Vader ​kicsi hercegnője (Darth Vader) 63 csillagozás

Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

A népszerű művész, Jeffrey Brown vicces történeteiből készült sorozat első része.

Kolibri, Budapest, 2015
64 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155501890 · Fordította: Horváth M. Zsanett · Illusztrálta: Jeffrey Brown

Nienna001 P>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Szórakoztató volt, és bár nincs gyermekem, én a saját példámon is tudom, hogy kamaszként nem mindig voltam egyszerű eset. A családban is körbe adtam, hogy nézzék meg ők is. A nem olvasó öcsém is hajlandó volt végig lapozni, Anyukámnak is tetszett. Öcsém azt mondta Anya nem fogja érteni, mire Anya megjegyezte, hogy hamarabb látta a filmeket, minthogy az öcsém megszületett :D

Röfipingvin P>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Hát ez kész! xD Igyekeztem nem túl hangosan röhögni a könyvtárban xD

R4ms3s >!

Édes könyv :)
Pár perc alatt mosolyt csalt az arcomra.

loveQhuay>!

Ez de beteg :D

Pénzt nem adnék érte, de annyira pont jó volt, hogy a libriben elolvassam.
A rajzok aranyosak, és a történet is haláli. Még valós is lehetne.

De nekem valami mégis hiányzott belőle…

Citrompor>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Az előző értékelésben öt csillagot adtam az „altatós” Vaderre. Hát, erre legalább hat csillagot adnék, de mivel nem tehetem, maradjon az öt! :)

Star Wars univerzumba helyezett szülő-gyerek történet: egy kicsiny lányka kamasszá, majd nővé cseperedése, akinek apja nem más, mint Darth Vader, akit ezért birodalmi lépegetővel fuvaroznak a suliba (rém ciki, nem?!), akinek udvarlóját az apa szénfagyasztóval fenyegeti… hát nem mulatságos? Jó, tudom, csak annak lehet az, aki kedveli a Star Warst. Én kedvelem, és bár nem vagyok fékevesztett rajongó, mégis nagyon-nagyon jól szórakoztam ezen a részen is. Kell ismerni a Star Wars történeteket ahhoz, hogy a poénok nagyot üssenek, de ha ismered, akkor akkorát üt némelyik, mintha most haladtak volna át rajtad azzal a bizonyos lépegetővel. :D

Dorina_S>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Egy kolléganőmnek rendeltem meg, belelapoztam kíváncsiságból, mivel nagy Star Wars fan vagyok…és meg is engedte, hogy elsőnek elolvassam. Hát imádtam: a rajzokat, a szöveget…mindent. Ezt magamnak is be kell szereznem.

Vicces, humoros kis könyvecske. Mindig is érdekelt, mi lett volna ha Vader nagyúr neveli fel Leilát…valószínűleg nem ilyen idilli képkockákat láttunk volna mint a Vader kicsi hercegnőjében, de jó volt elvonatkoztatni a „valóságtól”. Én a sötét oldalt, a Birodalmat pártolom, így igen mulatságosak voltak számomra Vader nagyúr lányos apás mindennapjai. :)
Aki szereti a Star Warsot, és egy jót akar nevetni mindenképpen érdemes beszereznie, én be fogom az biztos. :)

ViraMors P>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Magyarul is tündérien szórakoztató, a 3,5 éves célközönség is jól szórakozott rajta :)

lenne P>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Ó. Sajnos ne értettem ebből sokmindent. Azt hittem, valami sztori is lesz a rajzokon kívül, de nem. Na, mindegy. Ajándékba lesz, a kislány pedig nagy Star Wars rajongó, úgyhogy neki jobb lesz.

Mircsi>!
Jeffrey Brown: Vader kicsi hercegnője

Mielőtt átadtam volna @Bogas -nak, előolvastam, hogy biztosan jó minőségű tartalmat kapjon. :D És ez az, nagyon cuki, jók a rajzok, szórakoztató, lehet nekem is be kéne szereznem. Szegény Darth Vader, nem lehet könnyű Leia apukájának lenni. :D (Mondjuk ha arra gondolok, hogy Vader neveli Leiát, akkor kicsit elszomorodok, hogy Bail és Breha milyen szomorúak lehetnek Leia nélkül… Vagy vajon örökbefogadtak mást?)

PAVideoStudio>!

[Felhővárosban sétál Vader és Han]
– Szóval Han, Leia szerint pilóta vagy.
– Igen uram.
– Tudod, ennyi idősen én is pilóta voltam.
– Ööö… tényleg?
[Han körbenéz]
– Ööö… Hol vagyunk Vader úr?
– Ja? Ez csak a szénfagyasztóm.

– Segítsen, Obi-Wan Kenobi, ön az utolsó reményem!
– Egy pillanat, nem kapsz apádtól zsebpénzt? Különben is, mire kéne? Rossz előérzetem van.

Sastojci>!

Leia: …mondom neki: „Szeretlek.” Erre azt mondja: „Tudom.” "Tudom!" Mit akart ezzel mondani?
Vader: Ööö… Azt, hogy tudja, hogy szereted?