The ​Boss Who Stole Christmas (Reindeer Falls 1.) 30 csillagozás

Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Dear Santa,

Please bring me a new boss for Christmas. Mine is the worst. The worst, hidden in a six foot tall package of male perfection. It’d be easier if he looked like an old Scrooge, wouldn’t it?

Nick Saint-Croix doesn’t look like an old scrooge. He’s hot as-

Um, never mind. Just bring me a new boss. Please.

Sincerely,
Holly Winter

Eredeti megjelenés éve: 2019

ASIN: B08123JYYL · Felolvasta: Erin Mallon
100 oldal · ASIN: B07ZV9C9Q9

Holly Winter · Nick Saint-Croix · Noel Winter

Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Karácsonyosabb, viccesebb és pikánsabb sztorit, keresve sem találhattam volna.
Mondom miért:
❆ A történet helyszíne: Reindeer Falls
❆ A női főszereplő neve: Holly Mistletoe Winter
❆ A férfi főszereplő neve: Nick Saint-Croix avagy Scrooge, Grinch
A történetből áradt a karácsonyi hangulat. A mézeskalácstól kezdve a forralt boron át, a karácsonyi fényekig, minden, ami az ünnepekre utalhatott, az megvolt benne. A romantikus szálat is nagyon szerettem. Rövidsége ellenére sem volt hiányérzetem. Jana Aston remek humorérzékkel bír, a következő két részt is el fogom olvasni.

100 oldal · ASIN: B07ZV9C9Q9
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Ez a könyv aztán igazán meghozza az ünnepi hangulatát az embernek! A létező összes karácsonyi utalás megvolt benne, amit csak el lehet képzelni, e mellé pedig még rendkívüli humorral is bír az írónő, amit szintén hasonlóan csodásan adott át. Pont erre volt szükségem egy hosszú nap után kikapcsolódásként (mézeskalácsot sütöttünk), mert a kötet könnyedsége, rom-com műfaja, karácsonyi életérzése teljesen magával ragadott, Holly és Nick karaktere szuper volt, a romantika pont jó arányban volt jelen, így egy novellától nem is várnék többet.
Csillagos-trillagos ötös jár neki!

rebeka202 P>!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Na eeez, egy igazi karácsonyos könyv volt. Minden de minden benne volt, ami a karácsonyi hangulat fokozásához kell: a szereplőink neve, Nürnberg-i karácsonyi vásár, a városka neve, ahol élnek, Holly, aki IMÁDJA a karácsonyt!! Tökéletes volt. Cuki, vicces, szexi és KARÁCSONYOS. ❤
A szereplőket imádtam. Holly és Ginger tetszettek a legjobban. Holly humora nagyon nagyot üt a könyvben. Rengetegszer felnevettem, nagyon élveztem! Nick is nagyon jó kis szereplő volt, de a hangsúly jelent esetben azért Holly-n volt. Jövőben ha unatkozni fogok karácsonykor és valami igazán karácsonyira vágyok, akkor ezt a könyvet veszem elő! ❤

felícia97>!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Igen! Abszolút igen! Így kell kinéznie egy tökéletes novellának! :) Annyira jó volt hogy nem is tudok mit írni mint hogy imádtam.Ennél tökéletesebb csak akkor lehetett volna ha hosszabb terjedelemben íródott volna,de így sem volt hiányérzetem.Talán csak a végén örültem volna plusz pár oldalnak, panaszkodni viszont így sincs okom.Ízig-vérig karácsonyi és romantikus kis történet volt ez aminek sikerült kicsit kirángatni a fáradtságból és a fásultságból egy megpróbáló hét után.Sajnos az állandó rohanás és a vizsgaidőszakok miatt jó ideje nem volt már igazán ünnepi hangulatom,így mindig örülök ha egy könyvnek vagy éppen filmnek sikerül legalább néhány óra erejéig megadnia ezt érzést,már pedig ezzel a szösszenettel ezt nagyon is megkaptam.Nagyon aranyos és szenvedélyes volt Holly és Nick párosa, ennek köszönhetően pedig igazi élmény volt olvasni róluk és az egymásra találásukról. :) A karácsony imádó lány és az elsőre házsártosnak és seggfejnek tűnő ám közel sem annyira vészes főnök sztorija levett a lábamról teljesen.Pontosan egy ilyen hangulatba hozó és vidám történetre volt szükségem ahol semmi agyalnivaló vagy tragikus nincs.Úgy hiszem még több ilyen bolondos kis könyvecskére lesz szükségem az elkövetkezőkben.Már csak egy kérdésem van.Miért nem hallottam én eddig Jana Aston-ról? Mert ezt a hibát sürgősen orvosolnom kell. :D Jöhet is Ginger sztorija. :)

Trice29 P>!

Aranyos karácsonyi történet, vicces köntösben. Örültem a nürnbergi részeknek ♥

meteoritastar>!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Cuki tortent volt. Karacsonyi es romantikus. Meg persze 18 plusszos. Egyedul az zavart, hogy nem igazan ertettem, hogy Holly miert hivta a fonoket Grincsnek. Fonok volt , munka, utasitasok. Olvastam volna meg par ilyen jelenetet, ahol ez jobban megmutatkozott volna, mert Nick es Holly is egybol szimpatikus volt. Cukik voltak nagyon. A szivem elolvadt, mikor Nick eloszor mondta, hogy mit ker karacsonyra.
Tetszett.

L_Sandra P>!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Igazi karácsonyi hangulat árad a könyv sorából: mézeskalács, forralt bor, karácsonyi játékok, karácsonyi fények, adventi vásár és egy kisváros Reindeer Falls néven. Nekem nagyon tetszett ez a történet. Igazi karácsonyi rom-com, bájos, könnyed, friss, szórakoztató. Tökéletes kikapcsolódás a kivilágított karácsonyfa mellett, mézeskalácsot eszegetve ☺️♥

Bookaholic77 >!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Az könyv első 30 oldal után picit kétsége estem, mert folyton csak Holly beszélt, Nick szinte semmit. Majd aztán jött a németországi utazás, ahol megvolt a szikra és a szenvedély, de Holly és a kétségei miatt spoiler. Nem is értettem, hogy Nick miért hagyta ezt olyan simán, de szerencsére jött az imádni való tesó, aki megmosta Holly fejét és spoiler. Itt számomra a humor vitte a pálmát, jó volt. off És kellően szórakoztató, ami nagyon jól esett!

Hashtag>!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Az történet elején nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a novella, de kellemesen csalódtam. A rövid hossza ellenére izgalmas volt és meglepően vicces. Ettől a könyvtől már teljesen karácsonyi lázban égek, nagyon jól átadta az ünnepi hangulatot. Az már csak pluszpont, hogy Németországba is ellátogatunk és beszéltek benne németül, ami németesként valamiért tökre bejött :D

NyZita >!
Jana Aston: The Boss Who Stole Christmas

Igazi rózsaszín, cukormázas, nagy mennyiségben rosszullétet okozó olvasmány, ezért is szeretem november-december tájékán ezeket a rövidebb romantikus havas-fenyős-ajándékos novellákat és kisregényeket. Ez még éppen az a hossz, hogy az embernek jólessen a történetben feltűnő rengeteg süti, csengőszó és szerelem. Ebben a sztoriban is éppencsak bekukkantunk a nürnbergi karácsonyi vásárra, látunk pár kifejezetten felnőtteknek ajánlott adventi naptárat, és persze asszisztálunk egy keveset hősnőnk és hatalmas karácsonygyűlölő(nek tűnő) ám irtó jóképű főnöke ünnepi romantikus kalandjához. Sőt már esett egy-két célzás a másik testvér és egy szívdöglesztő sztárszakács potenciális párosáról is, valószínűleg erről szól majd a következő rész, és én mindenképp vevő leszek rá!

Enikő_Darai_Enii>!

„The Jack Frost Candle Company is closing? Wow, they've been in business forever.”

Szilvi00 P>!

[…] my name is Holly Winter. And I might as well just tell you now… I have two sisters named Ginger and Noel.
Yes, my family loves Christmas.

Kapcsolódó szócikkek: Holly Winter
Enikő_Darai_Enii>!

„My boyfriend has a very important Christmas party I'm meant to attend,” I blurt out.
„You don't have a boyfriend,” Nick replies, and when I risk a glance in his direction I see his eyes have narrowed and the fingers on the arm of his chair have tightened.
„You don't know that!”
„What's his name?” he asks, tearing my attention from the carpeting back to his face.
Um, think, Holly, think. A man's name. Anything but Nick.
„Sant… ana. Santana,” I recover. „Like the band.”

Kapcsolódó szócikkek: Holly Winter · Nick Saint-Croix

He's grumpy.
He's demanding.
He's a perfectionist.
He's broody and tall and more attractive than any man has a right to be.
He's. My. Boss.

Szilvi00 P>!

Listen, I know Santa isn't real. But he's real in my Christmas-loving heart and that's good enough for me.

Szilvi00 P>!

Kissing Nick is like finding out that Santa is coming twice this year. And he's bringing things you didn't even think about putting on your list.

Szilvi00 P>!

My boss is the Grinch. A Scrooge. A Dursley amongst Harrys.
I'm sure of it, even if he doesn't live on a cliff overlooking Whoville or own a dog named Max. Even if he doesn't have an orphan named Harry living under his stairs. Even if he hasn't cancelled the company Christmas party.
I bet he considered it.

Kapcsolódó szócikkek: Holly Winter