Észlelések 5

Maya>!

Jeff Kinney: Kutya egy idő

Ma (2019.11.26.) óra előtt és a dolgozat megbeszélése után, míg beírtam a jegyeket, olvasta egy ötödikes fiú románul.

Alvarando P>!

Jeff Kinney: Kutya egy idő

(976) Ma délután 3 óra után olvasta az M3-as metrón egy barna hajú szemüveges kislány. Mellette ült egy hölgy, akivel kisebb olvasókört alkottak. Eléggé nehéz észlelés volt, mert csak a sorozat címét sikerült leolvasnom, de a borító és a feketén szedett cím alapján ez a könyv volt a lányzó kezében. A Nyugati pályaudvar és a Lehel tér között utaztunk együtt, ők tovább mentek Újpest felé.

Boglarina>!

Jeff Kinney: Kutya egy idő

Vagy ezt, vagy a másik sárga borítós Egy ropi naplóját láttam ma (2016. 11. 14.) 13:30 körül egy 14 év körüli csajszinál Pécsett, a Petőfi utcai buszmegállóban (Urán felé). A másik 3 könyvet molyon nem tudtam beazonosítani, az egyik címe, ha jól rémlik „Élőhalottak” volt, és bordó borítót viselt, a második „Kastélyok titkai”, azt hiszem, a harmadikból nem láttam semmit.

CsepanyFanny>!

Jeff Kinney: Kutya egy idő

Gyöngyösön, mikor beléptem a fogorvosi rendelőbe láttam, hogy egy 8-9 éves fiú olvasta.

arsenal0522>!

Jeff Kinney: Kutya egy idő

A Marczibányi Téri Művelődési házban, vasárnap délután – amíg a lányaimnak főpróbája volt – a büfénél várakoztunk, egy nagymama leült mellénk az unokájával, és a kissrác (8-9 év körüli lehetett) egyből elővette a „Ropit”. Nyilván húga/vagy nővére szintén próbált.