Keresd ​a tökéletest (Keresd... 2.) 236 csillagozás

Szerelmi gyakorlatok haladóknak
Jennifer Probst: Keresd a tökéletest

Az egyre népszerűbb házasságközvetítő remekül működik Verilyben, és Kennedy Ash hihetetlenül eredményesen végzi munkáját. Álomrandikat szervez, keze között még a legfélénkebb ügyfelek is kivirulnak, és sosem retten vissza a nehézségektől még akkor sem, amikor jelentkezik nála Nate Ellison Raymond Dunkle, aki atomtudós és mérhetetlenül ellenszenves ember. Kennedy megfogadja, hogy átformálja ezt a szörnyeteget, és a férfiból lesz a legjobb parti Verilyben. Bár Kennedy magabiztosságot és szexuális vonzerőt sugároz, zavaros múltja miatt tele van bizonytalansággal. Amikor rájön, hogy benne és Nate-ben rengeteg a közös, és tökéletes párt alkothatnának, vajon képes-e hallgatni a szívére? Vagy félelmei miatt a partvonalra kényszerül, és onnan kell figyelnie, hogy Nate megtalálja a szerelmet valaki mással?

Eredeti mű: Jennifer Probst: Searching for Perfect

Libri, Budapest, 2015
400 oldal · ISBN: 9789633105078 · Fordította: Babits Péter
Libri, Budapest, 2015
400 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633104514 · Fordította: Babits Péter

ZitussKa

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Jennifer Probst nálam a romantikus műfajban egy abszolút favorit. A megformált karakterei emberiek, valódiak ès igazán humorosak :)
A kèmia pedig annyira eszement jól működik a szereplők között, hogy nèhányszor èn is csak annyit tudtam magam elè mormolni, hogy „uhh, vagy hűű” :D
A nem tervezett olvasások a legjobbak, mèg csak a fülszöveget sem olvastam, így teljes volt a meglepetès :) Nagyon szerettem, hihetetlen jókat szórakoztam rajtuk/velük. Olvassátok!
Ui: Nick ès Alexa. Mèg mindig imádom, hogy az írónő milliárdosfelesègek sorozatának szereplő is felbukkanak egy-egy jelenetre, èppen csak annyira, hogy a feltünèsükkel biztosítsanak afelől, hogy minden rendben velük ❤

zuna19

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Teljes mértékben egy szinten van az első résszel. Se jobb, se rosszabb. Nem tudnék köztük dönteni. Fogalmam sincs, hogy ez rossz e vagy sem, de ez van.
A kivitelezéssel vannak apróbb gondjaim. Hiszen ismerem már az írónő stílusát és szeretem is, de valahogy ezek most nem jönnek át nekem. Igaz nem kéne a Milliárdos feleségekhez hasonlítanom ezt a sorozatot, de azért mégis megteszem és szerintem azok jobbak.
Az alapsztori még mindig nagyon tetszik, de sokkal többet vártam a történetektől. A vége kísértetiesen hasonlít az első részhez, amit nagyon furcsának találok.
Ez a rész egy kicsit esetlenebb és viccesebb volt, főleg Nate miatt.
Az előző rész, Slade izzasztó jógával megkacagtatott, de Nate zumbája is haláli volt.
A nyakörves részen egyenesen nem bírtam leállni annyit nevettem. Szerethető figura ő is és Ken is. De most sem mondom azt, hogy imádom őket. Teljesen az van mint az előző résznél is, hogy kedvelhetőek, de mégsem rajongok értük.
Nagyon várom, hogy a következő rész, mit fog hozni. Nagy reményeket táplálok, főleg, hogy Wolfe van benne, aki egyenesen imádni való.

Tóth_Orsolya_3 P

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Az első résznél azt írtam, hogy valószínű ez a sorozat is be fog állni a kedvenc sorozatok közé, mint a „Milliárdosfeleségek”. Jelentem, már nem csak érzem, hanem határozottan állítom, hogy újabb kedvenc sorozatot avattam! Nagyon-nagyon tetszett ez a rész is. Rengeteget nevettem. spoiler
Nate… Néha a fejemet fogtam, hogy atyaég, mintha az Agymenők egyik figuráját látnám, néha meg legszívesebben kirángattam volna a lapok közül csak hogy velem és az enyém legyen! ;-) Imádtam a pasit! Kennedyt is csíptem, bár én az ő helyében tuti nem rinyáltam volna ennyit, ha egy ilyen pasi bolondul értem mint Nate. spoiler
Türelmetlenül várom a következő részt! :-)

Mrs_Curran_Lennart P

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Ebben a részben Kennedy van soron, hogy rátaláljon az igazira. Nate, a fickó igazi kocka, jókat nevettem a beszólásain. Ken szépen kikupálja szerencsétlent, új ruhatár, új frizura, közben pedig jól összemelegednek. Nate mindenhez béna, kivéve a szexet, amit szintén jó alaposan tanulmányozott, ahogy egy tudóshoz illik. Tiszta Agymenők a pasi, csak jobb csomagolásban. A Wolfe-Gen szál tovább gyűrüzik, most már nagyon olvasnám a folytatást.

Pepe0810

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Nagyon tetszett ez a rész is!Szerettem Kennedy és Nate párosát. Sokat nevettem olvasás közben, és nagyon jó kikapcsolódást nyújtott. Tetszett, hogy Nate nem a szokásos szépfiú volt, hanem egy kocka. Örültem, hogy Kate és Slade párosáról is olvashattam. Nagyon megszerettem ezt a sorozatot, már el is kezdtem a következő részt. :)

Viktória_Erdei

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Ne ítélkezzünk elsőre. Nate tipikusan az a pasi, aki elsőre egy kocka, és ez nem mindenkinek tetszik, de ha megtalálja a foltját, akkor minden happy. Tetszett Nate esetlensége, amikor a csajok felkészítették a randikra, hát még a zumba jelenet. :D Nate tisztára Sam Winchester. Kennedy karaktere nem fogott meg annyira, mint Kate. Slade-Kate páros most is tetszett. Már nagyon kíváncsi vagyok Wolfe történetére.

efenera

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Szeretem ezt a sorozatot, nem is tudom miért vártam vele olyan sokat, hogy kézbe vegyem. Borítója az első részhez hasonlóan 5/5*, teljesen beleszerettem!
Maga a történet is tetszett, hozta Jennifer Probst a színvonalát, viszont egy fél csillaggal kevesebbet érdemel, mint a Jennifer Probst: Keresd az alkalmat , mert Ken egy idő után az agyamra tudott menni! Itt ez a csodás férfi, teljesen, tökéletesen, felülmúlhatatlanul összeillenek, és akkor még szenved a könyvben nekem… Viccet félre téve, alig vártam a végét, hogy mi sül ki az egészből, és nem kellett csalódnom!
Örültem, hogy Kate és Slade kapcsolatából is csurrant cseppent egy két mondat, főleg hogy Slade és az én kedvenc könyves kutyám között még mindig dúl a szerelem! Ígérem, amint hozzájutok a következő részhez, nem fogok vele ennyi várni! :)

anikho P

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

A kezdeti felállás szinte remek. Nate-ben rengeteg lehetőség rejlik, csak nem érdekli mindez, Ken segítségével viszont egy igen is vonzó férfi lesz belőle, aki immár képes elcsavarni a nők fejét. Ken fejét is beleértve természetesen. Amúgy hatalmas piros pont, hogy az ő kis kalandjuk már az átalakulás előtt elkezdődik, így az írónő remekül elkerülte azt, hogy úgy hasson, Ken csak akkor kezd érdeklődni Nate iránt, miután partiképes pasi lett belőle.

Na de miért lett 4? Talán mert elhúzták ezt az egészet. Nekem sok volt ez a huzavona, a mondvacsinált problémák. Bár elképzelhető, hogy gondolataim kavartak be és amiatt nem tudtam elmerülni benne, ám ezt is meg tudom vétózni, mert már nem egy könyv sikeresen megszabadított a saját gondolataimtól. Szóval.. mindegy.. eltértem a tárgytól. Amúgy élvezhető, teljes mellszélességgel az előző könyv színvonalán van. :) Bátran nyissátok ki!

És WOLF! Komolyan mondom.. ebben a könyvben is ő izgatott a legjobban.. na meg Gen. Két könyves felvezetés után, már tényleg nagyon várom az ő történetüket. Nekik már igazán 5 csillagot szeretnék adni.

SzAngelika

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

„A szerelemnek semmi köze a tökéletességhez.”

Jennifer Prost ért hozzá, hogyan kell élvezetes módon kivitelezni az ellentétek vonzzák egymást történetet. Ismét szellemes és szórakoztató, könnyed és érzelmes kikapcsolódásra visz minket. Bár a sztori néhány eleme emlékeztet a sorozatindító rész alapfelállására, a modern kori és fordított Pygmalion vonal gondoskodik róla, hogy meglegyen az újdonság varázsa, s a realisztikus karakterek egyedisége képes elfeledtetni velünk, hogy valami hasonlót olvastunk nemrégiben.

Bővebben: http://angelikablogja.blogspot.hu/2015/07/jennifer-prob…

Sippancs P

Jennifer Probst: Keresd a tökéletest Szerelmi gyakorlatok haladóknak

Hű! Probst már az első kötetben is nagyon odatette magát, de ez a rész még annál is jobb volt! Pörgősebb, viccesebb, erotikusabb, érzelmesebb és szívetmelengetően szerethető.
Nagyon tetszett, hogy Nate nem a megszokott szépfiú, bugyileolvasztó dumával, hanem egy vérbeli kocka! Olyan imádnivaló volt a szeleburdiságával, a dolgokhoz – főleg a nők terén – való hozzáállásával és azzal, ahogy Kennedy-hez viszonyult! Szinte magam előtt láttam, ahogy lapról lapra átalakult, és a szódásszifon szemüveges, ételfoltos köpenyű tudósból szívdöglesztő, magabiztos férfi vált. A lepedőakrobatikájáról nem is beszélve… :)
Kennedy-t is nagyon kedveltem. Az előző rész alapján azt hittem, hogy egy felszínes cicababa, akinek mindene a vásárlás, ebben a kötetben viszont kiderült, hogy ez csak a látszat. Sajnáltam őt, amiért gyerekként ennyi szenvedésen és megaláztatáson kellett átmennie, de számára Nate gyógyír mindenre.
A mellékszereplők közül még mindig teljesen oda meg vissza vagyok Wolfe-tól, úgyhogy kedves kiadó, tessenek sietni a következő résszel!

– RÜHELLEM A PLÁZÁKAT.

kiruu P

[Kennedy] – Az utolsó három könyv, amit olvasott?
[Nate] – Káma Szútra, Lady Chatterley szeretője, A szürke ötven árnyalata.
A toll megállapodott.

kiruu P

– Helló, pucér Channing Tatum.
– Jaj, ne, vizuális típus vagyok.

krisztin1 P

Higgy abban, hogy megérdemled a jó dolgokat, akkor be fognak következni.

zuna19 P

– Nincs semmi rossz abban, ha valakinek a szívéhez szólunk. Legalább nem pazaroljuk az időt.

zuna19 P

– A balfékeket súlyosan alábecsülik.

zuna19 P

– Mit tegyek, mondd? Mit?
– Szeretkezz velem.

_Enii_ P

– A golf az jó. Még valami?
Megvonta a vállát.
– Az olvasás.
A nő lefirkantott valamit.
– Az olvasás is jó pont. Az utolsó három könyv, amit olvasott?
– Káma Szútra, Lady Chatterley szeretője, A szürke ötven árnyalata.

zuna19 P

– Minden férfinak kell egypár jó öltöny.
– Rózsaszínről szó sem lehet. Connor a házba se engedne be.
– Nem létkérdés. – Biccentett az eladónak, aki csalódottnak tűnt, de választott egy élénkvörös nyakkendőt a klasszikus grafitszürke öltönyhöz.
– Viszont tetszenek ezek a mellények. A gengszterfilmekben hordanak ilyet.
Kennedy a szemét forgatta, és csak legyintett, mire az eladó lelkesen egyetértett, és visszatette az öltönyt a vállfára.
– Mellényről szó sem lehet. Túl sokat takar. Jobb lesz az európai fazon.
– Most akkor az én testem, vagy sem?
– Akárkié, én tudom, hogyan kell becsomagolni.
Az eladó felnevetett.
– Mióta házasok?
Kennedy megdermedt. Ahogy felnézett, a férfi elkapta és rabul ejtette a tekintetét, miközben csendet parancsolt rá.
– Nem elég régóta – felelte.
Az eladó elmosolyodott.
– Az jó. Bízzon a felesége ízlésében, és próbálja meg a matrózkéket.

Tóth_Orsolya_3 P

Csak vannak olyan tulajdonságok, amelyeknek meg kell lenniük a leendő feleségében?

– Persze, de csak az időnket vesztegetném azzal, ha számba venném az előnyös
tulajdonságokat, amikről mindenki álmodik, őszinteség, humorérzék, jó megjelenés, intelligencia, szexuális vonzerő… az egész semmit sem jelent, amíg nem találkozik az igazival. Ha szeret valakit, úgyis hajlandó kompromisszumot kötni. Én az egész életemet szeretném megosztani valakivel, családot akarok, úgyhogy a válaszom helytálló. Nyitott vagyok bárkire, csak megtaláljam az igazit.

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

Keresd... sorozat · Összehasonlítás