Un ​mundo fantástico 6 csillagozás

Javier Navarro: Un mundo fantástico Javier Navarro: Un mundo fantástico

Belén, una chica española de trece años, celebra en su casa su cumpleaños. Durante la fiesta, ella y sus amigos entran en una habitación donde encuentran algo que no pueden explicar. Empiezan así tres días de aventura que llevan al lector hacia un mundo fantástico.

Klett, Budapest, 2004
48 oldal · ISBN: 8711190183
Klett, Budapest, 2004
48 oldal · ISBN: 9788723904041 · Illusztrálta: Eva Gaarden

Nienna001 P>!
Javier Navarro: Un mundo fantástico

Február-május között tanultam spanyolul, szóval nem rendelkezem nagyon kiterjedt nyelvtudással, mégis sikerült nagyvonalakban felfogni a történetet. Nagy sikerélmény volt.

szabszev>!
Javier Navarro: Un mundo fantástico

Nagyon jó kis könyv kezdőknek, egyszerű nyelvezet, ugyanakkor izgalmas történet. Szerencsére ez a könyv nem használ múlt időt, csak felszólító módot, így akár fél év tanulás után is elkezdhető.

Farkas_Dóra>!
Javier Navarro: Un mundo fantástico

Aranyos kis történet, de a címet nem igazán tudtam hova tenni, nem éreztem, hogy ebben bármi fantasztikus lenne.
Könnyen megértettem mindent, és néha még zavart is, hogy végig jelenidőben volt írva az egyszerűség kedvéért. Egyértelműen túl vagyok már ezen a szinten, de azért kezdésnek nem volt rossz, mert így könnyebben bele tudom majd ásni magam a nyelv mélyebb rétegeibe is.