Utóhatás (Shadowrun 5.) 2 csillagozás

Jean Rabe – John Helfers: Utóhatás

2063. ​A Föld újjászületett, régóta szunnyadó mágikus erőket szabadítva el a bolygón. A megavállalatok irányítják a társadalmat, míg a szervezett bűnözők szindikátusai az alvilágot. A két világ mezsgyéjén élnek az árnyvadászok: vérbeli profik, akik a pénzért és a túlélésért bármire hajlandók.

Betörni egy üvegházba, és növényeket lopni gyerekjátéknak tűnik. A troll Hood és árnyvadász cimborái pedig sosem vetik meg a könnyű gördülékeny megbízatásokat. Balszerencséjükre azonban a kérdéses üvegház a biotechnológiára specializálódott Plantech Corporation tulajdona, a cég pedig szélsőségesen nagy erőkkel védi mintagazdaságát.
Miután foggal és körömmel küzdve sikerül elmenekülniük, Hood csapata jogosnak érzi, hogy újratárgyalják a megbízás feltételeit rejtélyes kliensükkel, mielőtt leszállítanák az árut. Ám amikor a tárgyalás helyszínére érnek, csak egy holttest és egy ugrásra kész rendőrosztag vár rájuk. Valaki felültette őket, Hood pedig elhatározza, hogy… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2006

Beholder, Budapest, 2008
330 oldal · ISBN: 9789638428660 · Fordította: Hefinger Krisztián

balage79>!
Jean Rabe – John Helfers: Utóhatás

Gyenge…minden szempontból. Ingyen jutottam hozzá, így legalább nem fáj.

Shadowrun sorozat · Összehasonlítás