The ​One Night Stand Before Christmas (Reindeer Falls 3.) 27 csillagozás

Dear Santa,

Please stop by my house and pick up your suit. If you thought I was going to run it to the dry cleaners for you after you left it on my bedroom floor, you’ve got another think coming.

Best,
Noel Winter

Eredeti megjelenés éve: 2019

70 oldal · ASIN: B07ZV8YS68

Noel Winter

Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Jajj, mi lesz így velem? Az előző novellát is kedvencnek jelöltem, nem tehetem meg még egyszer ezzel is. Vagy de? Kérem, valaki mondja, hogy megtehetem!
Hiába kis 100 oldalas irományokról van szó, úgy érzem minden kötettel csak egyre magasabbra kerül a mérce, mert mindig csak jobb lett eddig. Mind a történet (mert van!), mind a karakterek. Egyszerűen szerethetőek, a történet érdekes – egy Santa, aki elkámforál a lakásodból, majd az is kiderül, hogy nem a munkatársad bátyja volt, akinek hitted… na de akkor kivel bújtál ágyba? – , arról nem is beszélve, hogy a karácsonyi ünnepkör tényleg mindenhol megtalálható! Nem győzöm hangsúlyozni, de tényleg így van. Még a káromkodások is a karácsonyiasítottak!
Imádtam, na!♥️

rebeka202 P>!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Így, hogy a sorozat végére értem, már bánom, hogy a tavaly nem olvastam el az első rész után a többit is. Akkor annyira felspannolódtam az első rész miatt, hogy rögtön olvasni akartam a másik kettőt is, de úgy gondoltam, hogy túl sok lesz egyszerre. De jobb lett volna, szerintem akkor sokkal inkább tetszett volna. Valamiért az első rész az borzasztóan jól sikerült, nagyon magába rántott. Viszont ez a két utóbbi, élményben nem is hasonlított. És ezért elég szomorú vagyok, mert ez a két könyv volt a karácsonyi-történetes-mentőövem, ha csak a béna sztorikat kapnék ki. Sajnos Noel története is eléggé laposra sikeredett. Habár határozottan jobban lekötött, mint Gingerék, de közel sem annyira, mint Holly és a főnöke.
Könnyen felejthető könyvecske, sajnos :(

meteoritastar>!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Ez nagyon jó volt. Kis rövid, mosolygos és szexi történet. Tetszett.

felícia97>!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Hát ez aztán fergetegesre sikeredett! Azt hiszem az utolsó rész méltó módon megkoronázta a sorozatot. Reménykedtem az előzmények ismerete után hogy ezt is imádni fogom de volt bennem egy kis félsz hogy a szufla esetleg kifogy a végére,és mekkorát tévedtem!Olyan jól szórakoztam ugyanis rajta mint talán egyik részen se. Persze mindegyik kis novella más miatt tetszett de ez ritka viccesre sikeredett.Az első kötet magával ragadó volt a második cuki és édes,ez pedig végtelenül humoros és pajzán. :D Noel a szkeptikus és nagyszájú nővér és az ismeretlen és dögös meglepetés Mikulás sztorija vitt mindent. Nem történt túl sok minden de az remekül. Volt itt minden lelkes és szervezkedő nagyi,félreértés és persze egy felejthetetlen egyéjszakás kaland a szexi Mikulással,hát kell ennél több? :D Bírtam Noel fanyar humorát és az őrült dolgait,de azért a férfi főszereplő Teddy is kitett magáért. :) Cukik voltak ketten együtt mikor végre sikerül összejönniük én pedig minden pillanatát élveztem ennek a rövid kis utazásnak kettejükkel.Plusz pont jár az epilógusért ahol mindhárom testvér jövőjébe betekinthetünk picit,jó kis lezárást adva a sorozatnak.Ki hitte volna hogy három ilyen mini novella ennyire meg vesz majd kilóra? Imádtam na, nem kell ide a szépítés,mert azon túl persze hogy ezeket a kis szösszeneteket nem kell komolyan venni,kitűnő szórakozást nyújtottak a stressz övezte napjaimban és segítettek kicsit hangolódni az ünnepekre is.Jana Aston neve is megjegyzésre kerül nálam annyi szent, már csak valaki mellékeljen időt hogy a sok tervben lévő könyv mellett tőle is sikerüljön még olvasnom. :) Idén karácsonyra több időt kérek a fa alá.Talán valaki engem is megszán odafent. :D

L_Sandra P>!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Szórakoztató karácsonyi történet Noel Winter életéből, aki egy szívességet téve csöppen bele élete egyik legnagyobb kalandjába:
— Egy éjszakás kaland a Mikulással? Pipa.
— Otthagyni a pasit reggel a saját lakásunkban és elmenekülni? Pipa.
— Majd rá döbbenni, hogy fogalma sincs kivel töltötte az éjszakát? Pipa.
Vajon újra találkoznak egymással? Az egy éjszakás kalandból lehet több? Noel megtalálja a saját karácsonyi csodáját, ahogy a testvérei.
Nagyon szerettem ezt a részt is, itt is meg volt a kisvárosi karácsonyi hangulat, mely tökéletesen illik egy karácsonyi romcom filmbe is ☺️♥

Bookaholic77 >!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Noel és Teddy huncut, Mikulásos története. Amely egy félreértésből indul és egy szenvedélyes off kalanddal végződik, vagy mégsem… aranyos volt♥

Rókagomba>!
Jana Aston: The One Night Stand Before Christmas

Nagyon vicces és aranyos karácsonyi történet. Szerelem első látásra, vagy valami hasonló :D Imádtam a várost és a tematikáját. A nagyi volt a kedvencem ♥

Enikő_Darai_Enii>!

I just had a one-night stand with Santa Claus.
That’s one hell of a way to get on the naughty list.

Enikő_Darai_Enii>!

„A half-naked woman telling bad Christmas jokes is every man’s fantasy, am I right?”

Enikő_Darai_Enii>!

“Impatience is a turn-on for you?”
“It is when it’s you. So much attitude packed into that sexy turtleneck you were wearing.”

Enikő_Darai_Enii>!

“THE THING IS, I don’t think he’s ever going to propose.” I toss my hands up in the air in annoyance. “Mr Of Course I Need a Wife doesn’t actually want one.”

Enikő_Darai_Enii>!

“How’s your Grinch?” I ask Holly.
“Deliciously Grinchy,” she responds, a wide grin covering her face.

Enikő_Darai_Enii>!

And now I’m blushing. Like Rudolph’s nose on a foggy night kind of blushing.

rebeka202 P>!

Oh. Oh, God. He just wants to vacation-hookup me. Crap.

Kapcsolódó szócikkek: Noel Winter
zuna19>!

For Mrs Carrington, that is.
As far as my own love life, forgive a girl for being a cynic, but I’ve learned a thing or two over the years. Which is: he’s never the catch Grandma thinks he is. Never ever.

zuna19>!

He’s kissing me and sliding my leggings over my hips, which is a really effective way to get me to stop telling bad Christmas jokes.

Reindeer Falls sorozat · Összehasonlítás