Suttogások ​a fák között 0 csillagozás

Jana Kyclova – Tadeusz Michrowski – Vancsó Éva – Sieglinde Wöhrer – Eva Zahradníková: Suttogások a fák között

Mi ​kell egy bestsellerhez? Elsősorban egy olyan író, aki kreatív, jó karaktereket alkot, és van mondanivalója a világról. Na, de milyen lesz az eredmény, ha öt ilyen író dolgozik együtt?
Az eredmény ötször jobb regény lesz!
Regényünk főhőse Laura, céltudatosan dolgozik a karrierjén. Egy napon főnöke közli vele, hogy előléptetésre ne számítson, mert rendőrségi eljárás folyik ellene.
Az ügy igen különös: Laurát olyan bűncselekménnyel vádolják, amit nem ő követett el.
Laura nem tehet mást, a főnöke által megszabott idő szorításában nyomozásba kezd. A szálak zűrös ikertestvéréhez, Sárához vezetnek. A két lány az idők során eltávolodott egymástól. Sára közösen örökölt könyvesboltjukban dolgozik, Laura pedig feledni igyekszik a múltat, a múltban történt balesetet, és különleges képességeit.
Laura felkeresi régen látott testvérét, ám Sára helyett annak lakásában különös, befejezetlen naplóra bukkan, a napló pedig útra szólítja Laurát. Laura tisztázni… (tovább)

Europe Village, Szentendre, 2020
240 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786158163606 · Fordította: Borbás Edit