvel volt, mert hát ha valamitől akkor attól tényleg kész voltam. Ha csak elképzelem őket (főleg a végén), elfog a nevetés. Megért egy misét.

Suzy25

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Gondolkodtam hány csillagot is adjak rá. Az eleje nagyon lassan indult el, volt olyan rész ahol szó szerint unatkoztam, de aztán láss….. csodát csak elkezdett beindulni. Onnantól kezdve nem volt megállás! A végére nagyon megkedveltem Arilyn és Stone párosát. :)

zuna19 P

– Urald a légzésed, urald az életed.

zuna19 P

– Nem akarok német juhászt – csikorgatta a fogát. – A csivavámat akarom a hülye rózsaszín nyakörvével, a denevérfülével és a patkánypofájával. Szeretem, oké?

– Hazudtam. Továbbléphetnénk?
– Nem.

SzAngelika

(…) minden működő kapcsolathoz két ember akarata és jelenléte kell.

zuna19 P

A karma nagy szívás tud lenni.

Viktória_Erdei

– A pasik az ágyban adják ki magukból az érzéseiket. Számukra ez a kommunikáció legegyszerűbb formája.

379. oldal, 18. fejezet

zuna19 P

A harag mindig rossz tanácsadó. Mint valami lefelé robogó hullámvasút, úgy repíti a katasztrófa felé.

zuna19 P

– Ne haragudj, hogy kiabáltam.
– Ezt a szöveget lassan kiírhatnád a CD-re, hogy legközelebb csak le kelljen játszanod.

zuna19 P

– Meg akarlak kötözni, Arilyn. Mindenfélét akarok tenni veled. Mocskos dolgokat. Engeded,
hogy megtegyem?
Igent akart mondani, de csak bizonytalan morgás telt tőle.
– Ezt beleegyezésnek veszem. Gyere.