Miss ​Molly illemtaniskolája 22 csillagozás

James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Albert, a kis mosómedve sajnos csöppet sem illedelmes. Még szerencse, hogy egy nap véletlenül betéved Miss Molly illemtaniskolájába…

Tarts te is Alberttel, lesd meg, hogyan tanul meg udvariasan köszönni, az asztalnál helyesen viselkedni, milyen kedves szavakat ismer meg a könyvtárban, és mennyire sportszerűen viselkedik a csapattársaival. A nap végére Miss Molly nem is lehetne büszkébb illedelmes kis tanítványára!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Teknős könyvek Central Könyvek

Central Könyvek, Budapest, 2019
30 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633412916 · Fordította: Erényi Mónika · Illusztrálta: Rosie Reeve

meseanyu P>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Nagyon aranyos könyv, egyszerű, de fontos illemszabályokkal és böngészésre érdemes, sokszor vicces rajzokkal. Nekem néhol kicsit tömény volt, és elkalandozott a figyelmem, olykor a kevesebb több lett volna szerintem, de a célkorosztály imádatára nagy téteket tennék. Többször olvasós, gyerekszoba polcára való darab.

Dolostiel>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Aranyos kis történet egy mosómedvéről aki megtanulja a helyes viselkedést.
A rajzok nekem annyira nem voltak szimpatikusak, de a történet szép, és a gyermekek könnyedén megtanulhatják Alberttel együtt az illemtan alapjait.
Sajnos csak a nagyon alapokat tartalmazza, de véleményem szerint a legtöbb embernek ezen területen is rengeteg a hiányossága, így felnőtteknek egyaránt ajánlanám az elolvasását! :)

Zoe27>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Egyszerűen tünemény ez a könyv!
Az alliterációk miatt még vicces is! ;)
Egyszerű, letisztult és minden benne van, amit nem lehet elég korán kezdeni! :)

lvarganiki>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Nagyon kedves kis oktató mese az illedelmes viselkedésről, helyes képekkel. Mi kétszer is elolvastuk (egyszer a 7 éves találta meg, egyszer pedig a 10) Mindkettőjüket megfogta, de még kisebbek is érthetik a lényeget.

Kriszta I>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Nagyon helyes és néhol vicces könyvecske, de az én gyerekeim csak élvezték a mesét, jobban viselkedni ettől nem fognak :) Talán kissé töményen van belesűrítve az a sok illem, egy-két olvasásra képtelenség megjegyezni ennyi mindent.

Millázs>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

A rajzok a legjobbak, aranyosak és viccesek. A szöveg kicsit túl lett bonyolítva, de nagyobbaknak már könnyebb lesz.

HoneyBunny>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Nagyon aranyos, bőségesen illusztrált könyv alap illemszabályokról a kisebbeknek…és persze önmagában teljesen hatástalan.

Vivinniec>!

Nagyon jó! :-)
Hasznos könyv, szépen összeszedi a lényeges dolgokat. Nyilván sok gyerek sok mindent ismer már ezekből, de sosem árt átismételni. És NEM CSAK a gyerekeknek lehet hasznos…! ;-)

B_Panka>!
James Maclaine: Miss Molly illemtaniskolája

Aranyos könyv az alapvető illemszabályokról, de néhol nekem erőltetett volt a történet. Kisfiam még pici hozzá, úgyhogy egyelőre gyerekszemmel nem tudok róla véleményt mondani. :)