Bármi ​áron 14 csillagozás

Az új James Bond regény
Jeffery Deaver: Bármi áron

„A küldetésünk egyszerű. Megvédeni a Birodalmat – bármi áron.”

Az éppen Afganisztánból hazatérő James Bondot egy új ügynökség szervezi be a soraiba. A 2001. szeptember 11. utáni világ követelményeihez igazodva ez a szervezet függetlenül működik az MI5-től, az MI6-tól és a honvédelmi minisztériumtól, s még maga a létezése is letagadható.
Az éjjeli riasztás egy gyönyörű nővel elköltött vacsora mellől szólítja el Bondot. A Kormányzati Kommunikációs Központ elektronikus üzenetet dekódolt egy merénylettel kapcsolatban, mely a héten fog bekövetkezni: ezrek halálával jár, és hátrányosan érinti a brit érdekeltségeket.
Így hát a 007-es szabad kezet, carte blanche-t kap, hogy kerüljön bármibe, de teljesítse a küldetését.

Eredeti megjelenés éve: 2011

Alexandra, Budapest-Pécs, 2011
448 oldal · ISBN: 9632977010 · Fordította: Csonka Ágnes

Maate>!

Jeffery Deaver: Bármi áron Az új James Bond regény

Hát igen, azt kell mondanom mindenki maradjon a kaptafájánál, Deaver írjon Rhyme-regényeket, ez a Bond sajna gyenge.

carcass69>!

Jeffery Deaver: Bármi áron Az új James Bond regény

Alapjában véve nem volt ez egy rossz könyv, de Deaver írt már sokkal jobbakat is. Egyszeri olvasásnak megteszi.

Lauranna>!

Jeffery Deaver: Bármi áron Az új James Bond regény

hmmm mit is írjak erről a könyvről
egy izgalmas kaland (bond) regény, de… azért deaver tud ennél jobbat is… persze érezhető az izgalmas stílusa ami minden könyvét meghatározza, de az az egyedi bonyolultság amit igazán imádok a könyveiben erre nem igazán jellemző
sajnálom csak 3és fél csillag

Szelén>!

M. nem tűrte a zavaros tájékoztatót vagy a töltelékszavakat. Az „öö” és a „hát” használata épp olyan elfogadhatatlan volt számára, mint a nyilvánvaló tények elismétlése.