Still ​Beating 22 csillagozás

Jennifer Hartmann: Still Beating Jennifer Hartmann: Still Beating

When Cora attends her sister’s birthday party, she expects at most a hangover or a walk of shame. She doesn’t anticipate a stolen wallet, leaving her stranded and dependent on Dean—her arch nemesis and ultimate thorn in her side.

And she really doesn’t anticipate waking up in shackles in a madman’s basement.

To make matters worse, Dean shares the space in his own set of chains.

After fifteen years of teasing, insults, and practical jokes, the ultimate joke seems to be on them. The two people who always thought they’d end up killing each other must now work together if they want to survive.

But Cora and Dean have no idea their abductor has a plan for them. A plan that will alter the course of their relationship, blur the line between hate and love, and shackle them together with far more than just chains.

Bloom Books, Naperville, 2023
460 oldal · ASIN: B08N9RP7KB

Cora Lawson · Dean Asher

Jennifer Hartmann: Still Beating

Az én szívem is dobog még, ami kész csoda a sok megpróbáltatás után!
ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ♡ﮩ٨ـﮩﮩ٨ـ
Örök hálám üldözzön amiért ajánlottad a könyvet @pribrgre! ♥♥
Keresve sem találhattam volna ennél megrázóbb, tragikusabb és szebb történetet!
Kitartok a szép jelző mellett, pedig borzalmas dolgokat láttam ebben a könyvben. Zokogtam a történtek miatt, mérges és szomorú is voltam, de mégis szépnek tartottam azt, ami kialakult egy olyan helyzetben, ami egy Gyilkos elmék epizódban is megállta volna a helyét.
Az írónő stílusa nagyon tetszett, az érzelmek hatással voltak rám. Azonnal bekerült a kedvenceim közé!

460 oldal · ASIN: B08N9RP7KB
pribrgre P>!

It’s still beating.
You’re still okay.
And I still love you.

Miért nem olvastam ezt a könyvet korábban?!
A Still Beating benne van a top 3 romantikus olvasmányomban idén.
Ez a történet szívszorító és gyönyörű, egy igazi érzelmi hullámvasút.
Imádom Jennifer stílusát, szerintem nagyszerűen ír. Ez volt az első könyvem tőle, de tuti, hogy nem az utolsó.

Deliriium>!
Jennifer Hartmann: Still Beating

Előre megjegyzem: ezt a könyvet tényleg leginkább csak erős idegzetűek olvassák, mert sok benne a bántalmazás és az erőszak.

Na de… az eleje tök aranyosan indult. Szinte normálisan. Úgy gondoltam, belerázódunk kicsit a storyba és aztán indulnak el a bonyodalmak. Hát nem.
Már a 2. fejezetnél jött a nagy csapás és a filmszakadás.
Onnantól kezdve, minden egy ködös félelemburokká vált.

Egyértelmű volt már az első percektől, hogy Cora és Dean érzelmei mélyebbre nyúlnak sima gyűlöletnél.
Már az elrablásuk előtt is érezni lehetett a szikrát, de leginkább csak utána vált minden komplikáltá.

Undorító volt az a mocsok disznó Earl, hogy képes volt megerőszakolni azt a védtelen lányt.
Viszont Dean-nek minden elismerésem, mert állandóan próbálta megnyugtatni Corát, és beszélni hozzá, hogy minél jobban könnyítsen a helyzetén, még amikor ő maga is fájdalmat volt muszáj okozzon neki, az akarata ellenére. Szívszorító volt, mégis valahol mélyen legbelül biztonságérzetet nyújtott.

Szerencsések, amiért ők élve kijutottak… de mégsem itt kezdődik a happy end. Koránt sem ez jelenti a boldog lezárást. El sem tudom képzelni azt a szörnyű traumát, amit nekik fel kellett dolgozniuk a kiszabadulásuk után… Mekkora erő és akarat volt szükséges egy ilyet túlélni…

Plusz még háromszorosan megnehezítette a dolgukat, hogy milyen összeköttetés fűzi őket egymáshoz. Dean Cora nővérének jegyese, a fiút a szíve mégis a fiatalabbik testvérhez húzza.
Próbálnak küzdeni az elkerülhetetlen sors ellen, de ez csak még jobban nyomja le őket a sötétbe, és szinte toxikusan hatnak egymásra, ami később még vagy millió nehéz döntést követelt maga után…

Nehéz. Tényleg nehéz témákat dolgoz fel ez a könyv. Bűntudat, félelem, erőszak, halálközeli helyzetek… mégis ott van az a szikrányi remény, ami a végére minden megpróbáltaltatást túlél…

Köszönöm @lovEVly , hogy együtt olvashattunk, és izgatottan várom, te mit fogsz írni, miután befejezted ezt az igencsak különös kötetet!

Renáta_Hunya>!
Jennifer Hartmann: Still Beating

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz ez a könyv. Meglepett engem. A cselekmény, a felépítés annyira jó volt, hogy egyszer se lankadt el a figyelmem és csak pörgettem a lapokat. Dean és Cora kapcsolata pedig annyira szépen volt felépítve és annyira tetszett az elején, ahogy segítették egymást és nem hagyták egyedül a másikat. Külön-külön pedig abszolút fantasztikus szereplők. Kíváncsivá tett az írónő, úgyhogy majd mindenképp elolvasom a Lotust.

Szimirza>!
Jennifer Hartmann: Still Beating

Hát… most ez a három csillag a jószívű kategóriába sorolja az értékeléseim között ezt a könyvet. Rettenetesen nem csíptem Cora karakterét, volt pár olyan jelenet, ami számomra olyan volt, hogy nagyot akart „ütni”, de éppen az ellenkezőjét érte el. Egyszerűen nem fogott meg, be sem szippantott…

Demise>!
Jennifer Hartmann: Still Beating

Öveket bekapcoslni, ez egy rázós utazás lesz.
Nehéz értékelést adni ennek a könyvnek, mert egyrészt borzasztóan le tudja kötni az embert, viszont tipikusan az a fajta történet, amit soha az életben nem akarsz újraátélni. Az elrablós jelenetet leszámítva nem igazán van kifogásolni valóm az írásmóddal kapcsolatban sem. Szóval jár a 4* csillag, de többet nem akarok róla hallani.

Szilvi00 P>!

Life is intoxicating when you’re on the brink of death, day after day.

lalaslibrary >!

“You don’t feel like my enemy anymore,” I finish.
You feel like my lifeline.

Chapter 8

Kapcsolódó szócikkek: Cora Lawson
lalaslibrary >!

He pushes his hand against the crown of my breast, but not in a sexual way. He sighs so deep it resonates right through me. “It’s still beating,” he whispers, his words a soft kiss against my lips. “As long as it’s beating, you’re okay.”

Chapter 12

Kapcsolódó szócikkek: Cora Lawson · Dean Asher
Szilvi00 P>!

It’s funny how home can mean one thing one day and something entirely different the next. I think that’s because home isn’t a place—it’s a feeling.

Szilvi00 P>!

I need him. He’s the only calm to my madness, the only light to my dark, the only sweet

Szilvi00 P>!

Every love story is worth writing, no matter how messy it might be, […]

Szilvi00 P>!

[…] I suppose matters of the heart can be the scariest thing of all.

lalaslibrary >!

“Don’t be stupid. Your sister would kill me if I let you walk home.”
“Your empathy astounds me.”
He chuckles. “Sensitive and good-looking. I’m a triple threat.”

Chapter 1

Kapcsolódó szócikkek: Cora Lawson · Dean Asher
Szilvi00 P>!

Unless you plan on getting a personality transplant, I assure you that Hell will freeze over before I consider you my friend.