Észlelések 5

linokumiko>!

Jeff Kinney: A nagy kiruccanás

Tegnap (2018.04.13) olvasta egy ötvenes hölgy a győrszentiváni buszon délután 3 óra felé. Meg is lepődtem, hogy az ő korosztálya olvassa, de hát miért is ne?
Fel volt kontyolva a haja. Már erősen őszült, amit vörös festéssel próbált korrigálni. Molett testalkatú volt a hölgy, feszülős, sztreccs, fekete nadrágban és hasonlóan feszülős, szürkés, kígyómintás felsőben. Bitang gyorsan olvasott, mivel mire leszálltam a buszról és odapillantottam már majdnem a könyv végénél járt (mikor elindultunk még csak néhány oldalt olvasott el).

Qedrák P>!

Jeff Kinney: A nagy kiruccanás

Munka közben láttam a főnököm asztalán, szerintem valamelyik gyermekének szánhatta.

dtk8 P>!

Jeff Kinney: A nagy kiruccanás

A kék metrón olvasta egy kisfiú fradis sálban és sapiban. Nagyon kitartó volt, mert a vele utazó lány nèha viccbôl kitakarta a lapot.

nakomiyu>!

2016. augusztus 2. Debrecen

A színház melletti Kismandula cukrászda teraszán olvasgatta egy nyolcéves forma kisfiú, irigylésre méltóan csokoládészínűre barnulva. Délután három körül lehetett, alig bírta eltenni a könyvet, mikor indultak.

Biró_Krisztina>!

Jeff Kinney: A nagy kiruccanás

Ma 24.-én este 8 után láttam a nagylányom kezében amint ezt a könyvet olvasta a szobájában.Világos zöld sort és ciklámen színű póló volt rajta.A vége felé járt.