Rebellion ​– Schattensturm (Revenge 2.) 2 csillagozás

Jennifer L. Armentrout: Rebellion – Schattensturm

Seit Evies erster Begegnung mit Luc wurde ihr Leben komplett auf den Kopf gestellt. Endlich kennt sie die Wahrheit über ihre eigene Identität. Ihre Erinnerungen sind dadurch allerdings nicht zurückgekommen; ihr fehlen ganze Monate. Keiner scheint ihr sagen zu wollen, was in dieser Zeit geschah. Evie muss herausfinden, wer sie wirklich ist – und wer sie war. Doch jeder neue Hinweis wirft nur weitere Fragen auf. Während ihrer Suche kommen sie und Luc sich immer näher. Aber fühlt er sich wirklich zu Evie hingezogen – oder nur zur Erinnerung an ein Mädchen, das nicht mehr existiert?

Inzwischen braut sich eine neue Gefahr zusammen: Es gibt Berichte über einen tödlichen Virus, der laut der Regierung durch die Lux verbreitet wird. Jeder, der damit in Berührung kommt, ist betroffen. Panik bricht aus – in einem Land, das ohnehin kurz vor dem Zusammenbruch steht.

Eredeti megjelenés éve: 2019

Carlsen, Hamburg, 2019
546 oldal · ASIN: B07QNLZ5KN · Fordította: Anja Malich
Carlsen, Hamburg, 2019
544 oldal · keménytáblás · ISBN: 3551584028 · Fordította: Anja Malich

tamaa_ra P>!
Jennifer L. Armentrout: Rebellion – Schattensturm

Ami elsősorban feltűnt és számomra nagyon pozitív, hogy konkrétan annál a jelenetnél folytatjuk a történetet, ahol az első befejeződött. Így nem kell azon agyalni, hogy hol vagyunk, mennyi idő telt el, stb., hanem mintha mi se történt volna, haladunk a történetben.
Luc és Evie kapcsolata változatlanul nagyon tetszik. Vannak benne néha hullámvölgyek spoiler Luc humora iszonyatosan fárasztó, de lehengerlő, én nagyon jókat nevettem rajta. A csajozós viccei viszik a prímet egyértelműen.
Evie támogatása a luxenek és originek felé nagyon tiszteletreméltó. Örülök, hogy kiállt értük annak ellenére, hogy neki is bőven volt mit megoldania fejben.
April az első könyvben sem volt szimpatikus, itt azonban elérte, hogy falnak tudtam volna menni tőle. Ezt a töménytelen gyűlöletet, ami belőle áradt, még olvasni is rossz volt.
Maga a cselekmény szerintem izgalmas volt, főleg azért, mert amikor már kezdtem elkalandozni gondolatban, hirtelen olyan fordulatokat vett a történet, hogy azonnal visszairányult minden figyelmem.

Revenge sorozat · Összehasonlítás