A ​PCOS titka 22 csillagozás

Jason Fung – Nadia Brito Pateguana: A PCOS titka

A ​policisztás ovárium szindróma a világ leggyakoribb, reproduktív egészséget érintő megbetegedése. A becslések szerint a termékeny korú nők 8-20 százalékát érinti, akiknek majdnem a fele képtelen teherbe esni. A PCOS ezen kívül megnöveli a szívbetegségek, a petefészek- és méhnyálkahártya-rák, illetve a 2-es típusú diabétesz kialakulásának veszélyét.
Ha ebben a betegségben szenvedsz, és csak egyetlen könyvet szeretnél elolvasni róla, akkor ez a legjobb választás! Dr. Jason Fung, Az elhízás titka című, New York Times sikerlistás könyv szerzője a természetgyógyász Nadia Pateguanával összefogva kidolgozott egy speciális diétát és időszakos böjtölést tartalmazó módszert, amely segít megelőzni, illetve visszafordítani a PCOS-t.
Részletes és közérthető magyarázataik elmélyítik az ismereteidet a témáról, segítségükkel megtudhatod, mi játszódik le a testedben, és hogyan függenek össze a különféle biológiai folyamatok. Ha pedig átláttad, hogy a PCOS az inzulinszint… (tovább)

Jaffa, Budapest, 2022
300 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634755760 · Fordította: Tóth Szabolcs

EstherSilenthill>!
Jason Fung – Nadia Brito Pateguana: A PCOS titka

Jason Fung – Nadia Brito Pateguana: A PCOS titka A policisztás ovárium szindróma megelőzése és visszafordítása az étrend és böjt erejével

Rengeteget megtudtam a betegségről, saját testem működéséről. Arról, hogy mi miért történik. A receptekkel még barátkozom. :D