Gyengéd ​rapszódia 3 csillagozás

Jennifer Dale: Gyengéd rapszódia

Judith Vanover nem tudta valóra váltani azt az álmát, hogy zongoraművész legyen, ezért zenei ügynökségen vállalt állást. Azonban túlságosan magasra tette a mércét, lenézte a popzenészeket, mindaddig, amíg Oliverrel nem találkozott. A rocksztár személyes varázsa azonban szinte kikényszerítette, hogy ügyfelei közé sorolja, bár remélte, hogy kapcsolatuk nem fog túlmenni ezen a szinten. Soha nem hitte volna, hogy a férfi elég erős és érzékeny legyen ahhoz, hogy áthatoljon az ő jeges ellenállásán. Oliver ugyanis egyszerűen sutba dobta a Judith által olyannyira áhitott zongoraművészi karriert. Ezért gyűlölte a férfit, de nem tudta kivonni magát a hatása alól annak a kemény, sodró lendületű zenének, amit játszott, és amit úgy neveznek: rock and roll…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Vörös Rózsa

TexT, Budapest, 1990
140 oldal · ISBN: 9638045043 · Fordította: Kosztasz Panajotu

New York

– Többéves
elhatározás. Ha az ember élete egyetlen hatalmas száguldás, akkor gondozni kell a
motort. Én önmagamat bocsátom áruba. Túlságosan sokszor láttam, még a barátaim
között is, hogy tehetséges, csodálatos hangú emberek mentek tönkre, mert… De hiszen
ismeri ezeket a történeteket.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész P>!

Nem vagyok benne biztos, hogy a rockzenével kapcsolatban
használhatom – e a „tehetség” szót. Ez olyan, mintha a babfőzeléket ínyencfalatnak
titulálnám.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész P>!

– Elbűvölő a kacagása – jegyezte meg a férfi. – Nagy kár, hogy olyan ritkán hallható.

Araragat_Kasztór_Polüdeukész P>!

Úgy érezte, ő Éva, a férfi Ádám, a csodálatos, ősi és természetes varázslat pedig az
Úr akaratából történik vele.

Minden – minden pillanatban
emléked velem van.
A távolságnak fölöttünk nincs hatalma,