Az ​igazság bajnoka (Welcome to the Point 3.) 167 csillagozás

Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Titus ​King feketén-fehéren látja a világot, számára kizárólag jó vagy rossz létezik. Még tinédzserként elhagyta a családját, hogy esélye legyen egy jobb életre. Azonban az ország egyik legveszélyesebb városában rendőrtisztként dolgozva rá kellett ébrednie, hogy itt szinte minden a szürke valamely árnyalata. Egy új bűnöző feltűnése a Pointban véres leszámolással és pusztítással fenyegeti a várost, Titusra pedig még a törvény betartatásánál is fontosabb feladat vár: meg kell védenie a szeretteit. Már így is meggyengült erkölcsi tartását próbára teszi egy újabb kísértés, mikor visszatér a városba a gyönyörű és titokzatos Reeve Black. A lány legalább olyan veszélyes, mint a gonosz, aki el akarja pusztítani a Pointot, mert Titusnak szüksége van rá – méghozzá nem pusztán szakmai okokból. Reeve jól tudja, mennyire halálos a Pointra leselkedő új veszély, mégsem menekül el, inkább segíteni akar. Sok mindent kell jóvátennie, és talán a szívdöglesztő zsaru az egyetlen ember, aki mellett… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A New York Times sikerszerzője - Romantikus krimi Harlequin Magyarország, Vinton

Harlequin Magyarország, Budapest, 2017
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634481966 · Fordította: Bálint Orsolya
HarperCollins Magyarország, Budapest, 2017
368 oldal · ISBN: 9789634481973 · Fordította: Bálint Orsolya

Titus King · Dovie Pryce · Booker · Reeve Black

Point

Mrs_Curran_Lennart P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Hű, ez jó volt, igazi mix akcióból, szerelemből, erotikából és tetovált keményfiúkból. Kész is az ötcsillagos koktél, fogyaszd egészséggel. :)
Azt hiszem, Titus beváltotta a hozzá fűzött reményeket, Reeve pedig olyan, mint Bax, csak lányban, rosszlány, aki meg akar javulni. Bár az elején le se esett, hogy kicsoda ő. Bár elárulta Dovie-t, most az életét is kockára tenné, hogy elkaphassák a főgenyót, aki minden merényletért felelős. Közte és T. között az első pillanattól kezdve működik a kémia, úgyhogy vigyázat, forró jelenetek is következnek.

Naiva P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Wow! Alaposan meglepett ez a könyv. Az írónő ezzel a résszel magasabb szintre emelte Point félelmetességét. Itt senki nincs biztonságban. Az előző két részt is nagyon szerettem, de ezt…. azt hiszem imádtam. Sötét volt, szexi és nagyon izgalmas. Titus King-re már az első rész óta nagyon kíváncsi voltam. Csak tudnám, mi a francért vártam ezzel a résszel olyan sokáig. Reeve szerintem belevaló hősnő, pedig egyáltalán nem tökéletes.
Szeretem Jay Crownover írói stílusát, mert sosem lineáris. Olyan ügyesen be tud illeszteni egy egy hiányzó részt a történetbe, hogy az valami elképesztő.
Bízom benne, hogy a The Breaking Point c. sorozatot is ki fogják adni magyarul, de az is lehet, hogy azt inkább eredeti nyelven olvasom. nem csak azért, mert mind a három érdekes fickóra is nagyon kíváncsi vagyok. Az is érdekel, hogyan alakul Nassir és Keelyn, illetve Booker és Karsen kapcsolata. De, ami még ennél is jobban, hogy a szexi Compu Nerd’ Stark, kivel jön össze.

Nikolett0907 P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

„A legrosszabb helyzetekben szövődött barátságok és a lángok közt fogant szerelmek fényesebben ragyogtak és tovább is tartottak, mint amelyeknek sosem kellett kiállniuk a próbát.”

Oh, na végre valami jó kis történet.
Nem panaszkodom, idén a sok rossz között is akadtak kiváló regények, de mostanában kijutott a negatívból rendesen.
De ez a kötet mindenhol megállta a helyét, tehát tetszett a cselekményszál, szuper karakterekkel ellátott és kellő szenvedély volt benne.
Nem volt hiányérzetem, teljes mértékben megérdemli az öt csillagot.
Viszont nem kedvenc.
Örültem, hogy olvashattam. :)

Tóth_Orsolya_3 P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

„Te több vagy számomra a többnél, Reeve. Most te vagy a mindenem.”

Jay Crownover szerintem nem is tud rossz könyvet írni. Mindig képes újabb álompasival bővíteni azt a bizonyos tábort. ;)
Nagyon várom a következő részt.
Vajon Booker kap külön történetet? Ujjak keresztben. :)

Jay Crownover: Az igazság bajnoka

És megcsinálta, megint megcsinálta Jay! Az agyam eldobom, komolyan! Olyan szinten szerelem lett számomra ez a könyv és Titus King, hogy valaki csípjen meg, emberek! Legszívesebben kirohannék az utcára, és kezemben a könyvvel örömtáncot járnék, hogy mindenki lássa, hogy létezik ilyen, a sok millió könyv között lehet ilyet is alkotni, ilyen sztorit és ilyen karaktert!
Ahh, asszem most kell innom valamit, hogy lenyugodjak…
De a lényeg: hatalmasan, szörnyűségesen, újraolvasósan, ajánlósan, kirohanok-a-világból-örömömben-szerűen KEDVENC!

Szilvi00 P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Te jó ég, Titus King! Komolyan megleptél! Te és a Szörnyeteged is!
Nem is gondoltam volna, hogy Bax zsaru bátyja ekkora hatással lesz rám, és így meghódítja majd a szívemet! Talán még azt is megkockáztatom, hogy ez volt az egész sorozat legjobb része! Mondom ezt én, aki az előzőkre is öt csillagot adott. Sötét, bűnös és veszélyes! A teljes elégedettségemhez nagyon kellett egy erős női karakter is, nem pedig egy megmentésre váró királylány. Reeve tökéletes illett a Point bűnös világába. Dovie hátbatámadása után bátran tért haza, hogy helyrehozza hibáját. A kérdés már csak az volt, vajon Titus és Ő, mennyire illenek egymáshoz, ha a testi vonzalmon spoiler túl Több -et akarnak?

Bitten>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Érdekes….. spoiler tetszett félre értés ne essék ….

De egy epilogust még elbirt volna főleg hogy vmi záró felé….. Mert ugye Honor az…. Na mindegy….

Nem értem én miért nem….. àh felesleges rajta rágódni….. Kedveskeim aki olvasni akar tovább hajra eredetiben……

Még mindig álmodom vmi ereklyeről ….. Türelem…. ;)

Enikő_Darai_Enii>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Biztosan állíthatom, hogy ez a sorozat legerősebb része, legalábbis számomra mindenképpen az.
Titusra már az első kötetben is rettentően kíváncsi voltam és alig vártam, hogy olvashassak róla, illetve a társáról bárki is legyen az. Milyen ironikus, hogy a Point őrangyalának, a híres-neves King nyomozónak pont egy törvényenkívüli, igencsak zűrös lány tetszett meg, aki nem más, mint Reeve.
A tetovált srácban már találkozhattunk vele. Elég negatív szereplő volt, egy áruló, ha nagyon őszinte akarok lenni. Ezért is volt érdekes most az ő gondolatait, szemszögét olvasni. Ugyan a sorozatban felsorakoztatott lányok közül nem ő lett a kedvencem, de rettentően megkedveltem a múltbéli hibái ellenére is.
Titus hozta azt a formáját, amit tőle elvártam, az erős, védelmező, egy személyes igazságosztót. Ugyan kívül rendíthetetlennek tűnik, csakúgy mint Bax, de belül ő is csupa szív.
A párosuk hihetetlenül jól működött együtt, nem volt felesleges drámázás, önfeláldozósdi, igazán racionálisan viselkedtek mindketten és talán ez az egyik nagy előnye a többi kötettel szemben ennek.
Nagyon élveztem elmerülni a Pointban és a benne élők küzdelmében, így biztos vagyok abban, hogy angolul folytatni fogom előbb-utóbb a sorozatot.

Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Az előző részekhez viszonyítva ez szerintem gyengébbre sikerült. Vagy az is lehet, hogy rég olvastam az előző részeket…mindenesetre, Point -ról nekem Dovie és Bax jut eszembe… Az ő párosukat nagyon szerettem.
Titus (nem vagyok kibékülve ezzel a névvel) az igazság bajnoka. És ha úgy nézzük tényleg az. Mégis, sokszor olyan érzésem volt, hogy feleslegesen csinálja mindezt… szélmalom harcot vívott nap mint nap! Bírtam a pasit, és mindazt amit képviselt. Na de amikor hagyta a szörnyeteget előbújni…azzal vett meg magának teljesen! ;)
Reeve. Na vele bajban vagyok. Volt, hogy kedveltem és volt, hogy nem. Nem értettem sokszor egyet vele.
Igazából nem értem, hogy eddig miért nem olvastam ezt a részt. Szerintem megfeledkeztem róla. Örülök, hogy végre ő is megvolt!

Trice29 P>!
Jay Crownover: Az igazság bajnoka

Eddig is csíptem Titust, de ez most már kedvenc pasi státuszig emelkedett. Imádom a rossz-fiús, ugyanakkor védelmező, gyengéden szerető énjét. Reeve személyében megkapta a valóban hozzá illő párját. Végtelenül izgalmas volt az Ő harcuk, a fő gonosz ellen. Volt itt ármány és izgalom ezerrel, finom erotika, ügyeskedés. Nagyon tetszett!

Bitten>!

„A bátorság az, ha te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy félsz.”
(Franklin P. Jones)

Everglow P>!

Ajánlom a bennünk rejtőző rossz kislánynak.
Az a kis dög szórakozik mindig a legjobban!
De magadra vess, ha felbosszantod…

Sippancs P>!

– Az élek maguktól elsimulnak, ha egy olyan emberhez csiszolódsz, aki a kősziklád, barátom.

19. fejezet

t_a_1993>!

Az életemet mindig is határozott, fekete és fehér vonalak mentén éltem, de az utobbi időben a szürke egyre több árnyalata keveredett közéjük, és már alig láttam a homályban.

Sippancs P>!

– Mert a gyászra nincs orvosság. Nem tehetsz mást, csak vársz, és napról napra, szépen lassan elfogadod.

13. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: gyász
SzRéka P>!

Tudom, nem érdemlek második esélyt, mégis elég makacs és önző vagyok ahhoz, hogy kiharcoljam magamnak.

Kapcsolódó szócikkek: Reeve Black
L_B_Mariann>!

Meg akartam őrjíteni lágysággal, összezilálni gyöngédséggel, finom érintésekkel és puha csókokkal félájultra szeretgetni, míg már alig kap levegőt, és a teste súlytalanná nem válik

Sippancs P>!

– […] Mindenkinek kell döntéseket hoznia, Reeve, és nem mindig találjuk meg a helyes utat. Néha az egyetlen járható utat választjuk. De attól még, hogy teszel rossz dolgokat, nem feltétlenül válsz rossz emberré.

13. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Reeve Black · Titus King
L_B_Mariann>!

Vágytam erre a vad és féktelen adok-kapokra, ami csak az enyém volt.

Tóth_Orsolya_3 P>!

Te több vagy számomra a többnél, Reeve. Most te vagy a mindenem.