Azonos ​hullámhosszon 26 csillagozás

Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

A szerkesztõ Allie felháborodva értesül arról, hogy fõnöke – és egyben hajdani szeretõje – új munkakörébe helyezte. Ezentúl éjjel tíz és hajnali két óra között fogja sugározni a WBB-rádió az általa készített mûsorokat. Új munkatársa, Charlie azonban mind a szakmai sikereket tekintve, mind a magánéletben kárpótolja az elszenvedett sérelmekért…

Eredeti megjelenés éve: 1995

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Tiffany

Harlequin Magyarország, Budapest, 1998
92 oldal · ISBN: 9635364989 · Fordította: G. Korda Edit

Tóth_Orsolya_3 P>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

A szokásos JC humor itt sem maradt el. Szerencsére, mert ez vitte a hátán az egész történetet. ;)
Ebből jó kis romkom-os filmet lehetne csinálni! ;)

meteoritastar>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Úgy örülök, hogy nem kellett csalódnom ebben a történetben. :)):))
Persze lehetett hibát találni benne, de engem nem érdekelt. A párosunk olyan szorakoztató volt, hogy minden más a háttérbe került. Charlie laza, viccelödő stílusa már az első pillanattól tetszett. Allievel remek párost alkottak :)):))

Sippancs P>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Vérbeli JC iromány könnyű romantikával, szerethető karakterekkel, némi humorral és egy csipetnyi nyomozással.
Amiért nem kapja meg tőlem a max. csillagot:
1. A fordítás valami borzalmas volt!
2. Túl gyorsan találtak egymásra a szerelmesek. Ahhoz képest, hogy az első néhány oldalon Allie spoiler, hogy szegénynek levegőt venni sem volt ideje.

sarahangel P>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Egy kicsit felemásak az érzéseim a füzetecskével kapcsolatban. A humort értékeltem, mert az eddig olvasott Harlequin történetekben nem emlékszem, hogy igazán jelen lett volna. Sámson, a kiskutya aranyos volt, és tetszett, ahogy Charlie-nak sikerült felpörgetnie az éjszakai rádiózást és azzal együtt a hallgatóságot. Ami viszont érdekes, hogy ebben a történetben a szerelmi szál fogott meg a legkevésbé, valahogy túl gyorsan jöttek össze spoiler, ráadásul a kémiát sem igazán éreztem, és ami a halálom a könyvekben spoiler. Szóval emiatt a főszereplők valahogy nem kerültek közel hozzám, de a történet maga egész jó volt. Nem mondom, hogy kedvenc lett, az sem biztos, hogy még egyszer el fogom olvasni, de egyszeri olvasásnak azért jó volt.

Ariadne>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Egyszerű, vicces, könnyed romantikus. Kedvenc szereplőm Sámson. :D Persze Allie és Charlie sem marad el mögötte. Tetszett, hogy bővelkedett humorban, ezzel ellazítva az olvasót, aki csak egy könnyed kikapcsolódásra vágyott. Néha ilyen is kell az embernek. :)

vivien1028>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Nagyon tetszett, és jó volt, hogy a szokásos klisétől kicsit eltért, mert a pasi nem kőgazdag, a nő sem tökéletes. Van benne humor, egy csipet izgalommal fűszerezve. Olyan alkalomra jó, mikor sok a dolgunk, de nem bírjuk ki hogy ne olvassunk valamit. Hamar a végére lehet járni:-)

Zsuzsa77>!
Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon

Továbbra is imádom Jennifer Crusie történeteit, mindegyik tetszett! Aki könnyed, humoros szórakoztató romantikus történetre vágyik, amelyben a karakterek szerethetőek és nincsenek agyonkomplikálva mindenféle lelki defektussal, problémával, hanem teljesen hétköznapiak a szó jó értelmében- annak nyugodt szívvel ajánlom az írónő bármelyik művét!