A ​tizenkettedik felismerés (Mennyei prófécia 4.) 7 csillagozás

A döntés órája
James Redfield: A tizenkettedik felismerés

2012. ​december 21-én véget ér a maják ősi naptára. Sokan ezt az apokalipszis előjelének tekintik. Igazuk van vajon?

A Tizenkettedik Felismerés, a közkedvelt Mennyei sorozat régen várt új darabja ismét a névtelen főszereplő és jó barátja, Wil történetét meséli el. Kezükbe jut egy ősi kézirat részlete, amely a spiritualitás titkos, újszerű megközelítéséről szól, és arról, hogy ez a jelenség a 21. évszázad második évtizedében bontakozik majd ki észrevétlenül. Hősünk és Wil meg akarja tudni, mit jelent mindez az emberiség számára. A szinkronisztikus jelenségek erejére támaszkodva kezdik meg a kutatást, és csakhamar hatalmas politikai erőkkel és vallási fanatikusokkal találják szemben magukat, akik igyekeznek a spirituális felfedezés útját állni.

James Redfield könyveit idestova húsz éve kézről kézre adják az olvasók. Emberek milliói tették magukévá a spirituális felismeréseket, amelyek A mennyei prófécia; A Tizedik Felismerés; a Shambhala titka és A mennyei látomás… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2011

Alexandra, Pécs, 2011
264 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632977195 · Fordította: Révbíró Tamás

VirusSouljah>!
James Redfield: A tizenkettedik felismerés

A-a. Nem. A Mennyei próféciát nagyon szerettem.
A Tizedik felismerős nagyon jól sikerült.
A tizenegyedik felismerést már döcögősen olvastam végig.
Ez meg már abszolút „húzzunkemégegycsontotmerúgyismegveszik” típusú erőltetés. Kár az ilyenekkel elrontani.

RandomSky>!

A népi hiedelmek szerint a varjak felbukkanása misztikus jelenség: azt jelzi, hogy az ember hamarosan a sorsával találkozik. Néhányan azt állítják, hogy ezek a madarak el is vezetik az embert az ilyen találkozókhoz, csak kitartóan kell követni őket.