Minden ​napra superfood 7 csillagozás

Az egészség és boldogság receptjei
Jamie Oliver: Minden napra superfood

„Nincs ebben semmi becsapás: lehetséges egyszerre szuperegészséges ételeket enni és jól is lakni.”Jamie Oliver

„Köszöntelek a mindennapi superfood világában. Ígérem, hogy ezeket a lapokat forgatva bármelyik recept mellett dönts, jó döntés lesz. Mindegyik tükrözi a kiegyensúlyozott arányok filozófiáját és a megfelelő adagolást, hogy kellő mennyiségű ételt vehess magadhoz.

Mindegy, hogy melyik fejezetből melyik receptet választod – márpedig legalább 30 reggelit, 30 ebédet és 30 vacsorát találsz itt –, az leginkább az ízlelőbimbóidat fogja csiklandozni, és jóllakat – de abban is biztos lehetsz, hogy beleillik a kalóriák napi rendszerébe, és ennek köszönhetően jó erőnlétben fog tartani. A reggeli kevesebb mint 400 kcal, az ebéd és a vacsora pedig egyaránt 600 kcal alatt jár, szóval bőven van még hely nassolásra és italokra.” Jamie Oliver

Park, Budapest, 2016

Bea_Könyvutca P>!

Jamie Oliver: Minden napra superfood Az egészség és boldogság receptjei

Ez az egyetlen saját tulajdonú Jamie Oliver könyvem, de a könyvtárból már mindet kikölcsönöztem legalább egyszer, van amelyiket többször is, és kipróbáltunk mindegyikből egy jó pár receptet.

Jamie-ről nem tudok semmi újat mondani, de azt meg tudom mutatni, mit főztünk legelőször ebből a könyvből és vált hatalmas kedvencünkké. Azóta már többször is megfőztük és imádjuk, az az egyetlen baja, hogy másnapra már csak egy kicsi marad belőle. Legutóbb dupla adagot főztem, de az is csak másnap estig tartott ki.
Bővebben és képekkel: http://konyvutca.blogspot.hu/2018/01/jamie-oliver-minde…

kritta>!

Jamie Oliver: Minden napra superfood Az egészség és boldogság receptjei

Jamie Oliver Minden napra superfood c. kötetében- 30 reggeli, 30 ebéd és szintén 30 vacsora található meg, amely az egészséges táplálkozásra helyezi a hangsúlyt.
Ahogy Jamie is vallja: sosem késő változtatni. Ehhez pedig nagyon hasznos segítség ez a könyv, amely most nem csak receptek tárháza, hanem hasznos tudás forrása is.
Részletesen: