Új ​füveskönyv 4 csillagozás

Jekka McVicar: Új füveskönyv

Jekka McVicar elismert biokertész, a Chelsea-i Aranyérem hatszoros tulajdonosa, népszerű rádiós és televíziós műsorvezető. Újjáéleszti a füvek hagyományos használatát, bemutatja értékeiket, amelyeket otthonunk, egészségünk és kertünk javára fordíthatunk.

KERT
Rendkívül részletes fényképek mutatják be lépésről lépésre, hogyan termesszük növényeinket környezetbarát módon.

KONYHA
A zöldfűszerekkel való főzéshez egyszerű, felséges recepteket kapunk, amelyek megvalósításával ételeink ízben, mi magunk egészségben gyarapodunk.

OTTHON
Állítsunk össze gyógynövényekből elsősegélykészletet, készítsünk természetes, vegyszermentes légfrissítőket és rovarűzőket.

A szerző 100 legkedvesebb növényéről szóló, gazdagon illusztrált oldalak segítséget nyújtanak kerti, háztartási és konyhai felhasználásukban. Tökéletes könyv kertészkedőknek és mindazoknak, akiket érdekel, hogyan járulhatnak hozzá a friss füvek az egészséges életmód kialakításához.

M-érték, 2005
288 oldal · ISBN: 8024905132 · Fordította: Lakatos Anna