Keresd ​a szépet (Keresd... 3.) 295 csillagozás

Titkos szerelmi gyakorlatok
Jennifer Probst: Keresd a szépet

Genevieve MacKenzie az esküvője napján döbben rá, súlyosan félreismerte vőlegényét, a sármos és sikeres orvost, minden nő álmát. A templom ablakán keresztül menekül el az oltárnál várakozó David elől, és szökés közben fut bele legjobb barátjába, Wolfe-ba. A milliomos hotelmágnás segít neki elrejtőzni, amíg elülnek a hullámok. Genevieve és Wolfe kapcsolatát alaposan próbára teszi az együtt töltött néhány nap, de közben az is kiderül, hogy titokban mindketten többet szeretnének. Ahogy a megsebzett és megalázott David egyre erőszakosabbá válik, Wolfe igyekszik megvédeni a lányt, akihez menthetetlenül egyre közelebb kerül…

Vajon érdemes kockára tenni a barátságot a szerelemért?

Jennifer Probst a Milliárdosfeleségek sorozattal világszerte bebizonyította: ő a női olvasók új kedvence. Okos nők, erős férfiak, túlfűtött vágy és egy csipetnyi humor – ez Probst sikerének titka.

Eredeti megjelenés éve: 2015

Libri, Budapest, 2017
536 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633108291 · Fordította: Babits Péter
Libri, Budapest, 2016
Libri, Budapest, 2016
536 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633108291 · Fordította: Babits Péter

Sawyer Wells · Julietta Conte · Kate Seymour · Arilyn Meadows · Genevieve MacKenzie · Wolfe

Nem jutok szóhoz.
Ez végre jó volt!
Az első két rész, olyan semmilyen volt, elmentek egynek, de nem voltak eget rengetőek.
Habár az első fele ennek a könyvnek is úgy nézett ki, hogy nagyon nem fog tetszeni, mégis kellemes csalódás lett a végére. Nagyon egysíkú volt a sztori, és nem tudtam eldönteni, hogy hagyjam e abba, vagy szenvedjek vele tovább. Úgy voltam szenvedek kicsit, és megérte, mert betalált.
Gen nyavalygása kiborított. Baromira magának kereste a bajt. Csodálkozik, hogy senki nem hisz neki a családból, mikor mindent csak eltemetett magában, és senkivel sem akarta megosztani a gondolatait, még a szeretteivel sem. Így őt igazán nem tudtam sajnálni. Mégis ez a rész tetszett a legjobban eddig a sorozatból.
Fő oka: Wolfe ❤
Egyértelmű, hogy miatta érte meg elolvasni ezt a sorozatot. Már alig vártam, hogy rákerüljön a sor. Imádtam már az Eltervezett házasságban is.
Az ő története nagyon megható. A múltja megismerésével, csak még jobban szeretem a karakterét. Örülök, hogy Sawyer rátalált és olyan családot adott neki, amit megérdemelt. Juliana és Sawyer, amikor spoiler A könyv fénypontja számomra. Imádtam ezt a jelenetet. Itt döntöttem el, hogy szeretem a könyvet.
Sajnos még mindig úgy látom, hogy a Milliárdosfeleségek fényévekkel megelőzi ezt a sorozatot. De kíváncsi vagyok a befejező kötetre is. Várom a megjelenését.

Mrs_Curran_Lennart P>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

„…nincs a világon bátrabb és nehezebb dolog, mint megengedni, hogy szeressenek.”
Természetesen ötcsillagos történet, mi más lehetne. :)
Wolfe már az előző sorozat óta érdekel. Ő és Gen remek páros, bár olyan hogy fiú és lány közötti barátság, hosszú távon nem létezik. Ahogy itt sem. A könyvnek nagyon jó a hangulata, csajos humor, romantikus és erotikus mozzanatok váltják egymást. Persze jó lett volna ezt a sorozatot is folyamatosan olvasni, mert így időbe telik rájönni, hogy ki kicsoda. Bár ennek alapján hozzá vehetném a Milliárdos feleségek sorozatot is, hiszen Conte mama is felbukkan.
(Még valami kedves Wolfe, én is utálom a pókokat, bár sikítozni nem szoktam tőlük.)

Sippancs P>!

Kedves írónő!
Ha tulajdonodban áll Wolfe címe, kérlek, azonnal tudasd velem, ugyanis a hosszú évek alatt tökéletesen elsajátítottam a pókűzés tudományát, és mint olyan, nagyon szívesen Wolfe rendelkezésére bocsátanám. Legyen szó bármilyen tevékenységről (ebbe természetesen a tusolás is beletartozik), a nap bármely szakáról (éjszakai ügyeletet is vállalok) vagy a ház bármely pontjáról (például az ágy alapos áttanulmányozása), megvédelmezném őt eme csúf, nyolc lábú ragadozótól – akár az életem árán is.
A részleteket, illetve mindenféle technikai problémát (gondolok itt elsősorban Gen eltávolítására) később, egy személyes találkozás során pontosítanám Wolfe-fal.
Nagyon köszönöm!
Kata

Már a sorozat első két része is nagyon jó volt, de ez a rész mindent vitt. Olyannyira, hogy csakis szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, és ha tehetném, most azonnal újrakezdeném. Sőt, az írónőnek sikerült azt is elérnie, hogy kíváncsi legyek Sawyer és Julietta történetére, pedig megfogadtam, hogy két rész után nem olvasom tovább a Milliárdosfeleségeket…
Hatalmas kedvenc lett, és csak ajánlani tudom!

Tóth_Orsolya_3 P>!

Imádom JP sorozatait.
Ez a rész is teljesen elvarázsolt. Imádtam minden egyes sorát. A nagyszerű humort, a mély érzéseket, a fűtött erotikát. Wolfe… Újabb álompasit avattam. ♥ spoiler
Nagyon várom a következő részt, van egy olyan érzésem, hogy spoiler párosát is a szívembe fogom zárni. ;)

anikho P>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

Nagyon vártam már ezt a könyvet, és mondhatni, elvárásaim is voltak vele kapcsolatban. Éééés ezeket sikerült megugrani, így nyugodt szívvel adok 5 csillagot.

Wolf és Gen kapcsolatát már két könyvvel ezelőtt is finoman beharangozta az írónő. Már akkor is sütött köztük a levegő. Képzelhetitek a könyvben micsoda hőség volt.
Adott a férfi, aki szexi, humoros, rejtélyes. Aki megjárta a poklot, de most újra itt van, és próbál zöldágra vergődni. Nem hiszi el, hogy ő bármit is megérdemelhetne az élettől, és mikor Gen befészkeli magát a szívébe rettenetesen megijed.

Gen végre összeszedte a bátorságát és kilépett az addig boldogtalan kapcsolatából. Teljesen összezuhan, az eddigi mindennapjainak, munkájának vége. Wolf segít neki helyrejönni ebben a nehéz helyzetben. Lassan a lány is észreveszi, hogy a férfi szinte mindennél többet jelent a számára. De tudja, hogy Wolf nem hajlandó komoly kapcsolatra.. még vele sem. És ez még jobban hazavágja a lányt.

Azonban a vágynak nem lehet parancsolni, és amit a testük már korábban tudott, azt az agyuk is felfogja. Nekik együtt kell lenniük.

Nagyon szerettem, és alig várom következő párosunkat.

Pepe0810>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

Eddig ez a kedvenc részem a sorozatból, imádtam! :) Wolfe ♥ Teljesen más volt, mint az első két rész! Nagyon megszerettem ezt a sorozatot!Örültem Gen döntésének! A borító szerintem nagyon szép! :) Már el is kezdtem a következő részt olvasni, remélem az is nagyon fog tetszeni! :) Megszerettem nagyon JP stílusát, nemsokára szerintem a másik sorozatát is beiktatom!

SzAngelika>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

„Valahol mélyen kapcsolódtak egymáshoz, mintha egy elmúlt életben már találkoztak volna, és most csak folytatnák, ahol abbahagyták.”

Szerethető és élvezhető sztorit kaptam. Megvolt a múlt démonaival küzdő, sérült, de elképesztően vadító, s oltalmazó génekkel erősen felturbózott főhős; a rá nehezedő elvárásokkal küzdő és mindeközben önmagát kereső, törékeny hősnő; a régóta tartó barátság leple alatt megszülető gyengéd érzelem; no meg a helyzet nem éppen rózsás, szóval kuszáljuk még jobban össze kicsit azzal, hogy az utolsó utáni percben ébredünk rá arra, hogy fülig és halálosan szerelmesek vagyunk fordulat. Ehhez jött még a popkulturális utalások garmada – komolyan, ez a regény felér egy filmes ajánlóműsorral és egy zenei válogatással –, olaszosan nagy családi és baráti szeretet, pluszban pár, lapokat lángra épp csak nem lobbantó izzó jelenet. S ezért én kimondottan elégedetten merültem el a történetben.

Bővebben: http://angelikablogja.blogspot.hu/2016/07/jennifer-prob…

Könyvmolylány20 P>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

A sorozat első két része nagyon tetszett, úgyhogy ehhez a részhez is nagyon nagy reményeket fűztem, de sajnos nem tetszett annyira, mint vártam. Mind a két főszereplő nagyon szimpatikus volt és szerintem nagyon jó kis párost alkotnak, de nekem akkor is hiányzott valami ebből a kötetből, nem tudott teljes mértékben magával ragadni. A krimis részek voltak a legjobbak benne, csempésztek bele egy kis izgalmat, de aztán valahogy elvágta ezt a szálat az írónő, mintha nem is lett volna előtte semmi sem. spoiler
Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy a befejező rész milyen lesz, remélem, hogy az az első kettő részre fog inkább hasonlítani.

Nikyy18>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

Ezt a részt vártam eddig a legjobban Wolfe miatt. És nem hiába mert ez lett a kedvencem eddig a sorozatból. Gen és Wolfe jól kiegészítették egymást. Bár azt nem értem mért nem hagyta el már sokkal korábban a vőlegényét Gen.

Adri93>!

Jennifer Probst: Keresd a szépet Titkos szerelmi gyakorlatok

Tudtam, hogy érdemes várni erre a könyvre. Imádtam *-* Wolfe és Gen tökéletes páros ♥ biztos nincs még november?????? Én már a következő részt akarom elolvasni. Kár volt az ajánlóba belepillantani a könyv végén :-D ÁÁÁÁÁÁÁ

krisztin1>!

– […] Néha már a változás ígérete is elég, hogy más színben lássunk mindent.

– Te vagy a sátán.
– Te pedig egy angyal.

Diana_L I>!

– Minden oké? Mi történt, kiestél az ablakon?
A lánynak a nevetséges tűsarkúban alig-alig sikerült visszanyernie az egyensúlyát, de máris vadul hadonászott.
– Ja, megvagyok. Egy pillanatra beszorultam, de végül sikerült.
Úgy porolta le vakítóan fehér ruháját, mintha naponta ugrálna ki templomok ablakán. Belevaló csaj volt, az egyszer biztos.
– Öö… bébi? El akarod játszani az oltári nőt, vagy csak tudnod kellett, hogy működik-e a vészkijárat?

zuna19 >!

– A humor alkalmas eszköz arra, hogy megbirkózzunk a dolgokkal.

zuna19 >!

– Tudod egyáltalán, hogy ki vagy? Hogy milyen boldoggá teszed az embereket?

zuna19 >!

– Soha többé nem kérj bocsánatot olyasmiért, amit mind a ketten akarunk

Diana_L I>!

– Nem gondoltam volna, hogy Sawyer ekkora pecás – jegyezte meg.
Wolfe kuncogott egy sort.
– Hát, nem is az. Tavaly iderángatott minket, hogy megmutassa Juliettának a vidéki élet szépségeit. Azt ígérte, fog egy mázsa halat, és este szépen megsütjük őket. Maradjunk annyiban, hogy van az a borravaló, amiért a pizzafutár idáig eljön.

krisztin1>!

– Komolyan veszed a döntéseidet.
Kihúzta magát.
– Még szép. A döntéseknek következményeik vannak. Az is egyfajta kudarc, ha nem vállaljuk őket.
– Vagy egyszerűen csak el kell fogadnunk, hogy hibáztunk. Nem kell kitartani egy úton, ha egyszer rossz irányba visz. Néha bölcsebb megfordulni, és hazamenni.

krisztin1>!

– […] Ha valaki bajba kerül, az a legfontosabb, hogy legyenek barátai, akikre számíthat.

Kapcsolódó szócikkek: Kate Seymour
zuna19 >!

– Mi történt? – kérdezte vészjósló hangon. – Bántott valamivel?
Az aranyló vörös fürtök szétrebbentek, ahogy Arilyn megrázta a fejét.
– Még nem, de ez akkor is gyávaság. Ha szeretsz valakit, őszintének kell lenned. Bátornak. Meg kell mondanod a tutit, és tenned kell a szabályokra. Kezdem azt hinni, hogy ha szeretsz valakit, egyáltalán nincsenek szabályok.

Jennifer Probst: Keresd mindörökké Szerelmi gyakorlatok pároknak

Keresd... sorozat · Összehasonlítás