Beautiful ​Oblivion (The Maddox Brothers 1.) 23 csillagozás

Jamie McGuire: Beautiful Oblivion Jamie McGuire: Beautiful Oblivion Jamie McGuire: Beautiful Oblivion Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

The ​Beautiful Disaster and Walking Disaster phenomenon continues in the first heart-pounding new adult romance in The Maddox Brothers series.

Fiercely independent Camille „Cami” Camlin gladly moved on from her childhood before it was over. She has held down a job since before she could drive, and moved into her own apartment after her freshman year of college. Now tending bar at The Red Door, Cami doesn’t have time for much else besides work and classes, until a trip to see her boyfriend is cancelled, leaving her with a first weekend off in almost a year.

Trenton Maddox was the king of Eastern State University, dating co-eds before he even graduated high school. His friends wanted to be him, and women wanted to tame him, but after a tragic accident turned his world upside down, Trenton leaves campus to come to grips with the crushing guilt.

Eighteen months later, Trenton is living at home with his widower father, and works full-time at a local tattoo… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2014

Simon & Schuster, New York, 2014
ASIN: B06XJDXJK5 · Felolvasta: Phoebe Strole
Atria, New York, 2014
Atria, New York, 2014
416 oldal · ASIN: B00IBHSB8M

Travis Maddox · Abby Abernathy · Trenton Maddox · Camille 'Cami' Camlin · Raegan · Kody

Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

Úgy látszik,hogy akármelyik Maddox fiúba bele lehet esni egy pillanat alatt.:D
Imádtam ezt a történetet, Trent van annyira imádnivaló,mint Travis.:) Cami pedig egy nagyon jó fej csaj,nagyon megszerettem.:)
Szóval röviden,tömören: imádtam,kedvenc lett!!!:))

Update 2015.01.22: Még mindig imádom! :D

pveronika>!
Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

Nah jó, azoknak üzenem akik úgy odáig meg vissza voltak Rule-ért, hogy nyugodtan megtarthatják magunknak, én inkább Trenton Maddox-ra tartanék igényt.. :) Nagyon jó volt ez a könyv! Párhuzamosan játszódott a Gyönyörű Sorscsapással, de én örültem neki, hogy nem sok szó esett Travisről és Abbyről, mert ez egyszerűen nem az ő történetük volt. Kevesebb nagy fordulat volt benne mint az előző sorozatban, de pont emiatt sokkal hihetőbb volt az egész. A karakterek nagyon el lettek találva, örültem hogy Trenton nem olyan szélsőséges személyiség mint Travis, Olive pedig valami tündéri volt, kár hogy nem volt túl sok jelenete. Biztos én vagyok ilyen béna, hogy nem raktam össze a dolgokat, de nálam az utolsó sor olvasása elég WTF moment volt. :) Vagy tíz másodpercig csak pislogtam, hogy mi van??? Egyébként erősen kétlem, hogy nem derült volna ki hamarabb, de mindegy azért nagyon-nagyon tetszett. :)

sziromkiállítás>!
Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

Rengeteg olvasó számára volt a Gyönyörű sorscsapás az a könyv ami mondhatni egy megváltást hozott. Sokan oda vannak érte. Én is ide tartozom. Azonban nem értem, hogy mégis hogy történhetett az, hogy ettől a résztől nem voltam elvarázsolva még egy picit sem. Tetszett, de valahogy nem tudott annyira letaglózni annyira amennyire a Gyönyörű sorscsapás tette.

Nem tudom mondani azt, hogy tele van hibákkal. Azt igen, hogy klisés, de ezt már megszoktam és próbálom ezekkel együtt is élvezni a könyveket. Hanem hiányzott belőle valamilyen plusz, amit nem tudok megmagyarázni. Lehet az, hogy ebben nem Travis szerepel hanem Trent, de mégis… Trent-ben mintha nem kaptam volna meg azt az igazi Maddox-t szenvedélyt ami Travis-ben megvolt. Tény, hogy két ugyanolyan ember nem létezhet a földön, de mégis… Úgy érzem, hogy ez a folytatás, a többivel együtt azért jött létre, hogy csak több pénzt szerezhessen be a kiadó. De hát ez van. Ez ellen nincs mit tenni.

Cami nem megszokott főhősnő. Van bátorság benne, és nem fél kimondani azt amit kell. Viszont, annyira nem értettem az állandó titkolózását. Teljesen kikészített, mert el nem tudtam képzelni, hogy kit takar T.J. személye. És amikor kiderült a végén… Azt hiszem, hogy egy percen keresztül hangosan kérdeztem magamtól többször, hogy 'Mi a franc???'… Szerintem, hogyha nem lett volna a titok akkor több csillagot vontam volna le. A családi háttere sem a legjobb, de rettentően jól kezeli ezt a dolgot és nem kezd balhékat.
Trenton meg Trenton. :D Igazából gyengédebb, érzelmesebb és kevésbé szenvedélyes karakterként ismertem meg. Ami nem feltétlenül rossz. De ahogyan fentebb is megemlítettem, nem elég. Nem vált kedvenc szereplőmmé, de utálni se utálom.

Összességében nem volt ez egy rossz történet. Tetszett, mert mégis egy jól felépített történet olyan csattanóval, amire nem mindenki számít. (Jó, lehet, hogy valakinek egyértelmű volt, hogy T.J. kicsoda, de nekem nem. :D) Élvezhető volt, néhol pedig szórakoztató. Ajánlom egyszeri elolvasásnak. :)

Chili87 P>!
Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

Egész jól sikerült a Maddox testvérek sorozat elsõ része. Külön jó ötlet volt, hogy a háttérben ott volt párhuzamosan a Travis-Abby sztori is , de ezúttal Cami szemszögébõl. Trenton is egy szerethetõ figura, meg hát egy Maddox fiúról van szó, nagyon mást nem is lehet mondani rá(juk). ;-) Cseles volt, hogy egy cuki kislány, Olive segítségével próbált közelebb kerülni a Red doorban dolgozó pultos lányhoz. Caminek enyhén szólva is zûrös a családi háttere, érthetõ hát, hogy hamar önállóvá vált, és a fõsulit már munka mellett végzi, és külön él barátnõjével, Raegan-nel. Egyik testvére kölcsönt kér tõle, így másodállást kénytelen vállani egy tetoválószalonban a Deep Skin nevû helyen, ahol Trenton is dolgozik. A fiú feltett szándéka, hogy az ujja köré csavarja a lányt, aki elég komolyan felkeltette az érdeklôdését, ám Caminek barátja van T.J., aki viszont rendkívûl elfoglalt, és egy ideje már nem tudnak találkozni… (még a hétvégét is visszamondta ,pedig a lâny mindig dolgozik , és már nagyon várta a találkozást…)

zwecki>!

Ami tetszett:
– Szokásos humor, stílus.
– A mellékszereplők kapcsolódása az előző történetből Pl. Brazil.
– Érdekes Travis és Abby kapcsolatát más szemszögből megfigyelni

Nem tetszett:
– A nagy titkolódzás. Már a közepétől sejteni lehet, hogy mit takargat Cami.

Monday>!
Jamie McGuire: Beautiful Oblivion

Maddox Brothers series… félve kezdtem el mert tartottam attól, hogy csak a pénzért kezdett bele. Most miután végeztem vele, kezdem azt hinni, hogy azért mert olvasta a Marked Men sorozatot.Imádom az MM sorozatot, lehet emiatt éreztem, a hasonlóságot.
Tetszett, kár, hogy elég nagy hangsúly volt most a mellékszereplőkön.
A végeredmény nem volt kétséges, de tetszett az út ahogy odajutottak.
Cami hozzáállása a tetoválásokhoz és Hazel unatkozom-kilyukasztalak dolga is furcsa volt.
Trent hasonlított Travishez, de nem volt ugyanolyan és ez tetszett.
Az új szereplőket is szeretem, Hazel és Calvin eszméletlen, T.J. pedig… inkább olvassátok el! :)

bankicsniki>!

“You can borrow me anytime. I’m perfect for sweater weather.”
“Be careful. I might hold you to that.”
“Don’t threaten me with a good time.” He stopped in the middle of the aisle. “Wait. Really?”
I shrugged. “You were pretty comfortable today.”
“Comfortable? I’m fucking cashmere.”

Cheril>!

“Wait a minute… you are bullshitting me. Isn’t Travis’s birthday April Fool’s Day?”
“April first, yeah.”
“And yours is on Independence Day?”
“Yeah, and Thomas’s is on St. Patrick’s Day, and the twins were born January first.”
“You are such a liar! Taylor and Tyler’s birthday is in March! They came in to celebrate at the Red last year!”
“No, Thomas’s birthday is in March. They came to help him celebrate and just said it was their birthday to get free shots.”

Cheril>!

“Falling for someone isn’t a sin, Trav. Jesus.”

Travis’s eyes bounced from side to side. “I’m confused. You talking to me, or Jesus?”

Kapcsolódó szócikkek: Camille 'Cami' Camlin · Travis Maddox
zwecki>!

„I'm going to marry you someday.”
I smiled. „When pigs fly.”
He shrugged. „I can put a pig on a plane. No problem.”
„Okay, when you dance around in a thong to Britney Spears in front of your dad. That's when we'll get married.”
He took a long, deep breath, and then blew it out. „Challenge accepted.”

“Do you hate me?”
“Cami, I could never hate you. Even if I wanted to. Trust me, I’ve tried.”

bankicsniki>!

„I was just thinking now was as good a time as any to acknowledge that you're perfect and it wouldn't suck if you fell madly in live with me anytime soon.”
„I have a boyfriend,” I reminded him.
He waved me away. „Speed bump.”
„I don't know,” I said. „He's a pretty hot speed bump.”
Trenton scoffed. „You've seen me nearly naked, baby doll. Your long-distance boy doesn't look anything like this.”

Cheril>!

“No, I heard her tonight. By accident. She thinks I’m a scumbag.”
“She said that?”
“Pretty much.”
“Well, you kinda are.”
Travis frowned. He wasn’t expecting that. “Thanks a lot.”

Kapcsolódó szócikkek: Camille 'Cami' Camlin · Travis Maddox
Cheril>!

“We haven’t been just friends for a while. And you know it.”

Kapcsolódó szócikkek: Trenton Maddox
Cheril>!

“Maddox boys can’t be trusted.”
“I resent that.”

The Maddox Brothers sorozat · Összehasonlítás