Észlelések 26

Alvarando

(1490)
2019.07.20 16.34
Egy ősz hajú férfi kezében volt a WestEnd aluljáró szintjén az ékszerüzlet előtt.

ESanka P

Janne Teller: Semmi

Ma reggel 9 előtt olvasta egy vörös hajú lány a 61-es villamoson. Az Alsóhegy utcánál szállt le. Majdnem teljesen feketébe volt öltözve, a táskáján daru madarak voltak.

kiscsillag0310

Janne Teller: Semmi

most olvassa mellettem állva a 2-es villamoson egy szakállas srác kék kabátban.

Olympia_Chavez P

Janne Teller: Semmi

2017.09.05 15:40 Egy hosszú barna hajú fiatal lány (kb. 16) olvasta a 151-es buszon, a második ajtónál.

SteelCurtain

Janne Teller: Semmi

Tegnap reggel, a 4.58-as Gyula-Békéscsaba vonaton olvasta egy húszas éveiben járó fiú. Hosszabb útra indulhatott, mert bőröndnyi utazótáskája volt.

A_mordályos_nyul

Janne Teller: Semmi

Tegnap délután a debreceni Csonkatemplom előtti padon olvasta egy taláros lány. Szoktam őt errefelé látni, néha elgondolkodom, milyen varázsintézmény lehet a közelben. :)

Lacca14

Janne Teller: Semmi

Az Allee Libri üzletében egy hátizsákos fiatal lány a barátnőjével épp ezt vette meg előttünk. Talán neki jobban átjön majd, mint nekem anno :)

shano

2016.11.22.
Délután 3 óra körül olvasta mellettem egy srác a 4-es metrón. Nagyon az elején tartott még, Pierre Anthon épp akkor döntötte el, hogy semminek sincs értelme.

lettielena

2016.10.12.
6:15-ös Rajka- Győr vonaton olvasta egy szőke hajú, középiskolás lány. Sötétzöld nacit. fekete kabátot viselt. Hallgatóztam és megtudtam, hogy nagyon tetszik neki, előző nap a megszokottnál több időt töltött olvasással. Próbálta rávenni a barátnőjét, hogy olvassa el ő is, de nem sikerült neki. spoiler

Kukuucs

Janne Teller: Semmi

2016.05.14-én a gyulakeszi velőspirítósozósnál olvasta egy fiatal lány a szemben lévő asztalnál, miközben én az írónő Minden című könyvét olvastam. :)