Angyalcsillag 60 csillagozás

Jennifer Murgia: Angyalcsillag

A tizenhét évesek átlagos életét élő Teagan napjai végérvényesen megváltoznak, amikor megismerkedik Garrethhel. Ám csupán rövid boldogság adatik nekik. A fiú felfedi Teagan előtt a titkát: azért jött, hogy figyelmeztesse. Sötét erők törnek az életére, rajta múlik a világ és az emberek sorsa.
Garreth természetesen segítséget és védelmet kínál a lánynak. A jóképű fiú ugyanis nem más, mint Teagan emberi testet öltött őrangyala – jobb tenyerén ott a nyolcágú csillag, az angyalok jele.

„Jennifer Murgia regénye még azokat is meggyőzi az angyalok létezéséről, akik eddig nem hittek bennük.”
TheReaders.com

Eredeti megjelenés éve: 2010

I.P.C., Budapest, 2011
284 oldal · ISBN: 9789636353896 · Fordította: Fügedi Tímea

Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Hát… Wow… szinte soha sem érintett meg egy könyv sem… de ez , mélyen a szívemig , a lelkemig hatolt. habár voltak egyes apró hibák…de egyszerűen nekem megérte éjjel 1-2-ig fennmaradnom , hogy olvassak…
Mint nagy angyal fan… azt kell mondjam , ez a könyv nagyon jó volt! :)
Volt mikor örültem , de volt , hogy szinte potyogtak a könnyeim… de huh még mindig a hatása alatt vagyok , pedig már aludtam már rá egyet…
Csak ajánlani tudom…. Nem is értem , hogy értékelték le ennyien ezt a könyvet… :)

Klaudia98>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Én nem értem mi a baja sokaknak ezzel a könyvvel… én tavaly karácsonyra kaptam a könyvet anya unokatesójától és nekem annyira tetszett hogy emiatt a könyv miatt azóta falom a könyveket és ez lett a kedvencem is :D

Sutha>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Nekem néha kicsit unalmas volt a történet és az izgalmakat sem sorolnám annyira az idegtépően izgalmas részek közé. Egy sima időkitöltő olvasásnak megfelel az angyalokról érdeklődőknek. Előtte olvastam az Éjszaka háza 4. kötetét és kb ugyan az a sablonja mindegyiknek a jó és a gonosz küzdelme, amikor mind a kettő felé nagy vonzalmat érez.

vikiniki2>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Úgy kezdtem el olvasni ezt a könyvet, hogy nagyon rosszra számítottam, kb. a negyedéig meg tudott győzni arról, hogy tévedtem, bár akkor sem gondoltam, hogy jó könyv lenne, de még az elmegy kategóriába tartozott. Majd ahogy haladt előrébb a történet, úgy lett csak egyre rosszabb. A karakterek nem csak, hogy nagyon fárasztóak, de nincsenek kellően kidolgozva és sajnos az események sem. Ez a könyv kb. olyan mint amiket én írtam tizenegy-tizenkét éves fejjel.

Lana89>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Jobbra számítottam, de nem volt azért olyan rossz sem számomra egyszer olvasós könyv.

Kryszta>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Könnyed kis gyors olvasmány.Maga az alaptörténet tetszett, csak olyan kis könnyedre sikerült.Egyszeri kikapcsolódási olvasmánynak tökéletes.

Tina1993>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Sajnos engem nem fogott meg ez a történet. Aki még első szerelem előtt áll és vágyik egy jó és egy rossz fiúra annak ajánlanám, de csak max 15 éves korig vagy külföldieknek kezdő olvasmányként.

feketeribizli>!
Jennifer Murgia: Angyalcsillag

Mese, szép történet, jól ki van találva, át tudnám fektetni a reális életbe. Ugyanakkor így, fantazyként tökéletesen megfelel egy álmodozó tinilánynak, aki hisz a csodákban.

Cheril>!

– Húszszázalékos kedvezmény, nem is rossz – suttogtam magamnak álmosan. Szégyenlősen végignéztem a könyvespolcomon és a már óriásira duzzadt gyűjteményemen. – Mit számít még egy könyv?
Anyám, aki könyvtáros, állandóan próbál meggyőzni, hogy inkább kölcsönözzem ki a könyveket, ne költsem rájuk kevéske zsebpénzemet, de nekem egyszerűen muszáj. Nem tudok lemondani erről az örömről.

Rémálom P>!

Gyakorlatilag egész délután a kezemet fogta. Biztosra vettem, hogy az ujjaim sokkot kapnak majd a távollétében.

Rémálom P>!

És azóta, hogy az ő neve utat tört a homloklebenyembe.

Rémálom P>!

Nem tehettem róla, ez a kapcsolat, ez a vonzalom úgy vágott fejbe, mint egy légkalapács.

Lunèa_Charlotté>!

– Ha legközelebb hallod azt a halk hangot a fejedben, ami megmondja, mit tegyél, figyeld meg alaposan. Lehet, hogy valaki más hangja lesz.

Rémálom P>!

Egyre mélyebbre és mélyebbre merültem a kortalan és intenzív kékség meleg tavában.

kellyolvas P>!

És az a szempár… a legtökéletesebb égszínkék… vízszínű… tiszta és megbabonázó. Akkor valami kattant egyet bennem. A nagy felismerés.

71. oldala.

Sunshine>!

Talán tényleg szükségem van egy pasira – esetleg egy ápolónőre –, valakire, aki segít távol tartani a gondolataimat az eszement életemtől.

Lunèa_Charlotté>!

Ijesztőbb lenne nem vállalni a kockázatot, és örökre elveszíteni azt, ami a legfontosabb.