A ​depresszió természetes gyógymódjai 0 csillagozás

Híres gyógyítók leghatékonyabb módszerei
James Strohecker (szerk.): A depresszió természetes gyógymódjai

„Ez ​állítólag szakmai titok, én mégis elmondom önöknek: Mi, orvosok, semmit nem teszünk. Csupán segítjük és bátorítjuk azt az orvost, aki önökben lakik.”
Albert Schweitzer

Manapság – hála a médiasztorik tömegének és egy sor közismert személyiségnek, akik a nyilvánosság előtt is feltárták a depresszióval vívott küzdelmeiket – a depresszió már nem szégyen. Kultúránkban az e témáról folytatott társalgás mindennapossá vált, kóros tünetei egyre fiatalabb és fiatalabb korosztálynál jelentkeznek. Ennek következményeképpen egyre nagyobb az érdeklődés a betegséggel kapcsolatos természetes gyógymódok iránt is.
A depresszió egyfajta egyensúlyhiány, amely átfogó, holisztikus megközelítést igényel, hiszen a testre, az elmére és a lélekre egyaránt hatással van. Kötetünk a legkülönfélébb gyógyító hagyományokban jártas szakemberek tapasztalatait és módszereit gyűjti össze, amelyek az egész embert figyelembe vevő, izgalmas, új megoldásokat jelentenek a… (tovább)

Édesvíz, Budapest, 2003
386 oldal · ISBN: 9635287224 · Fordította: Magyar László András

cassiesdream>!

Boldogság az, ha az ember anélkül talál, hogy keresne. Boldogtalanság az, ha az ember anélkül keres, hogy találna. A depresszió viszont az, ha az ember anélkül keres, hogy találna, és még bűntudatot is érez, mert egyáltalán keresni merészelt. – Ismeretlen szerző

James Strohecker (szerk.): A depresszió természetes gyógymódjai Híres gyógyítók leghatékonyabb módszerei

cassiesdream>!

A jelenlegi, központilag irányított egészségügyi rendszerben az egyén számára létfontosságú, hogy minél nagyobb részt vállaljon saját egészsége gondozásából.