Egy ​Bitang Jó Fej Srác Naplója (Egy Bitang Jó Fej Srác Naplója 1.) 14 csillagozás

Rowley Jefferson emlékiratai
Jeff Kinney: Egy Bitang Jó Fej Srác Naplója

– SZIA ÉN ROWLEY JEFFERSON VAGYOK, ÉS EZT A KÖNYVET ÉN ÍRTAM. MOST MÁR NEKEM IS VAN NAPLÓM, NEM CSAK GREGNEK, A LEGJOBB BARÁTOMNAK.
– EMLÉKIRAT, NEM NAPLÓ!
– AZÉRT AZ A CÍME, HOGY EGY BITANG JÓ FEJ SRÁC NAPLÓJA”, MERT APUKÁM MINDIG EZT MONDJA RÓLAM.
– ROWLEY, TE TÉNYLEG EGY BITANG JÓ FEJ SRÁC VAGY!
– UGYAN EZ A KÖNYV RÓLAM SZÓL, AZÉRT GREG IS SZEREPEL BENNE JÓ SOKAT, MERT Ő A LEGJOBB BARÁTOM.
– NÉHA ÚGY ÉRZEM, A SZÜLEIM NEM KEDVELIK GREGET ANNYIRA, MINT ÉN.
– NEM KEDVELJÜK GREGET.
– NA, SZÓVAL EZ AZ ÉN KÖNYVEM, REMÉLEM, TETSZENI FOG, MERT SOKAT DOLGOZTAM RAJTA. REMÉLEM, GREGNEK IS TETSZENI FOG!
– TÖKRE LENYÚLTAD AZ ÖTLETEMET!

Eredeti megjelenés éve: 2019

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634576693 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Jeff Kinney
Könyvmolyképző, Szeged, 2019
226 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634576693 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Jeff Kinney

PKatica >!

Jeff Kinney: Egy Bitang Jó Fej Srác Naplója Rowley Jefferson emlékiratai

Egy kicsit már nem nekem való, de egyébként jó kis történet. Olyan volt, mint a többi Gregről szóló, csak nyilván Rowleyval a főszerepben. Mint már mondtam, a négy csillagot csak azért kapta, mert már nem nekem való, de a kisebbeknek tökéletes.

Nihilchan>!

Jeff Kinney: Egy Bitang Jó Fej Srác Naplója Rowley Jefferson emlékiratai

Kövezettek meg, de engem Rowley nagyon tud irritálni. Szeretem, hogy a viselkedése nem olyan, mint Gregé, ugyanakkor mégsem igazán kedvelem őt. Igazából nincs problémám a könyvvel; szinte ugyanaz, mint a Ropi, de őszintén feleslegesnek érzem. Ha esetleg lesz folytatása, olvasni fogom, de szerintem ezt nem kéne erőltetni.

B_Nikolett>!

Van egy olyan érzésem, hogy az apukám nem igazán kedveli Greget. Abból gondolom, hogy folyton ezt mondja : Nem kedvelem Greget.

fowler P>!

Szia, én Rowley Jefferson vagyok, ez pedig a naplóm. Remélem, eddig tetszik!

Egy Bitang Jó Fej Srác Naplója sorozat · Összehasonlítás