Menny ​és Föld 7 csillagozás

Hogyan váljunk magunk is médiummá?
James Van Praagh: Menny és Föld

„…a ​halál nem jelenti a létezés végét, és félni sem kell tőle; valóban van élet ezen a fizikai világon túl. A föld csak egy része a hatalmas, multidimenzionális univerzumnak. Folyamatosan vannak körülöttünk szellemi lények más világokból. Ezek a szellemek sokféleképp szolgálják az embereket: tanítókként, társakként, kreatív inspirációval vagy védelmezve minket.”

James van Praagh médium, bestsellerszerző és televíziós személyiség napjaink egyik legismertebb spirituális tanítója. Könyvében röviden összefoglalja az alapvető tudnivalókat
a spiritualitás iránt érdeklődők számára – mi az aura, hogyan fogadjuk el a nem látható létezését, lehetnek-e védelmezők állatok –, és számos saját élményen át bemutatja, hogyan tisztítható meg szellemünk és lelkünk vagy akár házunk, környezetünk a lelki egészségünknek ártó szellemektől, gondolatoktól vagy életünk energiavámpír szereplőitől, és kapcsolatba lépve a szellemvilággal, mi az, ami hozzásegíthet a teljesebb, boldogabb,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2001

I.P.C., Budapest, 2016
304 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789636355746 · Fordította: Kelecsényi Ágnes

Edina_Varga>!
James Van Praagh: Menny és Föld

James Van Praagh: Menny és Föld Hogyan váljunk magunk is médiummá?

Adtam egy esélyt, megpróbáltam hinni, vagy befogadni. Nem sikerült. Ettől eltekintve érdekes történeteket vázol fel. Én azonban csak úgy tudtam elolvasni, mint egy regényt, fikciót. Bizonyára a hiba bennem van, de az intuitív részt leszámítva képtelen voltam befogadni a valódiságát.

Piper>!

Abraham Lincolnnak volt egy előérzete, miután először megválasztották. A tükörben az arca két képét látta: az egyik normális volt, a másik sápadt és hullaszerű.

Katan>!

Amikor az aurád szeretetet sugároz, olyan erőtérré vàlik, mely kèpes megvàltoztatni az energiàját bárkinek, akivel kapcsolatba kerül.

Marcsi061>!

Néha az a legnagyobb ajándék, ha nem kapjuk meg, amit akarunk.