Jamie ​vacsorái 13 csillagozás

Jamie Oliver: Jamie vacsorái

Jó étel: jó élet! A Jamie vacsorái minden szakácskönyvtől, sőt minden könyvtől különbözik. Vannak, akik azt állítják, hogy a tűzhely után ez a könyv lakásuk legfontosabb berendezési tárgya. Aki hazaviszi Jamie vacsoráit, nemcsak százhúsz új recepttel lesz gazdagabb, hanem egy új életformával is. A Jamie vacsorái az egyszerű ételek szakácskönyve. Csupa olyan ötlet van benne, amelyek segítségével könnyebbé válik a főzés és az egészséges táplálkozás.

Park, Budapest, 2005
322 oldal · ISBN: 9635302576 · Fordította: Dobos Anna

HoneyBunny
Jamie Oliver: Jamie vacsorái

Általában nem vagyok maradéktalanul elájulva ettől a Jamie gyeretől, de ez a könyve most határozottan pozitív csalódás volt. (Vagy éhes voltam.) Ami tetszett, hogy sok recept van benne, és mind elkészíthető és ehető.
Nem azt mondom, egy marék mentalevél megloccsantva olíva olajjal, nekem még mindig nem kaja, és nagyanyám a kisujjával, álmában jobb sütiket rittyent, de azt a pár remek ötletet nagyon köszi Jamie!

Doro
Jamie Oliver: Jamie vacsorái

Jamie már megint ötletes, újszerű, de mennyei finom kajákat lapátolt össze… Némelyikhez kicsit macerás az alapanyag-beszerzés, de a könyv annyira inspiráló, hogy nem bánom. Inkább helyettesítek, ha máshogy nem megy.
A benne szereplő képek pedig egyszerűen tündériek és mindig pont odaillők: „szem-szájnak ingere”
Még több Jamie-t nekem!!!!

mamszi
Jamie Oliver: Jamie vacsorái

Bármit főztem eddig belőle, minden alkalommal nagy sikere volt. Egyszerű és finom.
Bátorságot és ihletet ad a kísérletezéshez.

ritamatuska
Jamie Oliver: Jamie vacsorái

a legjobb az eddigi szakácskönyvei közül. minden étel, amivel eddig próbálkoztam, istenien sikerült!