Két ​jómadár 6 csillagozás

Jane Ayres: Két jómadár

Lucifer, a hollófekete ló élete tele volt tragédiákkal, ezért megkeseredett és veszedelmes állat lett belőle. Senki sem bír vele, mindenki fél tőle.
Kat kezelhetetlen, lázadó tinédzser, akiről lassan már a saját szülei is lemondtak. Nagyon úgy tűnik tehát, hogy Kat és Lucifer jól ki fognak jönni egymással, ám a helyzetük mégsem ilyen egyszerű. Kat lassan, végtelen türelemmel, mindenkit meglepve végül magához édesgeti a lovat, de történik egy baleset, amelyért Lucifert okolják. Kat ezért megszökteti a lovat, nehogy elaltassák – csakhogy ő maga is halálos csapdába kerül. Ráadásul Lucifer titokzatos múltjának árnyai is kísérteni kezdenek…

PonyClub, Budapest, 2011
128 oldal · ISBN: 9789639951020 · Fordította: Dövényi Mária Ibolya · Illusztrálta: Asbjørn Tønnesen

Anna1999Gitta
Jane Ayres: Két jómadár

Kedves kis könyv, unaloműzésre tökéletes. Jó alap sztorija van, az írónő stílusa is tetszett. Nekem a lovas részek kicsit gyengére sikerültek.

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lett Katből hirtelen ekkora lószakértő?! Mert elolvasta a netes fórumokat? Wow. Minjárt megyek, veszek egy lovat,elolvasom a wikit róla és megyek díjugratni! Ott találkozunk.