Gyönyörű ​esküvő (Gyönyörű sorscsapás 2,5) 632 csillagozás

Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

TUDJÁTOK, HOGY ABBY ABERNATHY VÁRATLANUL MRS. MADDOX LETT. DE MI HÚZÓDIK MEG A NAGY ESEMÉNY HÁTTERÉBEN? Miért kérte meg Abby Travis kezét? Milyen titkokat osztott meg egymással Abby és Travis a szertartás előtt? Hol töltötték a nászéjszakájukat? Ki tudott még az eseményről… és miért nem árulta el senkinek? Abby és Travis szökése körül mindent a legnagyobb titok övezett… egészen mostanáig. A Gyönyörű sorscsapás és a Veszedelmes sorscsapás rajongói minden kérdésükre választ kapnak az esküvő (és a nászéjszaka!) viharos történetében, és mint a nagyszerű történetek esetében, erre is érdemes volt várni!

Eredeti mű: Jamie McGuire: A Beautiful Wedding

Eredeti megjelenés éve: 2013

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Dream Válogatás

Maxim, 2014
156 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632614557 · Fordította: Szűr-Szabó Katalin

Travis Maddox · Abby Abernathy · Trenton Maddox · America Mason (Mare) · Shepley Maddox · Kara

Kikiriki
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Sajnos elég rég olvastam az előző két könyvet, így pár dologra nem emlékeztem, viszont kijelenthetem, hogy ez egy méltó befejezés volt. Így kell lezárni egy sorozatot! :)
Jó volt olvasni Travis és Abby boldogságáról. Travis még mindig nagyon aranyos volt, tetszett, hogy lemondott szinte minden rossz dologról csupán Abby-ért. Örültem, hogy váltott szemszögből olvashattam. Az egész olyan szép volt. A bórító meg egyszerűen gyönyörű, ahogy a másik két könyvé is! *-*

És amikor egy Maddox fiú beleszeret valakibe, örökre a szívébe zárja.

Csakegyolvasólány
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Régebben olvastam már a Gyönyörű sorscsapást, illetve a Veszedelmes sorscsapást is. Viszont ez a rész még csak most került a kezembe. Egyszerűen fantasztikus volt. Végre Abby és Travis boldogok. Sok mindenen mentek keresztül, de ebben a kiegészítő részben semmi bonyodalom nem volt. Igaz, mind a ketten megvívták magukban saját csatájukat.
A szereplők hozták az előző kötetükben megismert és megszeretett énüket, bár Abby szobatársán, Karán lepődtem meg igazán. Nem hittem volna, hogy ennyire jóban lesznek Abbyvel. De kellemesen csalódtam benne.
Azt hiszem, hogy ez a könyv méltó lezárása volt Abby és Travis kapcsolatának.

Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Nekem így lett kerek egész a történet. Egy szemszög Abby, egy szemszög Travis és most egy közös váltott szemszögű könyv az esküvőjükről. Hozta a színvonalat, nevettem, könnyeztem és újra vagy még mindig beleszerettem Travisbe!!!
Ez volt az elfogulatlan véleményem ;-P
Bővebben:

ncsn87
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Már nagyon kíváncsi voltam, hogy voltaképp mi is történt a vegasi eskűvőn és hát egyáltalán nem csalódtam Travisben! *.* Imádom, annyira édes és romantikus volt a maga kib*szott módján, ahogy ő mondaná. :D Abby szerencsés csaj! Persze lehet rá mondani, hogy túl nyálas lett, blablabla…, de szerintem ez méltó befejezés és új kezdet volt nekik. :) Ahogy a novellában el is hangzott és szerintem jól is tükrözi a történetüket, „a gyönyörű sorscsapásból gyönyőrű esküvő lett"! *.* Ó, és Travis anyukájának a levele meg annyira megható volt!!!! <3 *.*
Nagyon tetszett! :) A váltott szemszög meg ide mindenképpen jobban illett, máshogy nem is lett volna élvezhető.
Rajongóknak kötelező és persze mindenki másnak is! :D

Orsi999
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Imádtam az egész könyvet, bár elég rövid volt. Jó volt olvasni az esküvőjükről és nagyon aranyos volt Travis anyukájának a levele. Jó volt, hogy az egész könyv váltott szemszögben lett megírva.

Naiva P
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Elég rég olvastam a Gyönyörű és veszedelmes sorcsapást. Még mindig emlékszem, hogy mennyit kínlódott a két szereplő, de attól még tetszett. Ha jól rémlik, 2x is olvastam, egymás után, de most jól jött ez a rövidke kiegészítő, mert mindent felelevenített.
A legmeghatóbb Travis anyukájának levele volt, akkor is, ha ez az egész annyira valószerűtlen & valószínűtlen. Szerintem ez kifejezetten a rajongók kedvéért, vagy csak rajongói nyomásra készült olvasmány. Nagyon érezni lehet rajta, mert itt-ott eléggé izzadtságszagú.

Vivi_
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

„Azt hiszem a gyönyörű sorscsapásból gyönyörű esküvő lett.”
*egy fanatikus rajongó elfogult értékelése*
Igen, vége és nem hiszem el. :(
Sajnos olyan kis rövid volt ez a novella.
De nem bírtam megállni az olvasást, éjfélkor gondoltam csak belekukkantok, aha… fél háromig le se tettem. Ugyanabban a pózban maradtam és most érzem is már a következményeket, de megérte. ;))
Nem nyújtott semmi újat, még is adott egy pluszt, amivel végképp lezárult Abby és Travis története.
Én nem akarom őket elengedni, lehet, hogyha az írónő még tovább fokozta volna az eseményeket, már unalmas lett volna az egész, de nem érdekel. :D Én akkor is olvastam volna még róluk.
Imádtam Vegast, Diane levelét, Trent sztriptizét, az eufórikus állapotban lévő Travist. ♥
Jaj Travis, ki nem akarna hozzámenni feleségül? Annyira haragudtam az elején Abbyre, amiért csak azért ment volna hozzá, hogy megvédje. Mert ezt nem érdemelte volna meg. Szerencsére megjött az esze és ráébredt a dolgokra.
Annyira jó volt a váltott szemszög, de persze Travisé sokkal jobban tetszett, egyszerűen olyan jó a fejében lenni.
Azt hiszem itt lezárult egy korszak, de nem búsulok mert hamarosan jön Trenton könyve, a második kedvenc Maddox fiúmé igen, mert az összes az enyém haha. :DD
Szerintem ezentúl átkeresztelem magam Mrs. Maddox-ra, csak hogy mindenki tudja Travis hozzám tartozik meg a többi Maddox is.

MVivien
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Ezzel a kis történettel a végére értem Abby és Travis történetének.Általában szeretni szoktam a kiegészítő köteteket, ez sem volt kivétel. A borító itt is nagyon szép.Tetszett végig érdekes volt.Mindenképpen érdemes elolvasni, annak aki belekezd a sorozatba. Ami még nagyon tetszett, hogy váltott szemszögből olvashattunk. Nagyon megható volt Travis anyukájának levele. Mindenképpen szeretnék még olvasni a Maddox fiúkról.

h_orsi P
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

A sorozat befejező részére kezdtem megkedvelni a karaktereket és megbékéltem magával a sztorival is. Számomra így volt teljes az egész. Nagyon sokat nem tudok írni, hiszen ez egy alig 150 oldalas kis novella volt, ami habos-babos ugyan, de vicces és szeretnivaló is egyben. Szinte egyhuzamban el lehet olvasni, mert pörgős, könnyed és nem tartalmaz olyan dolgokat, aminél komolyan meg kellene állnunk gondolkodni.

Bővebben: http://konyvkoktel.blogspot.com/2016/04/jamie-mcguire-g…

Pepe0810 P
Jamie McGuire: Gyönyörű esküvő

Nagyon jó, hogy lett egy külön kötet, ami az esküvőről szólt. Az előző két kötetben hiányoltam azt, hogy nem olvashattam a vegasi esküvőjükről részletesen. Számomra erről lett kerek az egész történet!! :) Jó volt váltott szemszögből olvasni. Gyönyörű volt Travis anyukájának a levele. Imádtam az egész sorozatban a szereplőket, abszolút kedvenc lett! :) Szívesen olvasnék még róluk :)) <3

Cortez

(…) aztán megpillantottam életem legborzalmasabb látványát: Trentont egy férfi tangában, csillámmal vastagon bekenve.

134. oldal, 12. fejezet - Évforduló

Kapcsolódó szócikkek: Travis Maddox · Trenton Maddox
MFKata

– Azt hiszem, a gyönyörű sorscsapásból gyönyörű esküvő lett.

Kapcsolódó szócikkek: Kara
Vivi_

És ha egy Maddox fiú szerelmes lesz, az örökre szól.

DarknessAngel P

A francba is. A rohadt életbe, igen! Kibaszottul igen!
Megnősülök!

Kapcsolódó szócikkek: Travis Maddox
MFKata

Az igazi házasság jóval az esküvő előtt kezdődik (…).

Kapcsolódó szócikkek: esküvő · házasság
perpetua P

– Igazad volt – jegyeztem meg.
Travis kissé hátrébb húzódott, hogy kíváncsian rám nézhessen.
– Te voltál az utolsó első csókom.

8. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: Abby Abernathy · Travis Maddox
enibartok

– Ahhoz mit szólnál?
Követtem a tekintetét a szomszédos háztömbig.
– Egy szálloda? Szeretlek, Shep, de ez nem egy igazi legénybúcsúztató. Nős vagyok. De ha nem is lennék az, akkor sem feküdnék le veled.

Travis, Shepley

Kapcsolódó szócikkek: Shepley Maddox · Travis Maddox
ancsu

– Mrs. Maddox?
Elmosolyodtam.
– Igen?
– Semmi. Csak így akartalak hívni.
– Jó. Tökre tetszik.

Kapcsolódó szócikkek: Abby Abernathy · Travis Maddox
Csakegylány

Egy mögöttünk, az örökkévalóság előttünk (…).

utolsó mondat

Kapcsolódó szócikkek: Abby Abernathy
Virág_

– Ne figyelj oda mindenre, amit mondok. A következő fél évben, mialatt azt próbálom majd feldolgozni, hogy mindent megkaptam, amire csak vágytam, egészen biztosan nem sok értelmes dolgot fogok mondani.

Kapcsolódó szócikkek: Travis Maddox

Gyönyörű sorscsapás sorozat · Összehasonlítás