Ezt ​jól kisütötted! 6 csillagozás

Jasmine Cresswell: Ezt jól kisütötted!

Julie-nak egy régi szerelem fájó emléke és a péküzletével járó gondok miatt huszonnégy éves korára sincs még barátja. Szülei megnyugtatására kitalál egy amerikai milliomos vőlegényt, de hamarosan így is bajba jut: anyja feltétlenül ragaszkodik ahhoz, hogy Julie a húga esküvőjére vigye magával és mutassa be végre családjának a férfit. Kétségbeesésében a lány az egyik vevőjétől kér segítséget. Robert, aki színésznek vallja magát, készségesen vállalja a vőlegény szerepét, de Julie bosszúságára kissé eltúlozza az „alakítást”…

Eredeti cím: Love for hire

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 1994
90 oldal · puhatáblás · ISBN: 9635360282 · Fordította: Neményi Róza

tündérrózsa>!
Jasmine Cresswell: Ezt jól kisütötted!

Aranyosan és viccesen indult, aztán Robert kicsit átment tutyimutyiba. De ettől függetlenül sokat nevettem a humorán, és nekem az sokat számít, ha meg tud nevettetni. Nagyjából mindenki szimpatikus is volt. szóval összességében mondhatom azt, hogy tetszett.

Paulina_Sándorné P>!
Jasmine Cresswell: Ezt jól kisütötted!

Aranyos történet. Nekem furcsa volt Julie családja. Nem értettem, hogy miért nem tetszett nekik, hogy Julie üzlettulajdonosként boldogul. Megnéztem volna az alkotásait az biztos. Robert nem semmi figura volt, bár a végén megráztam volna egy csöppet, de szerencsére ezt megtette a nagyapja. :-) Szerintem itt a tudatalatti hatalma nagyon működött.

Bookaholic77 >!
Jasmine Cresswell: Ezt jól kisütötted!

Egy kissé klisés, de nagyon történet, mely természetesen a várt hapienddel zárul. A nagypapa lett a kedvencem

tündérrózsa>!

[…] ahhoz kell a legtöbb idő, hogy magunkról megtudjuk az igazságot.

Sharon Kendrick: Válj el, de nélkülem!
Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Carol Marinelli – Anne Mather – Jackie Braun – Allison Leigh: Kertek alatt / Megszakad a szív / Fel a kezekkel! / Melyiket szeressem?
Anne Mather – Barbara McMahon – Rebecca Winters – Gina Wilkins: Családi titkok / Szellő szárnyán / Szívem kikötője / Rendkívüli híradás
Cathy Williams – Michelle Douglas – Cara Colter: Viszontlátásra Toscanában! / Nyár a szigeten / Tökéletes pillanat
Sarah Morgan: Papás-mamás komolyan
Barbara Cartland: A szerelem küldönce
Sandra Marton – Kathryn Ross – Marjorie Lewty: A meztelen valóság / Kalandnak indult / Kettős esküvő
Sally Wentworth – Anne Mather – Anne Hampson: Egyezzünk meg! / Az erősebb szenvedély / Aphrodité oltalmában