Nem ​bízhatsz senkiben 92 csillagozás

Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

A ​szerelem mindent megváltoztat.

Grace Ellandnek sem a munkájában, sem a férfiakkal nincs szerencséje. És amikor végre el merné hinni, hogy stabil és szerethető állást talált (a férfiakat most hagyjuk), ahol megbecsülik, sőt pótolhatatlannak érzik, éppen neki kell rábukkannia a főnöke holttestére. Sprague Witherspoon menő önsegítő guru volt, nála minden a pozitív gondolkodásról és az optimista hozzáállásról szólt, de mivel Grace tehetsége révén jutott a csúcsra, most Grace is a gyanúsítottak listájára kerül. Már csak azért is, mert a holttest mellett egy üveg vodka állt, egyértelműen utalva arra a szörnyűségre, amelyet Grace élt át sok-sok évvel korábban, és amelyet minden erejével elfelejteni igyekszik.
Grace-t rémálmok gyötrik, pánikrohamokat él át, hiába végzi a légzőgyakorlatait, mondja a mantráit, és szedi a gyógyszereit. Aztán elmegy egy vakrandira, amely végképp kibillenti törékeny lelki egyensúlyából. Julius Arkwright híres-hírhedt befektetési szakember,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2015

Európa, Budapest, 2016
360 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634053941 · Fordította: Palkó Katalin

Grace Elland · Julius Arkwright

Mrs_Curran_Lennart P>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Nagyon kellett ez most nekem, annyira stresszes volt ez a hét. Izgalmas cselekmény, némi humor, érdekes és kedvelhető szereplők, romantika. Jayne nagyon jól ismeri a suspense romance csínját-bínját, ahogy most is bizonyította. Annyira magával ragadott a cselekmény, hogy csak azt vettem észre, elfogytak a lapok.

mezei P>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Jayne Ann Krentz-ben még sosem csalódtam. Nem ígér sokat, de azt mindig betartja: egy kicsi izgalom, egy kicsi romantika, egy kicsi humor. Lehet, hogy két hónap múlva már nem fogok emlékezni a történetre, de arra igen, hogy a könyv olvasása közben egy percig sem unatkoztam, és hogy nagyon jól szórakoztam.

Navi>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Jó kis könyv volt :) Mint egy lightos Nora Roberts. Gyilkosság, zsarolás, sikkasztás, szélhámosság a múltban és a jelenben is. Nagyon kíváncsi voltam, ki végül is a tettes, az egyik tippem bejött :) A kapcsolat kialakulása nekem egy picit gyors volt, de ez semmit nem von le a könyv szórakoztató értékéből. Bárkinek bátran merem ajánlani, aki szereti a romantikus krimiket.

Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Határozott igen a válaszolom erre a könyvre.
Nagyon jó volt. Benne volt mindaz, amit az eddigi Jayne Ann Krentz-olvasmányaimból hiányoltam. Izgalmas, érdekes volt a sztori, igazi krimi, de közben nem lehet szó nélkül elmenni a két főszereplő közötti szenvedély mellett sem. Nagyon furfangos történet, nem kiszámítható és egyáltalán nem volt unalmas.
A főhőssel, Grace-szel igazán tudtam azonosulni, illetve a többi szereplővel sem volt gondom (még a kotnyeles és majdnem idegesítő szomszédokkal sem). Nem volt benne felesleges locsogás vagy kerülőutak, magamhoz képest gyors tempóban olvastam.
Igazán kedvemre való volt a gondolkodjunk pozitívan mozgalom is,ami végigkísérte az egész történetet, csíptem, hogy Grace hisz benne. :D
A borító meseszép, szerencsére a tartalma sem okozott csalódást.
Nyugodt szívvel adok öt csillagot a könyvre.

Silverlight>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Ez a történet csak jó. Magával a történettel nem is lett volna semmi gond, de a szereplők sokszor csak idegesítettek. Grace, a főszereplő nő nem is annyira, mindinkább a partnere. Szerintem nem igazán illetek össze. Maga a bűntény, a nyomozás, a gyanúsítottak és a végkifejlett tetszett. Sőt akadtak benne meglepő mozdulatok. spoiler. Nem a legjobb krimi, amit mostanság olvastam, s nem is a legjobb történet a z írónő tollából. Azonban kellemes kikapcsolódást nyújtott, de teljesen belefeledkezni nem tudtam.

Európa, Budapest, 2016
360 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634053941 · Fordította: Palkó Katalin
Paulina_Sándorné P>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Jó volt a történet, bár néhol elvesztem a sok pozitív gondolatban. Grace szimpatikus volt, tetszett, ahogy próbált a múlt ellenére talpon maradni. Emiatt csodáltam őt. Julius-t bírtam nagyon, a stílusa nagyon egyéni volt. Nagyon bírtam, mikor simán Grace-nek szegezte a kérdést, hogy ő ölte-e meg a főnökét. Durr bele a közepébe! Jó volt, ahogy alakult a kapcsolatuk. Nekem meglepetés volt a spoiler Tetszett, ahogy Julius védte, óvta a lányt.

V_rita P>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Nem tetszett . Vontatott volt nagyon a vége pörgött fel. Grace fönökét meggyilkolják. Juliussal a barátai hozzák össze vakrandiként. Romantika szál gyorsan felpörög de igazán érzelmek nélkül. Grace és Julius együtt nyomozzák ki a cselekmény soraiban fel-fel tűnő rejtélyeket. Többet vártam tőle.

meteoritastar>!

Én most nagyot csalódtam. :((:((
A szerelmi szál az nagyon nem tetszett. Párosunk első talékozása langymatag volt. Semmi szikra, semmi romantika vagy szócsata. Olyan semmi volt. Később, ahogy kezdték megismerni egymást, úgy kezdtem én is megkedvelni őket. De többet vártam.
A krimi szál viszont tetszett. Igaz, hogy elég hamar rájöttem a tettes kilétére. De így is okozott meglepetést. spoiler
Egyszer olvasos…….

mokus33>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

Annak örülök, hogy nem volt benne természetfeletti szál… Ez pozitívum számomra, de több előnyt nem tudok említeni, igaz, kifejezetten negatívumot sem. Valahogy nem hatott rám ez a könyv, de lehet, hogy egyszerűen csak nem jókor olvastam. Alapjában véve nem volt vele semmilyen problémám, de nem is kötött le, teljesen hidegen hagyott, általában azt vártam, hogy a végére érjek. Sajnálom, mert lehet, hogy ha máskor olvasom, akkor elégedettebb lennék vele.

t_marcsi P>!
Jayne Ann Krentz: Nem bízhatsz senkiben

A romantikus krimis kihívásnál láttam a könyvet, majd pedig nyáron, mikor még nyitva voltak a könyvtárak, megláttam a polcon, és el is hoztam. Nem mellesleg a borító is jó :).
off
Azt tudom hogy első könyv ezen a néven az írónőtől, tudom több néven publikál, bár nem sokat olvastam még tőle/tőlük, de több könyve is a polcomon van, mindkét nevén :)
Azt is tudom, hogy tetszett a páros, és a történet magával ragadott, és jól szórakoztam, még a nyomozást is éveztem, ha jól rémlik, volt pár meglepő fordulat benne, ami tetszett, de tényleg bajban vagyok mert nem nagyon emlékszem rá, és off.

Pandalány P>!

Tégy úgy, mintha ura lennél a helyzetnek, különösen akkor, ha tudod, hogy nem így van. A tudatod kitisztul, és meglátod a lehetőségeket, amelyeket most elfed a káosz.

Pandalány P>!

– Kockázatos dolog hagyni,hogy egy férfi az egész éjszakát nálad töltse, drágám – magyarázta egyszer Gracenek. – Még olyan érzése támadna, hogy onnantól mosni meg főzni fogsz rá.

Pandalány P>!

Minden nap újabb lehetőséget hoz nekünk,hogy megváltoztassuk a jövőt.
Gratulálunk, a jövőd rövidesen gyökeresen megváltozik.

Pandalány P>!

Ne képzelj bele túl sokat, csak mert megfogta a kezedet.

Pandalány P>!

– Azt akarod mondani, hogy a pozitív gondolkodás a legnagyobb erő a világon? – kérdezte. – Mert ha igen, akkor előbb szükségem van még egy italra.

Pandalány P>!

– A művészet jót tesz az embernek. Stimulálja az érzékeket.