Dupla ​para (Egy ropi naplója 11.) 54 csillagozás

Jeff Kinney: Dupla para

Greg Heffley-n mostanság jó nagy a nyomás. Kizárólag egy dologhoz ért: a videójátékokhoz, a szülei viszont azt szeretnék, ha kicsit megerőltetné magát, és kipróbálna valami – akármi – mást.

Amikor Greg talál egy régi videókamerát a pincéjükben, rögtön megérti, mit kell tennie ahhoz, hogy a világ végre észrevegye, micsoda nagyszerű tehetség is ő. A legjobb barátjával, Rowley-val, eltervezik, hogy horrorfilmet forgatnak – utána pedig iszonyatosan meggazdagodnak belőle!

De vajon a forgatás fergeteges lesz? Vagy fenekestül felforgatja a fiúk életét?

Új heccek és zűrök Greg körül. Vesd bele magad a poénhegyekbe!

Eredeti megjelenés éve: 2016

Könyvmolyképző, Szeged, 2019
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633997345 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Jeff Kinney
Könyvmolyképző, Szeged, 2017
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633997345 · Fordította: Gyurkovics Máté
Könyvmolyképző, Szeged, 2016

Karcsika>!
Jeff Kinney: Dupla para

Érdekes egy rész volt, Greg még mindig egy kicsit túl gyerekes, de a történet még mindig rendkívül humoros és a rajzok is nagyon tetszenek :)

Ferger_Jolcsi P>!
Jeff Kinney: Dupla para

Mint mindegyik korábbi kötet, így ez a rész is nagyon tetszett. Sok vicces és szórakoztató rész van benne, tökéletes egy esti kikapcsolódásnak. Greg hozza a megszokott esetlen formáját, mindig mindent elbaltáz, amit csak lehet, s mindig bajba kerül a szülei előtt. Ezúttal sincs ez másképpen, ebben a kötetben azt képzeli, hogy a világ körülötte forog, s minden tettét filmre veszik, s titokban egy tvműsor főszereplője, akin jót derülnek a nézők. A kötet végén pedig ő és a barátja, Rowley egy új vicces filmet próbálnak meg forgatni, aminek a hatására több dolgot is elszúrnak, ami miatt kikapnak a szülőktől.

mézesmogyifelhő>!
Jeff Kinney: Dupla para

Ebben a könyvben mi is benne vagyunk a párommal! Maddox szülei leszünk kb 10 év múlva.:
Kint élnek a semmi közepén. Pipa
Nincs tv. Pipa
Tele van a ház könyvekkel. Pipa
Lego várost és Star Warsos legókat vesznek a fiúknak. Ez még nem pipa de csak arra várok hogy legyen végre egy gyerekem hogy végre megvegyem a Lego Millennium Falcont :D
Na jó én azért biztos engedném néha számítógépezni a gyerekemet de a többi stimmel.
Amúgy jó volt ez a rész is. Most nem tudom mivel fogom a lelkemben megbújó 10 éves kisfiút kielégíteni mert a könyvtárból elolvastam az összes Ropi naplója részt.

Chöpp P>!
Jeff Kinney: Dupla para

Nem voltunk túlzottan elragadtatva tőle. Vannak kötetek, amik sokkal jobbak, viccesebbek. Persze ebben is voltak vicces jelenetek, szó se róla, csak valamivel uncsibb volt, mint az eddigiek.

Fairy>!
Jeff Kinney: Dupla para

Greg az ő kis sajátos világában él.
A rajzok nagyon jók.
Az spoiler nagyon állat.
Greg pofátlanul önző.
Kedvenc a horrorfilm forgatás volt.

Nihilchan>!
Jeff Kinney: Dupla para

Az utolsó tíz oldalt leszámítva a szokásos minőség a szokásos humorral. Ez már a tizenegyedik rész, és abszolút nem huszonéves felnőtteknek írták, de lehetetlen megunni. Imádom ezt a sorozatot.

Ms_Mississippi>!
Jeff Kinney: Dupla para

Tudom, hogy gyerekeknek készült, de még mindig vannak benne olyan poénok, amiken sikítva nevetek :D. Már a sorozat 11. része, de egyszerűen nem lehet meg unni, sok ilyet még!

vudura06 P>!
Jeff Kinney: Dupla para

Ez a könyv elég érdekesen kezdődött :D
Mikor egy könyvben szerepel a Halloween kicsit mindig szomorú leszek, hogy nálunk miért nincs ilyen beöltözősdi meg, hogy mindenki feldíszíti a házát mint karácsonykor. De ez van. :)
Legalább Greg Halloween-ozhat. :))
Valamint Greg ne forgasson filmet xDD mert abbol csak baj van. :D

Gáborr_Nagy >!
Jeff Kinney: Dupla para

Ez is szuper! Nem összefüggő, de nagyon jó!
Libák, melóelosztó, Hátborzongók, Lufiliga, pisiszék, eszem-kekszem eldobom.
Tvít-tuút, gág, resz-resz, blörk-blörk-blörk-broáf, blíp-blorp-bláp!

vudura06 P>!

Egy FIX: ha én a mennybe kerülök, egész nap egy medencényi gumimaciban fogok úszkálni, meg összevissza fogok röpködni a felhők között.

Papírtigris>!

Az emberek IMÁDNAK félni, és ha ügyesen rémítgeted őket, sokat kereshetsz rajtuk.

Gáborr_Nagy >!

C,D,E.