Star ​Wars – Zsivány Egyes 6 csillagozás

Titkos küldetés
Jason Fry: Star Wars – Zsivány Egyes

Lázadj fel a Galaktikus Birodalom ellen a Zsivány Egyes hőseivel!

A Birodalom szörnyű fegyvert épített. Vajon a lázadók képesek lesznek a fenyegetés útjába állni, mielőtt túl késő lenne? Állj melléjük, és légy tanúja annak, ahogy küldetésük során parancsokat megtagadva, bátran kockáztatják az életüket!

A kezdő olvasóknak szánt Star Wars- olvasókönyv-sorozat segít az olvasás megszerettetésében, az önálló olvasás elsajátításában. A gazdagon illusztrált, izgalmas történet, a sok érdekes információ, és a játékos tesztkérdések mind hozzájárulnak ahhoz, hogy az olvasás a legkisebbek számára is szórakoztató és sikerélményekben gazdag időtöltéssé váljon.

Eredeti cím: Star Wars: Rogue One: Secret Mission

A következő kiadói sorozatban jelent meg: STAR WARS olvasásfejlesztők Kolibri

Kolibri, Budapest, 2016
96 oldal · keménytáblás · ISBN: 9786155501982 · Fordította: Élő Csaba Jenő

kellyolvas P>!
Jason Fry: Star Wars – Zsivány Egyes

Nálunk nagy SW őrület van, a kisebbik lányom nagy rajongó. Ezt a könyvecskét mégis a magam kedvéért vettem, mert nekem a Zsivány Egyes a kedvenc filmem, ha ki lehet ragadni valamit egyáltalán. Mégpedig főképp Diego Luna miatt, akinek a pályafutását a Dirty Dancing 2 óta figyelem.
A könyv szépen megmagyarázza, lépésről lépésre, hogyan jutott idáig a cselekmény, kik a lázadók és miért küzdenek. Részletezésre kerülnek a karakterek, a helyszínek, a katonák, fegyverek, űrhajók, szóval teljesen képbe kerül az olvasó. Elsősorban a kisiskolás korosztálynak készült, de mindenkinek tud újat mondani, pl. K-2SO részletesen ki lett elemezve, vagy pl. nekem nagyon tetszettek a méretbeli összehasonlítások az űrhajóknál. Nem spoileres egyébként, a küldetés kimenetele nincs leírva.