Keresd ​az alkalmat (Keresd... 1.) 457 csillagozás

Szerelmi gyakorlatok kezdőknek
Jennifer Probst: Keresd az alkalmat

Verilyben sikeresen működik a házasságközvetítő, amelyet Kate Seymour irányít két barátnőjével karöltve. Kate nem pusztán okos üzletasszony, de titkos erő birtokában is van: amikor a szerelem ott vibrál a levegőben, akkor mintha áramütés érné. Ezt érzi, amikor találkozik Slade Montgomeryvel, a kissé indulatos és döbbenetesen jóképű válóperes ügyvéddel, aki egy napon beront a házasságközvetítő irodába, és bizonyítékot követel: nem teszik-e tönkre az ő sérülékeny húgát, aki Kate legújabb ügyfele? Kate csak úgy tudja meggyőzni a férfit arról, hogy ő nem csaló, ha megtalálja neki álmai asszonyát. De vajon sikerül-e Kate-nek megtartania a két lépés távolságot, amikor a férfi olyan hatással van rá, hogy szinte remeg a lába a jelenlétében? Vagy talán a házasságközvetítő is révbe ér egyszer?

Eredeti megjelenés éve: 2013

Libri, Budapest, 2016
394 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633104668 · Fordította: Babits Péter
Libri, Budapest, 2015
394 oldal · ISBN: 9789633105177 · Fordította: Babits Péter
Libri, Budapest, 2015

Slade Montgomery · Kate Seymour · Arilyn Meadows · Jane Montgomery · Kennedy Ashe

zuna19 >!

Ó, te jó ég!
Hogy lehet ennyire édes és megható egy utóhang? Sírtam rajta. Egyszer sem olvastam még ehhez hasonlót.
Robert, hatalmas kedvenc lett. ♥ Komolyan mondom, hogy a kutyus lett a kedvencem a sztoriban. Nagyon feldobta a könyvet. A története nagyon megrázó, de kellett ide.
Szerethető volt Kate és Slade is, de egy kicsit uncsik voltak.
Maga az alaptörténet imádni való, és alapból szeretem az ilyen történeteket, ezért nem is bánom az olvasást. De eléggé sok jelenet nekem valahogy nem stimmelt. Tetszett tetszett, de volt ott egy de… nekem.
Azért még mindig meg kell szereznem ezt a sorozatot is. Nem érdekel, hogyan, de előbb utóbb úgy is megveszem. :)
Jó ez a randiügynökséges dolog. Olyan szokatlan egy kicsit, de nagyon tetszett. Jó kis csapat lesz ez. Várom a folytatást.

DarknessAngel>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Szeretem, ahogy Jennifer Probst ír. Mindig olyan könnyed és humoros és aranyos a történet, amit nem lehet nem szeretni. Kate egy kedves, belevaló csaj, a különleges képessége is csak dobott a dolgokon, viszont azzal, hogy szereti a Fekete Tőr Testvériséget… juj, már meg is vett magának. :D Tetszett ez az egész társkeresős biznisz, örülök, hogy a Ken és Arilyn is kap egy saját könyvet, de akkor is Wolf történetére vagyok a legjobban kíváncsi. Őt már a Milliárdos feleségekben is megszerettem. :) Amúgy nem is tudtam, hogy Alexának van testvére, ez valahogy kiesett. :D
Egyedüli dolog, amiért levonom a fél csillagot, azok a főszereplők hülyeségei. Úgy meg tudtam volna őket rázni néha, hogy vegyék már észre magukat, de nem. Mikor végre összejöttek, másnap már jött a balhé és szakítottak. Ah, nonszensz. xP
De attól még szerettem a piszkálódásaikat, csak a végére már túl sok volt.

ZitussKa>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

A szerelemben nincsenek fèlmegoldások, nincsenek biztos pontok.

Ha nem hagyod magad, ès küzdesz, vègül minden rossz vèget èr.

Jennifer Probst, az az írónő, aki bármit ír, akkor is imádom. A könyv stílusa szuper, a humora fergeteges, a hangulata pedig nagyon vidám. A szereplők viccesek, határozottak, erősek, cèltudatosak, kitartóak, szeretni valóak, ès jaj, nagyon szenvedèlyesek! Ez a könyv, a valóságot ès varázslatot, minden erőlködès nèlkül ötvözi. Ugyanis, aki már olvasott az írónőtől, tudhatja hogy egy kis csodás elemet, mindig szeret belecsempèszni a törtènetbe, ezèrt kellőkèppen mágikus èrzèst kelt bennünk, de sosem viszi túlzásba:))
Tökèletes kikapcsolódást nyújt. Minden gondom elfeledve amikor olvasom:) Aki mèg nem olvasta, ne kèslekedjen!❤

Engedjük, hogy az Univerzum terelgessen bennünket.

Azt hiszem, aki soha nem adja fel, vègül mindig megtalálja azt, akit neki szánt az èg.

Csakegyolvasólány P>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Könnyed, humoros és kikapcsolódásnak nagyon jó olvasmány. Kate egy kedves, határzott nő, akinek vannak tervei, bár hiányzik valami az életéből. És ez pedig nem más, mint a szerelem. Hiába randizik különböző férfiakkal, mindig megjárja. Azonban a 100. újabb pocsék randija után végül felhagy ezzel. Kate ezek mellett nagyon nyugodt és türelmes ember. Ez akkor derül ki, amikor egy idegen férfi beront és számon kéri őt.
Hogy ki ez az ember? Mit akar a lánytól? Nos, mint a fülszövegben is olvasható, ő nem más, mint Slade Montgomery, aki egy nagyon komoly, rengeteg ambícióval megáldott válóperes ügyvéd.
Bővebben: http://konyvekmindenhol.blogspot.sk/2017/01/jennifer-pr…

Orsi999>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Tetszett a történet, nagyon könnyed és aranyos volt. Tetszett, hogy váltott szemszögben íródott így sokkal jobban megismerhettük a szereplőket, mert emígy nem sok mindent tudhatunk meg volna róluk. A szereplőket nem sikerült teljesen megkedvelnem. Kate ezzel az adottságával egy kicsit furának tűnt. Slade pedig nagyon ellenszenves lett, amiért ennyire a szerelem ellen volt. Szerintem túl sokszor rosszul reagált az adott helyzetben és ilyenkor inkább elmenekült, minthogy szembenézett volna a „problémával”.
Az utóhangot pedig imádtam. Robert ♥

Mrs_Curran_Lennart P>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Szegény könyv már vagy négy hónapja várakozik a polcomon, pedig nem ezt érdemelte. Nagyon szórakoztató olvasmány szimpatikus hősnőkkel és a pasit is bírtam, bármennyire is próbált bunkó lenni.Szerintem jobb volt, mint a Milliárdosfeleségek sorozat, persze ebben is volt egy csipetnyi metafizika. Nemcsak a kis könyvecskénk került elő, hanem Kate maga is különleges képességgel rendelkezik. Megérzi az összeillő párokat. A szerző pedig biztosan nagy állatbarát, mert itt is van egy cuki kutyus, akit a főhős nagyon szeret. Az írónő humora pedig nagyon bejött. Örülök, hogy általam is kedvelt filmekre és könyvekre utalt, az ilyennek mindig nagyon tudok örülni. Egy olyan hősnő, akinek kedvence a Fekete Tőr Testvériség csak nyerő lehet nálam. A Hivatali patkányok pedig igazi klasszikus, nemrég néztük meg újból a gyerekekkel. A három rész, valószínűleg a három tulajdonos párkeresését mutatja be, de engem nagyon izgat a Gen, David, Wolfe mellékszál. Miért is ne, az írónő beletette az előző sorozata szereplőit is egy pár oldal erejéig.
Jöhet is a folytatás.

Viktória_Erdei P>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Jó könyv volt. Kedvenc szereplőm Robert, a kutya. Kate-Robert egymásra találása nagyon édes volt. Annyira édes volt, ahogy Robert ennyire megérti mit mondanak neki. Ő volt a legcukibb. A huzavona néha nagyon idegesítő volt. Slade-t is kedveltem. Annyira jó volt, hogy a másik sorozatból egy kicsit megjelent Wolfe is. A legcukibb rész az utóhang volt, ahogy Robert meséli el az életét. :)

Pepe0810>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Könnyed, aranyos, és humoros történet volt, amely kellemes kikapcsolódást nyújtott számomra. Kate szereti az FTT sorozatot, hát már emiatt is szimpatikus lett számomra! :) Tetszett a különleges képessége is. Robert nagyon a szívemhez nőtt, imádtam az utóhangot, ami róla szólt!Kíváncsi vagyok a többiek történetére is, szerencsére a polcomon vannak a folytatások is!! :)

Könyvmolylány20 P>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Kicsit tartottam ettől a könyvtől, azt hittem, hogy egy unalmas szerelmi történet lesz majd benne, de szerencsére nem untam egy percig sem. Nagyon tetszett a két főszereplő, Kate és Slade karaktere, valamint ez az egész társkereső ügynökséges vállalkozás, pláne, hogy egy csepp „mágiával” is megfűszerezte az írónő. Slade gyökeres ellentéte Kate-nek, Kate pedig gyökeres ellentéte annak a nőnek, akit Slade keres maga mellé. off Alig várom, hogy olvashassam a következő kötetet is, nagyon kíváncsi vagyok a többi szereplő életére is.

GytAnett>!

Jennifer Probst: Keresd az alkalmat Szerelmi gyakorlatok kezdőknek

Ezer éve terveztem valamit olvasni az írónőtől, végül kiválasztották egy kihíváson, úgyhogy a kérdés eldőlt. :) Igazából egyáltalán nem bánom, hogy időt szántam rá. Nem azt mondom, hogy egy kihagyhatatlan könyv, de mivel igen gyorsan lehet vele haladni, néhány órácskára ki tudod kapcsolni. Elérte azt, hogy tényleg csak a könyvre figyeljek, nem igazán jártak másfelé a gondolataim, ami sajnos sok más könyvnél megesik.
Őszintén szólva ami rettentően meglepett az a mágikus(?) vonal. Abszolút nem számítottam erre a vonalra, ezért egy kicsit szemöldökráncolva olvastam helyenként. Ez a része nem ejtett rabul. spoiler
Az üzletet vezető csajok mindannyian nagyon szimpatikusak voltak, erős, független nők, jó humorral megáldva. :)
Slade egy átlagos könyves pasi, aki mufurc, és minden jó ellen hadakozik, az olvasó és a történet szereplői hiába tudják, hogy mi lenne neki(k) jó, ő akkor sem vállalja be, csak a könyv végén. Ellenszenves alak, akinek meglepő módon van szíve. :D Mintha már egy párszor találkoztunk volna ezzel. Slade karaktere a húga védelmezésen kívül nem adott semmi pluszt, így teljesen semleges vagyok vele szemben.
A kutya karaktere nagyon tetszett, nem is tudom, hogy hogyan jutott az írónő eszébe. :)
Most, értékelés írása közben rá kellett jönnöm, hogy muszáj egy hatalmas piros pontot adnom ennek a könyvnek: több, mint egy hónapja olvastam, és még mindig majdnem teljesen emlékszem a cselekményére. Nagyon szomorú dolog, de a regények részletei igen gyorsan kiesnek a fejemből. Ennél viszont valahogy nem. Valamit lehet, hogy mégis tud J.P.? :)

Mrs_Curran_Lennart P>!

Mi ez az illat? A vámpírok bocsáthatnak ki ilyet, amikor a lelki társukkal találkoznak kedvenc könyvsorozatában, a Fekete Tőr Testvériségben. Összeszorított térddel állt ellen a kísértésnek, hogy közelebb hajoljon, és mélyen magába igya. Vagy beleharapjon a férfi nyakába.

kocybaba P>!

– Nekem nem az örökkévalóság kell, csak a remény, hogy van másnap. Azt hiszem, ennyit mindenki megérdemel.

11. fejezet

kiruu>!

– Mi csak csókolóztunk, tutira nem tőlem terhes.
– Mindjárt betegre röhögöm magam.

Cheril>!

– Maga rettenetes ember, Slade Montgomery. Gonoszabb, mint Gru!

Kapcsolódó szócikkek: Kate Seymour
Cheril>!

Senki sem szemétdombra való, csak mert nem tökéletes.

Kapcsolódó szócikkek: Kate Seymour
MissBennet>!

… a lány mindig utálta a lóháton nyargaló szőke hercegeket. Annál inkább szerette az olyan hercegkisasszonyokat, akik egy palacsintasütővel lecsapták a sárkányt.

154. oldal, 8.fejezet

DarknessAngel>!

– Mi? Hogy én válasszam ki a párját?
[…]
– Persze. Maga a profi. Tudja, mi kell nekem, és nyilván azt is, melyik felel meg leginkább a célnak. Maga kit választana?
– Hannah Eastont – vágta rá. – Nem érezte nála a tüzet?
– De, bagózik. Amúgy kedves.

Rekuus97>!

Miért van az, hogy némelyik csaj magas és karcsú, én meg a hobbitok génjét örököltem?

zuna19 >!

A fenébe, a melegradarja totál becsődölt.

Gretii>!

Hogyan szégyellheted egyáltalán, hogy a szívedre hallgatsz? Ez a legbátrabb dolog, amit bárki tehet ezen a világon.

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Keresd... sorozat · Összehasonlítás