Csináld ​magad Ropi-napló! (Egy ropi naplója 0,5) 34 csillagozás

Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

A Csináld magad Ropi-naplóban te vagy az író, az illusztrátor és a főszereplő is! Ez a könyv tele van játékos oldalakkal és rengeteg hellyel, amit feltölthetsz a saját sztorijaiddal – vagyis adva van benne minden ahhoz, hogy elkészíthesd a saját mesterművedet! Egy jó tanács: ha végeztél, tedd ezt a könyvet valami biztos helyre! Mert amikor majd gazdag és híres leszel, ez a cucc milliókat fog érni!

Eredeti megjelenés éve: 2008

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
176 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633994887 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Jeff Kinney
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
224 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633994887 · Illusztrálta: Jeff Kinney
Könyvmolyképző, Szeged, 2016
178 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633994887 · Fordította: Gyurkovics Máté · Illusztrálta: Jeff Kinney

Rodrick Heffley · Joshie

Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Az unokahúgomnak vettem meg születésnapjára, de előtte elolvastam. (Remélem nem bánja.) A feladatok megoldását persze meghagytam neki, én csak gondolatban töltöttem ki őket. Nagyon jól szórakoztam olvasás közben, vicces, dilis és nagyon szellemes ez a kis könyv. A képregényes rész különösen tetszett, a kedvencem a nagyon piros szájú Jerome története volt. :D

HarleyQuinn>!

Ez a könyv nagyon jóóó!
Szépen illusztrált mókás képekkel.
Olyan feladatok vannak benne mint:
Jósold meg a jövőt és a saját jövődet,rajzolj családfát,bakancslista,csinálj időkapszulát,ha volna időgéped,tervezz saját túrnébuszt és szendvicset,választási lista,oknyomozó kérdések stb….
A bibilista hatalmas.
Kitöltetem a gyerekkel és évek múlva jót röhögünk rajta.

schesztiஐ>!
Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Maga az ötlet nagyon tetszik! :) Tele van a megszokott rajzokkal, megszokott stílusban, viszont rengeteg mindent az olvasóra hagy. Emma lányom kapta Karácsonyra, és ha kitölti, szerintem ő is remekül fog szórakozni közben, és majd amikor sok-sok év múlva elővesszük, nevethetünk együtt az ő kis ropi naplóján. :)

Ritka_a>!
Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Jópofa napló, régen szívesen kitöltögettem volna. Talán még most is. Az elején a feladatok viccesek és találóak, nem mindennapiak. A stílusa pedig amit már megszokhattunk a Ropi naplójából. A könyv végén hagy helyet tényleges naplóírásnak is, ezért különösen tetszett. A képregények még mindig nagyon bugyuták, némelyik nem is vicces, de jól feldobja a könyvet.

ridovanca G>!
Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Ebből a könyvből sokmindent megtud az ember. Pl. hogy mi lesz a jövőd, milyen házban élsz, hol élsz majd, mennyi gyereked lesz, milyen háziállatod lesz stb…

Berrymoon>!
Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Nagyon tetszik. Igaz felnőttként csinálom olvasom. Szerintem egy kicsit a Nyírd ki ezt a Naplót paródia is ez a könyv. Viccesek meg mondhatni Ropi rajongó lettem. Feldobja a rossz napjaimat.

lakatoszoltan>!
Jeff Kinney: Csináld magad Ropi-napló!

Szerintem ez tök jó egy fiúnak, aki nem tudja, hogyan emlékezzen meg fiatalkori önmagáról.

Carmilla >!

Öt dolog, amit senki sem tud rólad
mert lusták voltak rákérdezni

A világ is megbánja,
Hogy az agyadba lesett!

Kapcsolódó szócikkek: Rodrick Heffley
Papp_Fanna8>!

Úgy éreztem, e családi fészekben megromlott az összhang!

Képregények

Kapcsolódó szócikkek: Joshie
Papp_Fanna8>!

– Sajnáljuk, Joshie, ezentúl hallgatunk a szüleinkre!
– Kisgyerekek, nem a ti hibátok, ami történt! Két démon mérgezi e ház levegőjét, „kelletlenség” és „tiszteletlenség”!

Képregények

Egy ropi naplója sorozat · Összehasonlítás