Hamupipőke 8 csillagozás

Térbeli meseszínház
Jane Ray: Hamupipőke

Hamupipőke klasszikus meséje elevenedik meg gyönyörűen megfestett, háromdimenziós jelenetekben Jane Ray tollából. Éld át a jók, a rosszak, a tündér és a szerelmesek történetét újra és újra úgy, ahogy eddig még soha. Csak ki kell nyitnod ezt a különleges könyvet, és máris kezdetét veszi a varázslat…

Pongrác, 2012
12 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789638901392 · Fordította: Zubovics Katalin · Illusztrálta: Jane Ray

Boglárka_Madar P

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

Csodálatos ez a térbeli mesekönyv, mikor megkapta a lányom táttol szájjal bámulta. Most is nagy áhitattal nézte a képeket. :)
A történet még annyira nem érdekli, de majd eljön annak is az ideje. ;) Persze azért elolvastuk, de a képekre jobban figyelt. A történet itt is le van rövidítve, de sokkal összefüggőbb a szöveg, mint ennél a könyvnél
Köszönjük a könyvet még egyszer @krlany!

2019.10.29.: Azóta is sokszor előkerül a könyv, most el is mondta Dóri a véleményét róla: „Ez a kedvenc könyvem! A mese nem tetszik, de a könyv nagyon szép.”

Szávitrí SP

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

Csodaszép ez a könyv! A történetet én minden változatában szeretem. Ez itt a tündérkeresztanyás, tökhintós verzió rövidre fogva. A dominancia itt a térhatású képeken van, nem a szövegen.
Köszönjük szépen @krlany-nak az ajándékot, biztos vagyok benne, hogy pár év múlva Iza imádni fogja. :)

krlany I+SMP

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

6 képben és 12 oldalfülön a mese. Egyfelől csodaszép a térbeli színház három rétege… másfelől számomra az arcok nem az igaziak… Egyfelől gyerekként tátott szájjal nézném… másfelől felnőttként nagyon zanzásított a történet… Egyfelől minden benne van… másfelől hiányzik belőle nekem valami… Igazából csak annyi történt, hogy jobban felnőttem, mint gondoltam… de a két éves meg a négy éves szemei csillognak, és ez a lényeg.

Coffee I

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

Imádtam, annyira szép ez a könyv! :)
Lilikém nyitott szájjal nézte a képeket, amíg olvastam neki a mesét. :)

Algernon +SP

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

A könyv, amivel egy nem olvasó testvért is le lehet nyűgözni a könyvesboltban – bár párévesen tuti szétszaggattam volna, huszonéves fejjel csillogó szemmel lapozom az egyik kedvenc mesémet :)
A báli ruha mondjuk olyan, mint egy asztalterítő…

Chris

Jane Ray: Hamupipőke Térbeli meseszínház

Húgomnak lett megvéve, én is elolvastam anno. Igényes kiadás, a történetet meg senkinek nem kell bemutatni.