Babáskönyv 2 csillagozás

Varrjunk, kössünk magunknak tündéri babákat!
Jane Bull: Babáskönyv

Varrjunk, kössünk magunknak tündéri babákat! Készítsük el kedvenc babáinkat saját kezűleg! Ajándékozzuk meg magunkat vagy szeretteinket új kedvencekkel! A Babáskönyv segítségével egyszerű alapanyagokból, könnyen életre kelthetjük és kedvünk szerint alakíthatjuk Lottie babát és sok kis barátját – a hableányt, a levendulalányt, az ölelgetnivalóan puha párnababákat vagy saját tervezésű szuperhőseinket. És persze varrhatunk és köthetünk nekik egy szekrényre való új ruhát és kiegészítőt! Több tucat sablonból választhatjuk ki, hogy a könnyen követhető, részletes szabásminta és a képes elkészítési útmutató segítségével milyen figura öltsön formát kezünk nyomán.

Libri, Budapest, 2014

ViraMors P
Jane Bull: Babáskönyv

Jane Bull: Babáskönyv Varrjunk, kössünk magunknak tündéri babákat!

Jópofa könyv, aranyos babákkal és jobbára egyszerű, jól követhető leírásokkal, amiknek jó részét akár gyerekkel együtt is lehet csinálni. A kötős részről mondjuk nem tudok nyilatkozni spoiler, de a többi nagyon tetszett, főleg a kesztyűbábok :)

féerie
Jane Bull: Babáskönyv

Jane Bull: Babáskönyv Varrjunk, kössünk magunknak tündéri babákat!

❤❤❤
Imádnivaló babák, könnyű elkészítés, részletes leírás… Legszívesebben 100 pontot adnék rá. Aki bele akar kóstolni a baba készítés világába, mindenkeppen ajánlom!!!